Odhlučnění pokoje, mlácení dveřmi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Linettea
Stálice 59 příspěvků 17.10.14 21:45
odhlucneni pokoje, mlaceni dvermi

Ahoj bydlime s velmi hlucnym spolubydlicim, ktery neustale mlati dvermi. Nema nekdo z vas zkusenosti s odhlucnenim mistnosti proti. hluku? A priblizna cena? Nebo alespon neco cim by se dalo eliminovat to bouchnuti dvermi aby se zavirali tiseji a neudelalo to takovou ranu? Jsem uz zoufala…

Reakce:
martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 17.10.14 21:48

@Linettea zabít :pocitac: tohle dělá můj mladej.. koupila jsem těsnící blbinu a nalepila ji kolem dveří - je to tuším těsnění na okna. Hluk to eliminuje, ale pořád mi to vadí..

Bibi239
Kelišová 7016 příspěvků 17.10.14 21:50

No a když ho požádáte, ať snima nemlátí, tak to nepomůže? Předpokládám, že byt není váš, tudíž bych si odpustila nějaké odhlučňující investice a nalepila mu na futra pořádné těsnění, to by mohlo pomoci, pokud už je tam třeba opotřebované a mlátí se přímo dveře o futra

Linettea
Stálice 59 příspěvků 17.10.14 22:01

Jemu se to muze rikat horem dolem…

Tunrida
Hvězda diskuse 49287 příspěvků 17.10.14 22:10

Plata od vajec :nevim:

Titty
Echt Kelišová 8238 příspěvků 17.10.14 22:13

Zacala bych tim tesnenim u dveri, lepi se obvykle na futra, stoji par korun a mohlo by pomoct.

Tohle mi vyjelo, mozna by i poradili, ktera paska se bude nejvic hodit:
 http://www.kutilstvi.cz/…i-materialy/

Na odhlucneni mistnosti se vyrabi ruzne penove desky, kamarad si je do jednoho pokoje daval na strop, kvuli hlucnym sousedum a pry to docela pomohlo. Konkretniho vyrobce nevim, ale z googlu mi neco vypadlo, zkus si zadat odhlucneni pokoje.

MUFICE
Hvězda diskuse 48765 příspěvků 17.10.14 22:13

Vysadit dveře a dát závěs :mrgreen: No, jak se znám, tak bych za ním šla a domluvila bych mu. Doma když mi někdo mlátí s dveřmi, tak se ozvu okamžitě.

Lajka09
Závislačka 4916 příspěvků 17.10.14 22:21

MY v bývalém bytě odhlučňovali stropy (hluční sousedé a zvukonosné stěny), stálo za dva pokoje necelých 10 tis (sadrokartonové podhledy), svépomoci. Sice to pomohlo, ale rozhodně ne na 100%, ani na 50 ne, ale cosi pomohlo. Nakonec jsme se přestěhovali. Ne kvůli toho. Ale v novém bytě musím zhodnotit, že je to i o typu zdiva. Tady se zvuk tak moc nenese. :nevim:

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 17.10.14 22:32
@MUFICE píše:
Vysadit dveře a dát závěs :mrgreen: No, jak se znám, tak bych za ním šla a domluvila bych mu. Doma když mi někdo mlátí s dveřmi, tak se ozvu okamžitě.

tak to já bych udělala ráda, ovšem dveře od wc a koupelny musí zůstat a domluva i věčné připomínání absolutně zbytečné :zed:

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23164 příspěvků 17.10.14 22:40

Já na intru psala vždycky v září na nástěnku návod na používání kliky :D Naše vychovatelka ze mě byla na prášky :D

Taciras
Extra třída :D 11378 příspěvků 18.10.14 06:14

Hele, za pár korun v bauhausu takový pěnový nalepovací těsnění… ono je to na vchodový dveře a okna, aby netáhlo, já tím polepila dvířka kuchyňský linky, když měl syn srandu, jak s tím jde parádně mlátit (i přes dětskou pojistku to jde kousek pootevřít a třísknout s tím) a bylo po srandě :P. Tlumí to celkem dost.

Taciras
Extra třída :D 11378 příspěvků 18.10.14 06:19
@lleennttiillkkaa píše:
Já na intru psala vždycky v září na nástěnku návod na používání kliky :D Naše vychovatelka ze mě byla na prášky :D

Se přiznám, že taky nemačkám kliku při zavírání dveří. Manžel si toho všiml jednou u nějakých dveří, kde nějak blbě zajížděla ta západka, tak tam jsem si dávala pak pozor, ale jinak si nikdy nikdo nestěžoval. Je fakt, že dveřma nemlátím, pomalu je přivírám…

MartinSl
Nováček 1 příspěvek 26.07.15 12:27

Bouchání dveří se dá eliminovat dovíračem dveří. Cena cca 1000 Kč.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde bere Tereza make-up? Nosí jí ho bláznivý právník, co Češku požádal o ruku

Češka Tereza Hlůšková (22) u pákistánského soudu připomínala spíše filmovou... číst dále >

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >