Odjel do zahraničí a neozývá se

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
TĚHOTNÁ29
Povídálka 40 příspěvků 25.09.18 13:16
Odjel do zahraničí a neozývá se2

Dobrý den, mám s přítelem 4 měsíční miminko a žili jsme spolu rok a půl. Pritel po porodu casto sportuje, tak 3krat do tydne, a posledně měl turnaj a po turnaji šel s partií pít až do noci a mě nechal s miminkem samotnou v teplotách. A už přes měsíc začal přespávat každý den u sebe doma prý kvuli tomu aby se vyspal do práce. A po práci zas chodil taky k sobě domů si odpočinout, takze ke mě chodíval až kolem 17hodiny pohrat si s malým a okoupat ho a jít zase k sobě domů spat. Pry, že se musí vyspat do práce a že malý ho budí, tak jsem byla naštvaná, že k dítěti vstavam v noci jen ja..
Předtím jsme žili spolu, jen ten posledni měsíc chodí spát k sobě domů. Už jsme se kvůli tomu nejednou pohádali. A posledně odešel odeme i přesto, že jsem měla teploty, takze jsem musela to zvladnout nemocná, to už jsem se hrozně naštvala a změnila si simkartu z toho vzteku v horečkách.
Přítel pak kontaktoval denne mou matku a ptal se na mě a malého a že mi ma vzkázat, že odjíždí do zahraničí na měsíc za práci vydělat peníze a že jde vydělávat prý i pro mě a že mě prý miluje napsal mé mamce. A že se nutné musí semnou sejít, že chce moje nové tel. cislo když odjíždí a že se semnou chce rozloučit.
Po váhání jsem se s nim nakonec sešla a dala mu nové číslo bo ho moc chtěl před odjezdem, rozloučili jsme se. Řekl mi na rozloučenou, že mě miluje a že mi bude volat a psát.
Je to 4 dny co odjel a od te doby mi nenapsal ani jednu sms ani nezavolal.
Chtela bych poradit jak se teď zachovat, jestli se s nim mám už rozejít? Nebo stále čekat kdy se ozve? Ale jak dlouho čekat? Nemůžu se rozhodnout, odjel na měsíc za práci po tom co přespával u sebe tam kde má trvalé bydliště. Řekl mi, že mi bude věrný a že jiná v tom není a že mi přiveze peníze. A že až přijede, že bude se chtít nastěhovat ke mě a že budem rodina. A ted se neozval 4 dny od te doby co odjel. A dozvěděla jsem se, že ani své rodině se neozývá. Dnes jsem mu volala po 4 dnech co se neozývá a má vyplý telefon, tak nevím jestli se mu něco nestalo. Co si o tom myslíte? Mám mu zkusit napsat sms nebo to s nim už mám ukončit. Děkuji za radu

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
svycarka
Echt Kelišová 7630 příspěvků 25.09.18 13:22

Promin, ale první co me napadlo,deti mají deti…Cekala bych tyden,ale pred tim bych zkontaktovala nejakeho známého,zda se ozval jemu.Pokud ano, vyprdla bych se na nej, pokud ne,je mozne,ze se něco stalo a je na miste se o pritele v zahranici zajímat.

Levandule121
Závislačka 2510 příspěvků 25.09.18 13:26

Bože, proč si necháváš takto … na hlavu? Za co si tě má vážit? Ani si tě nevzal? Neozývala bych se a basta. Tohle není dospělý chlap. Pokud Vás bude chtít, musel by se moooc snažit.

TĚHOTNÁ29
Povídálka 40 příspěvků 25.09.18 13:31

Dnes byl u mě stavený jeho brácha a ptal se mě jestli se mi neozval. Bo mu volal a byl nedostupný. Jeho matka má rakovinu a je pár dní v nemocnici. Tak ani ona neví co s nim je

kacakaca
Závislačka 2616 příspěvků 25.09.18 13:32

Nevis, jestli se s nim rozejit. Ale nerozesel se nahodou on s tebou, asi tak pred mesicem?

nostress
Extra třída :D 13602 příspěvků 25.09.18 13:33
@TĚHOTNÁ29 píše:
Dobrý den, mám s přítelem 4 měsíční miminko a žili jsme spolu rok a půl. Pritel po porodu casto sportuje, tak 3krat do tydne, a posledně měl turnaj a po turnaji šel s partií pít až do noci a mě nechal s miminkem samotnou v teplotách. A už přes měsíc začal přespávat každý den u sebe doma prý kvuli tomu aby se vyspal do práce. A po práci zas chodil taky k sobě domů si odpočinout, takze ke mě chodíval až kolem 17hodiny pohrat si s malým a okoupat ho a jít zase k sobě domů spat. Pry, že se musí vyspat do práce a že malý ho budí, tak jsem byla naštvaná, že k dítěti vstavam v noci jen ja..
Předtím jsme žili spolu, jen ten posledni měsíc chodí spát k sobě domů. Už jsme se kvůli tomu nejednou pohádali. A posledně odešel odeme i přesto, že jsem měla teploty, takze jsem musela to zvladnout nemocná, to už jsem se hrozně naštvala a změnila si simkartu z toho vzteku v horečkách.
Přítel pak kontaktoval denne mou matku a ptal se na mě a malého a že mi ma vzkázat, že odjíždí do zahraničí na měsíc za práci vydělat peníze a že jde vydělávat prý i pro mě a že mě prý miluje napsal mé mamce. A že se nutné musí semnou sejít, že chce moje nové tel. cislo když odjíždí a že se semnou chce rozloučit.
Po váhání jsem se s nim nakonec sešla a dala mu nové číslo bo ho moc chtěl před odjezdem, rozloučili jsme se. Řekl mi na rozloučenou, že mě miluje a že mi bude volat a psát.
Je to 4 dny co odjel a od te doby mi nenapsal ani jednu sms ani nezavolal.
Chtela bych poradit jak se teď zachovat, jestli se s nim mám už rozejít? Nebo stále čekat kdy se ozve? Ale jak dlouho čekat? Nemůžu se rozhodnout, odjel na měsíc za práci po tom co přespával u sebe tam kde má trvalé bydliště. Řekl mi, že mi bude věrný a že jiná v tom není a že mi přiveze peníze. A že až přijede, že bude se chtít nastěhovat ke mě a že budem rodina. A ted se neozval 4 dny od te doby co odjel. A dozvěděla jsem se, že ani své rodině se neozývá. Dnes jsem mu volala po 4 dnech co se neozývá a má vyplý telefon, tak nevím jestli se mu něco nestalo. Co si o tom myslíte? Mám mu zkusit napsat sms nebo to s nim už mám ukončit. Děkuji za radu

Ty už jsi tady zakládala několik diskuzí, že? Je to pořád stejné.Když by chtěl, už by jste byli rodina dávno.

blumen
Hvězda diskuse 42773 příspěvků 25.09.18 13:37

Nemate spolu zadny rodinny vztah. Nejste nic, krome toho, ze jste matka a otec ditete.

Na moznost, ze si neco udelal, zabil se jsi nepomyslela? Pokud se neozyva ani rodine?

TĚHOTNÁ29
Povídálka 40 příspěvků 25.09.18 13:38

Před odjezdem mi řekl, že mě miluje, pusinkoval mě a objímal, tekli mu slzy. Dal mi nějaké peníze před odjezdem a kartu na bazén. Omluvil se za to, že přespával jinde a slíbil, že mi bude psát a volat. a že jak přijede, tak mi prý dá peníze ze zahraničí a že bude bydlet s náma. A od té doby se neozval ani své matce, ani bráchovi.

TĚHOTNÁ29
Povídálka 40 příspěvků 25.09.18 13:41

mám z toho nervy v kýblu. :,(

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1394 příspěvků 25.09.18 13:42

Aa.maminka s rakovinou. Uz sem podobnou diskuzi cetla… :think:

Biancca
Kecalka 130 příspěvků 25.09.18 13:44

aha, to je ten co jsi mu sebrala klíče od bytu, protože neposlouchal ? :D ten se ti už nevrátí…změnil číslo, začne nový život

warita
Echt Kelišová 8468 příspěvků 25.09.18 13:46

Zazila jsem neco dost podobnyho. Ex odjel na udajnou sluzebni cestu do Spanelska, mela trvat max 2 tydny a v ten den, do odjel, prestal brat telefon a po par dnech ho vypnul. Nebyl k zastizeni 2 mesice. Jako by se po nem zeme slehla. Po par tydnech, kdy ja doslova silela, jsem dostala krypticky email od nejakeho udajneho kolegy, ze ex je nemocny a lezi v nemocnici.

Moje dojmy zpetne: podle mne na zadnou sluzebku nejel. Paklize byl vubec v zahranici, tak tam jel za nejakou babou, zkousel to s ni, neklaplo to, po 3m se vratil a myslel si, ze budeme pokracovat tam, kde jsme prestali. S nejvetsim klidem me trapil skoro 3m a myslel si, ze kdyz vyfabrikuje nejaky fiktivni email od fiktivniho kolegy, ze byl nemocny, tak bude vsechno jako predtim.

Dukazy nemam zadne. Nicmene, vzhledem k tomu, ze to v ponekud jine obmene a mensi mire jeste 2× zopakoval a ja tutove vim, ze v tom zenska byla, tak si myslim, ze i tato zahranicni cesta byla sluzebni cesta k milence.

TĚHOTNÁ29
Povídálka 40 příspěvků 25.09.18 13:58

A co když se ozve až za pár dní a řekne, že nebyl signál nebo že měl hodně práce..Pokud se neozve další dny, tak asi konec

nostress
Extra třída :D 13602 příspěvků 25.09.18 14:05
@TĚHOTNÁ29 píše:
A co když se ozve až za pár dní a řekne, že nebyl signál nebo že měl hodně práce..Pokud se neozve další dny, tak asi konec

Na této planetě je už opravdu jenom málo míst, kde není signál. Pokud nemá zlámané obě ruce, a zadrátovanou čelist, pak může zavolat,nebo napsat aspoň sms, nebo e-mail. ;)

jannina1
Závislačka 4179 příspěvků 25.09.18 14:06
@TĚHOTNÁ29 píše:
A co když se ozve až za pár dní a řekne, že nebyl signál nebo že měl hodně práce..Pokud se neozve další dny, tak asi konec

Nema dluhy? Nejdou po nem exekutori?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >