Odjeli byste a změnili svůj život, nebo ne?

Anonymní
25.1.20 15:41

Odjeli byste a změnili svůj život nebo ne?

Ahoj všem, ráda bych znala váš názor. Je mi 25 let, jsem po škole, mám dobrou práci, s partnerem žijeme ve vlastním bytě. Ve svém životě se ale přesto cítím trochu neuspokojená. Prvně se mi moc nelíbí místo, kde žijeme (nicméně je celkem složité ho skrz práci opustit, ale to je vedlejší), ale hlavně mám pocit, že takhle svůj život trávit nechci. Sice stále něco podnikáme, výletujeme, kulturně žijeme, ale co má kamarádka odjela dělat chůvu do Skandinávie, stále víc to leží v hlavě i mně. Prostě mám chuť někam vyjet, něco poznat, naučit se. Na druhou stranu mě ale také hlodají myšlenky, zda tím nepřijdu o práci, kterou už pak jen tak nenajdu, nepřijdu o partnera, nezazdím si život. Přeci jen, zas mi není 18, jako holkám, které toto bězně podnikají. Vyrazily byste takto nebo máte vlastni zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2980
25.1.20 15:52
@Anonymní píše:
Ahoj všem, ráda bych znala váš názor. Je mi 25 let, jsem po škole, mám dobrou práci, s partnerem žijeme ve vlastním bytě. Ve svém životě se ale přesto cítím trochu neuspokojená. Prvně se mi moc nelíbí místo, kde žijeme (nicméně je celkem složité ho skrz práci opustit, ale to je vedlejší), ale hlavně mám pocit, že takhle svůj život trávit nechci. Sice stále něco podnikáme, výletujeme, kulturně žijeme, ale co má kamarádka odjela dělat chůvu do Skandinávie, stále víc to leží v hlavě i mně. Prostě mám chuť někam vyjet, něco poznat, naučit se. Na druhou stranu mě ale také hlodají myšlenky, zda tím nepřijdu o práci, kterou už pak jen tak nenajdu, nepřijdu o partnera, nezazdím si život. Přeci jen, zas mi není 18, jako holkám, které toto bězně podnikají. Vyrazily byste takto nebo máte vlastni zkušenost?

Vyrazila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
73
25.1.20 15:54

Jed, jindy uz příležitost nebude… vzhledem k věku poslední možnost. Pak by sis to mohla vyčítat. Praci najdeš i pak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.1.20 15:56

Odjela jsem po rozchodu v dlouholetém vztahu. Nic lepšího mě potkat nemohlo.

• Nahlásit
  • Citovat
3084
25.1.20 15:59

Vyraz a cestuj. Kdy jindy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3064
25.1.20 16:01
@Anonymní píše:

Ano a hned.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27597
25.1.20 16:04

Ale co partner? To ten vztah asi neprezije. Tak jestli ti to stoji za to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
117
25.1.20 16:10

Neodjela bych pokud bych měla partnera a s ním i vlastní byt. Bez váhání bych odjela jen v případě kdybych byla sama a nic mě tady nedrželo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.1.20 16:13

Ty jo, mít skvělou práci a partnera, tak nejedu :nevim: tohle cestování ala utírání zadku nebo mytí nádobí je jednoznačně nejlepší pro lidi „bez závazků“, klasicky bydlení u rodičů, po škole, blbá práce, po rozchodu… To je jak říkáš, víza ti neprodlouží, ty se trochu lépe naučíš anglicky a tady pak po roce v Čechách od nuly co?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38423
25.1.20 16:14

Až přijdou děti, bude to složitější. Za mě jeď. Kdy jindy, když ne teď? :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3576

Pokud máš s partnerem hezký vztah, neodjizdela bych. Dobrej chlap se hledá sakra těžko. Pokud cítíš, že to není s partnerem ono, pak jeď. Mám to stejně jako @dena262.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
931

Já zas nechápu, že všichni mají pocit, že někde bude líp. Podle mě ta nespokojenost je uvnitř a okolí na tom nic nezmění. Jako něco jiného by byla pracovní stáž, něco pro kariérní růst, ale takhle mi to přijde jako honění větrných mlýnů. Spíš se zamysli, co ti opravdu chybí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47770
25.1.20 16:18

Bez. Poznej svet. Spln si prani. Treba ti bude stacit rok, dva nebo se nevratis na stalo vubec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6729
25.1.20 16:22

Partner by s tebou nejel? Jinak co přesně ti v životě chybí? V čem je tvé bydliště špatné, že je třeba odjet za hranice? Že kamarádka je ve Skandinávii šťastná vůbec neznamená, že ty budeš taky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
596
25.1.20 16:22

Jela bych. Sama jsem (ale teda hned po skole) odjela na dva roky do Spanelska a byly to krasne roky, hned bych jela zas, kdybych byla bez zavazku. Ted mam hezci starosti, mam male deti, ale po Spanelsku se mi obcas zasteskne ;) pokud je to pevny vztah, prezije i par mesicu (let) odcizeni, pokud nepojedes nekam uplne hodne daleko, odkud by ses nemohla vracet domu nebo pritel letat za tebou. A nebo muze jet s tebou :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama