Reklama

Odjet na dovolenou se střevními potížemi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.18 12:56
Odjet na dovolenou se střevními potížemi?

Dnes večer máme vyjet na dovolenou do Maďarska na místo, se vzdáleností asi 700km od našeho bydliště.
Včera ráno mě velmi bolel žaludek a pak jsem dostala průjem. Včera jsem byla asi 6×, mohla jsem u toho celkem fungovat ale celý den mě pobolival žaludek a hlava ale teplotu jsem neměla.
Dnes jsem byla po ránu zase 2× na WC a teď v poledne znovu. Ráno to byl ještě opravdu průjem teď už je to lepší. Ale boli mě břicho teď už spíše dole a cítím ‚pochody‘ ve střevech. Zase můžu celkem fungovat ale při větším pohybu to bolí víc.
Máme jet a přítelem a jeho rodiči a pokud to nemám z jídla ale nějaký vir, přítel to může mít taky, bydlíme spolu.
Máme tam jet na týden a já nevím jestli jet nebo to odložit a dovolenou si zkrátit. Co byste na mém místě delaly? Pojedeme autem takže je na nás kdy vyjedeme. Nechce se mi ostatním zkracovat dovolenou a jet pak tak daleko jen na pár dní.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

171Jirka
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 16.08.18 13:00

Já bych se bál oslabené imunity. A co jídlo? Já teda vždycky držím dietu, když mám průjem. Jako třeba teď :zed: .

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27238 příspěvků 9 inzerátů 16.08.18 13:02
@Anonymní píše:
Dnes večer máme vyjet na dovolenou do Maďarska na místo, se vzdáleností asi 700km od našeho bydliště.
Včera ráno mě velmi bolel žaludek a pak jsem dostala průjem. Včera jsem byla asi 6×, mohla jsem u toho celkem fungovat ale celý den mě pobolival žaludek a hlava ale teplotu jsem neměla.
Dnes jsem byla po ránu zase 2× na WC a teď v poledne znovu. Ráno to byl ještě opravdu průjem teď už je to lepší. Ale boli mě břicho teď už spíše dole a cítím ‚pochody‘ ve střevech. Zase můžu celkem fungovat ale při větším pohybu to bolí víc.
Máme jet a přítelem a jeho rodiči a pokud to nemám z jídla ale nějaký vir, přítel to může mít taky, bydlíme spolu.
Máme tam jet na týden a já nevím jestli jet nebo to odložit a dovolenou si zkrátit. Co byste na mém místě delaly? Pojedeme autem takže je na nás kdy vyjedeme. Nechce se mi ostatním zkracovat dovolenou a jet pak tak daleko jen na pár dní.

dej si endiaron a do večera budeš OK…

tininas
Zasloužilá kecalka 725 příspěvků 16.08.18 13:04
@Anonymní píše:
Máme tam jet na týden a já nevím jestli jet nebo to odložit a dovolenou si zkrátit. Co byste na mém místě delaly? Pojedeme autem takže je na nás kdy vyjedeme. Nechce se mi ostatním zkracovat dovolenou a jet pak tak daleko jen na pár dní.

A nemáš cestovní horečku? :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.18 13:05
@171Jirka píše:
Já bych se bál oslabené imunity. A co jídlo? Já teda vždycky držím dietu, když mám průjem. Jako třeba teď :zed: .

Dnes jim suché rohlíky, vzít si s sebou něco by nebyl problém. Máme mít v ubytování i kuchyňku.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.18 13:06
@Regina Hero píše:

Ten jim už od včera.

171Jirka
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 16.08.18 13:07
@Anonymní píše:
Dnes jim suché rohlíky, vzít si s sebou něco by nebyl problém. Máme mít v ubytování i kuchyňku.

Tak pokud jídlo není problém a nemáš horečky, tak to asi nevadí. Teda pokud ti není nepříjemné odbíhat každou chvíli.

blumen
Hvězda diskuse 40377 příspěvků 16.08.18 13:07

Bala bych se akorat te cesty tam, ale nic bych nerusila. Kup si cerne uhli, pusobi zazracne. A leky i protbytek rodiny. Taky muzes mit cestovni horecku.

Lalelale
Ukecaná baba ;) 1865 příspěvků 16.08.18 13:09

Máte to zaplacené a v případě zrušení dostaneš peníze zpět, nebo ti to propadne? Je těžké si v práci přendat dovolenou? Pokud zaplacené není nic a v práci není problém, pár dní bych to odložila. Pokud by ti to propadlo a dovolená také nejde rušit, chápu, že to člověka zamrzí, zejména, kdyby se ti pozítří udělalo líp. Hodně bych zvážila, jestli se ti teoreticky může stát, že se v autě pozvracíš nebo něco ještě horšího. Svůj zdravotní stav znáš nejlépe ty. Pokud jsi někdo, kdo se z nemoci vylíže rychle, asi bych si pokoupila ty nejlepší léky a jela. Ale to mluvím za sebe, když je mi zle od žaludku, většinou o tom druhý den už nevím.

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27238 příspěvků 9 inzerátů 16.08.18 13:12
@Anonymní píše:
Ten jim už od včera.

a zvracíš nebo už se ti to jenom honí ve střevech? Pokud nezvracíš, přidala bych k tomu ještě coca colu po doušcích a jedla maximálně suché rohlíky nebo dětské piškoty… ten druhý den to většinou po endiaronu přejde…

Ou
Závislačka 4987 příspěvků 16.08.18 16:18

Podle toho co popisuješ, tak se to lepší a není to nic závažného.

Pokud jsou všichni zúčastnění dospělí, tak bych jela, ještě tak den, dva bych se spíš od nich izolovala, dala si den hladovku a pojídala živočišné uhlí ve velkém.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.18 16:23

V posledních dnech zas všude řádí jakási zřejmě rotavirová hnusárna, my to měli celá rodina, v různé intenzitě, v našem okolí nezávisle na nás taky několik případů. Je to relativně rychlé, ale nepříjemné, čím víc zkušeností s tím má člověk z minula a je v dobrém zdravotním stavu, tím lepší průběh.

lilith1
Ukecaná baba ;) 1314 příspěvků 16.08.18 16:25
@Regina Hero píše:

Imodium

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.18 16:49

Ještě autentická zkušenost (pokud to má někdo i se zvracením) - nejlépe vypít větší množství vody a pak to vyzvracet, úleva okamžitá. Potvrzují tři ze tří zvracejících :mrgreen: . Je to levné a účinné. Osobně doporučuju před touto akcí nejíst černé uhlí, dělá to fleky na koberci, když to člověk nestihne :roll: .

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.18 17:21
@Anonymní píše:
Ještě autentická zkušenost (pokud to má někdo i se zvracením) - nejlépe vypít větší množství vody a pak to vyzvracet, úleva okamžitá. Potvrzují tři ze tří zvracejících :mrgreen: . Je to levné a účinné. Osobně doporučuju před touto akcí nejíst černé uhlí, dělá to fleky na koberci, když to člověk nestihne :roll: .

zajímavé, že to píšeš. Já pravidelně po černém uhlí zvracím :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama