Odjezd na dovolenou při neschopence - rizikové těhotenství

286
15.7.13 11:45

Odjezd na dovolenou pri neschopence

Ahoj, prosim o radu.

Jsem na neschopence z duvodu rizik. tehu. S doktorkou jsem se domluvila, ze muzu vyrazit na dovolenou. Můžete mi prosim poradit jak to chodi s formalitama? Doktorka vyplni hlaseni pro socialku a co dal? Musi se to hlasit dřív nebo se tam muzu stavit v den odjezdu? Vychazky se pochopitelne musi dodrzovat, ze. Ale co cesta tam a zpet do ubytovani?
Diky moc za rady!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

58700
15.7.13 11:49

@PoHy můžeš změnit pobyt, domluv se s dr, jestli přijít předem nebo stačí v den odjezdu. Jinak pokud to jde, posunout odjezd a tak na dobu vycházek, víc asi udělat nepůjde. A navíc, než se to hlášení dostane k úřadům, tak už budeš asi dávno zpátky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
286
15.7.13 12:12
@martina.se píše:
@PoHy můžeš změnit pobyt, domluv se s dr, jestli přijít předem nebo stačí v den odjezdu. Jinak pokud to jde, posunout odjezd a tak na dobu vycházek, víc asi udělat nepůjde. A navíc, než se to hlášení dostane k úřadům, tak už budeš asi dávno zpátky…

Marti, diky. Ja jsem s ni prave domluvena. Jen mne ted tak napadlo - jde na tu prechodnou dobu změnit cas vychazek a pak to po navratu zase vrátit na puvodni cas?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58700
15.7.13 12:16

@PoHy jestli změní i dobu, to fakt netuším. Ale tím, že dr schválila, o tomto ví, tak bych se nebála. Než ty papíry na soc doputují, tak to trvá, takže Ty budeš jištěna (dr ví) a kdyby přišla kontrola, na 99 % přijdou na původní adresu a bude to bez problémů, protože nahlášeno :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
286
15.7.13 12:25
@martina.se píše:
Taky si to rikam, snad to bude dobry. Myslela jsem, jestli je potreba jeste neco vic, ale aspon neco jde jednoduse. Diky :)
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
neprihl. nozu
15.7.13 18:19

Jinak takto to funguje pouze po republice. Cestu do zahranici musi odsiuhlasit posudkovy lekar.

• Nahlásit
  • Citovat
286
15.7.13 19:57
@neprihl. nozu píše:
Jinak takto to funguje pouze po republice. Cestu do zahranici musi odsiuhlasit posudkovy lekar.

Diky, Ja jedu jenom do Cech, zahranici ani riskovat nechci…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
109
8.5.14 12:13

jak schvalijí rizikové těhu a zahraničí

Mohu se zeptat, máme v záři koupenou dovču na kapverdy, jsem těhu a na rizikovce, mohu se optat jaké jsou zkušenosti že mi dovču schválí?? v době nákupu jsem těhu ještě nebyla ale bojim se aby mi to nezamítli =(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
286
9.5.14 21:40

@snowgirl spíš bych si položila otázku jestli mi stojí za to na tu dovolenou letět když jsi na rizikovce…
co se týče tvého dotazu netuším… já byla jenom v Čechách (dopředu jsem měla zjištěné nemocnice v okolí)… nakonec jsem strávila před porodem pět týdnů v nemocnici a to jsem tam šla „jenom“ s krvácením, které za 2dny skončilo, ale domů už mě pustili ne jako 2v1, ale 1+1…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6809
9.5.14 21:43

@snowgirl
Uz jsi zalozila jednu diskusi na toto tema, ne? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9733
9.5.14 21:47

@snowgirl Tak to bych snad radši zrušila dokud budou malé stornopoplatky. Bylo by mi skoro trapný být půl roku na neschopence a pak chtít schválit exotickou dovolenou. A hlavně bych se bála.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70
10.3.19 07:31

Dovolená na rizikovém

Dobrý den, chci se zeptat snad ještě někdo odpoví. Jsem na rizikovém těhotenství (z důvodu že sem ležela v nemocnici s bolestma v podbrisku), s přítelem máme naplánovanou svatbu na Květen. Nebojím sem že bych to zdravotně nezvládla, chci se spíš zeptat jak to mám vyřešit s doktorem? A hlavně chceme cestovat karavanem (jen po Čechách) takže nějaká změna adresy asi těžko. Poradíte někdo jestli to vůbec půjde?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20575
10.3.19 07:52
@Slivonka píše:
Dobrý den, chci se zeptat snad ještě někdo odpoví. Jsem na rizikovém těhotenství (z důvodu že sem ležela v nemocnici s bolestma v podbrisku), s přítelem máme naplánovanou svatbu na Květen. Nebojím sem že bych to zdravotně nezvládla, chci se spíš zeptat jak to mám vyřešit s doktorem? A hlavně chceme cestovat karavanem (jen po Čechách) takže nějaká změna adresy asi těžko. Poradíte někdo jestli to vůbec půjde?

pokud jsi na rizikovém těhotenství, nemáš co courat v karavanu po Čechách. Svatbu asi s doktorem domluvíš, svatební cestu ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama