Odkdy dovolit natáčení na YouTube?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
me57h
Kecalka 160 příspěvků 03.03.19 22:18
Odkdy dovolit natáčení na YouTube?

Moje starší dcera natáčí na YouTube, vesměs jde o hudbu a většinu z toho má jako soukromá videa. I když se mi to nelíbí, pod zákonem už není, je jí skoro 19. Mladší je ale necelých 16 a chtěla by taky… tak se ptám, dovolit nebo ne? A sledovat její tvorbu? Kontroluji i starší.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Markéta80
Hvězda diskuse 43132 příspěvků 03.03.19 22:22

@me57h už zase? To musí mít ta 19 z Tebe dobrou srandu. Záleží co tam 16letá chce natáčet ne :mrgreen:

Kriss Tina
Echt Kelišová 9381 příspěvků 03.03.19 22:23

A proč ne? Jestli natáčí o něčem smysluplném tak by mi to nevadilo. Co sem občas koukala tak tam natáčí videa i děti ze základky. :nevim: sledovat klidně můžeš, když to dá veřejně tak ji přece může sledovat kdokoliv :think:

_.Emilyyy
Kecalka 336 příspěvků 03.03.19 22:25

Dovol jí to. Nevim jak chces tohle zakazat, to musi mit k tomu tvuj podpis nebo co? :lol: Jestli tam cjce natacet normal videa tak jo. Jestli je s tim dcera Ok, ze ji uvidi okoli tak proc ne.
Ty videa na youtube, ktery mi ukazovala ma dcera, tak jsem si hmed rekla, ze youtuber muze byt fakt kazdy :mrgreen:

me57h
Kecalka 160 příspěvků 03.03.19 22:27
@Kriss Tina píše:
A proč ne? Jestli natáčí o něčem smysluplném tak by mi to nevadilo. Co sem občas koukala tak tam natáčí videa i děti ze základky. :nevim: sledovat klidně můžeš, když to dá veřejně tak ji přece může sledovat kdokoliv :think:

Já z ní právě nemůžu moc dostat, o čem chce natáčet, a nelíbí se mi představa, že obě moje dcery dělají na netu husičky. I když teda ta starší ostudu většinou nedělá a naštěstí natáčí často bez obličeje, takže až tak nehrozí, že by naši rodinu někdo poznal. Bojím se, že mladší se bude chtít předvádět.
Starší jsem zkoukla i pár soukromých, ne vždycky se odhlašuje z ntb.

me57h
Kecalka 160 příspěvků 03.03.19 22:29
@_.Emilyyy píše:
Dovol jí to. Nevim jak chces tohle zakazat, to musi mit k tomu tvuj podpis nebo co? :lol: Jestli tam cjce natacet normal videa tak jo. Jestli je s tim dcera Ok, ze ji uvidi okoli tak proc ne.
Ty videa na youtube, ktery mi ukazovala ma dcera, tak jsem si hmed rekla, ze youtuber muze byt fakt kazdy :mrgreen:

Mladší nemá svůj počítač, takže chodí na můj. Starší si na svůj prýý vydělala, tak jí nic moc říct nemůžu, ale stejně mě to štve.

_.Emilyyy
Kecalka 336 příspěvků 03.03.19 22:34
@me57h píše:
Mladší nemá svůj počítač, takže chodí na můj. Starší si na svůj prýý vydělala, tak jí nic moc říct nemůžu, ale stejně mě to štve.

V 16-ti nema vlastni pc? Dobre to je vase vec, ale tak jestli mate hako dohromady, tak tam dcera asi nema moc soukromi..Vite kolik deti nataci ja tom youtubu? Nekdy i 10-tilety.. v 16/ti uz bych te dceri dala trochu svobodne rozhodnuti a ne aby na vse musela mit od tebe povoleni

Anny A
Kecalka 411 příspěvků 03.03.19 22:46

Sice uz je to davno ale taky jsem davala verejne na net videa a psala blog a to mi bylo asi 14. Mamy sem se na to neptala jen se chlubila kolik lidi si to treba přečetlo a ona v tom nestourala byla to ma vec a kdyby mi to zakazovala tak bych asi byla hodne nastvana ze me nechape… kontrolovat muzes ale spis bych ji podporila a kdyby tam davala neco nevhodneho tak vysvetlit ale bude brzy plnoleta a muzou si delat co chteji. Taky by mi to mozna vadilo ale takova je doba :?

Aduš8
Závislačka 4120 příspěvků 03.03.19 22:46

Na YouTube natáčí už dneska i osmiletý děti. Pro mě naprostá blbost, oni tím žijí, jako my kdysi X-chatem a podobně. Je to prostě in a nehledala bych za tím nic světoborného. Pokud tam tedy nebude natáčet nějaké prasárny :)

sucuba
Kecalka 306 příspěvků 03.03.19 22:57

Já bych jim v tom dala volnost. V téhle digitální době, kdy děti ani pořádně nemají přátelé, tak si to chtějí tímhle třeba kompenzovat. Sdílet svoje názory s celým světem, atd. Ovšem najde se hodně rypalistů, tak aby pak nebyla zklamaná z lidí, co jí budou třeba nadávat. A taky bych řekla že v sestře vidí vzor… Nechte tomu volný průběh, nic bych nezakazovala, nejsou malé. :roll:

_.Emilyyy
Kecalka 336 příspěvků 03.03.19 23:08
@Markéta80 píše:
@me57h už zase? To musí mít ta 19 z Tebe dobrou srandu. Záleží co tam 16letá chce natáčet ne :mrgreen:

Kdyz jsem si cetla ty prispevky co tu pani na emiminu pise , tak mi je tech jeji dcer celkem lito.

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1858 příspěvků 03.03.19 23:20
@me57h píše:
Moje starší dcera natáčí na YouTube, vesměs jde o hudbu a většinu z toho má jako soukromá videa. I když se mi to nelíbí, pod zákonem už není, je jí skoro 19. Mladší je ale necelých 16 a chtěla by taky… tak se ptám, dovolit nebo ne? A sledovat její tvorbu? Kontroluji i starší.

Dvě noční můry rodiče. Co z netu stahuje syn a co na net nahrává dcera.

Markéta80
Hvězda diskuse 43132 příspěvků 03.03.19 23:47

@_.Emilyyy no právě :?

debra.morgan
Echt Kelišová 7548 příspěvků 04.03.19 06:40

uz zase? nech ty deti dychat...... aspirujes na nominaci nejhorsi matka emimina a ze konkurence tu je vysoká, ty o ty holky proste prijdes, budes rada, kdyz je uvidis jednou za rok, to chces?

me57h
Kecalka 160 příspěvků 04.03.19 09:37
@_.Emilyyy píše:
V 16-ti nema vlastni pc? Dobre to je vase vec, ale tak jestli mate hako dohromady, tak tam dcera asi nema moc soukromi..Vite kolik deti nataci ja tom youtubu? Nekdy i 10-tilety.. v 16/ti uz bych te dceri dala trochu svobodne rozhodnuti a ne aby na vse musela mit od tebe povoleni

U nás má právě dcera v pubertě přísnější režim, u starší se to nevyplatilo mít volnější, narostl jí nosánek.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama