Odkdy plně nahradit polední kojení příkrmem?

33
24.5.05 22:50

Odkdy plně nahradit polední kojení příkrmem?

Ahoj,
mé malé je 6 a půl měsíce a už třetí týden dokrmujeme. Zatím dávám jen polední příkrm - brambory nebo rýži, mrkev a různou zeleninu na střídačku. Přestože už toho sní kolem 150ml, pořád se potom vrhá na prso, jako kdyby 3 dny nejedla:-). Mám to nechat na ní nebo se mám postupně začít pokoušet dávat jí po jídle místo prsa vodu? Prece jen nechci kojit donekonečna, chtěla bych tak do roka. Jak to máte vy?
Klára a Karolínka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1234
25.5.05 08:11

Ahoj,
taky 3. týden přikrmujeme. Já dávám Matýskovi během jídla i po něm čistou vodu. Trochu to pomáhá, ale on z flašky moc nechce. Tak vždycky hodně zředím vodou i tu zeleninku a pak žízeň nemá a do svačinky vydrží bez kojení. První 2 týdny ale taky sosal jak o život. Myslím, že u Vás to bude žízeň, tak tu vodu určitě zkus, nebo hodně zředěný čajík.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
483
25.5.05 12:50

Ahoj Klarko,
taky prikrmujeme asi 3-4 tydny a teprve asi 3 dny toho malej sni tak 120 g. Prso mu tedy stale nabizim, ale uz moc nepije. Souhlasim ale s Meduzou, ze je dobre zeleninku vic naredit vodou a dat mu napit i po jidle. Nam se nejvic osvedcilo piti z klasickeho dospelackeho hrnecku :)
Zatim mu budu kojeni jeste nabizet a uvidim, jak se bude tvarit. Do roka to odpoledni kojeni myslim odbourame obe :P
Eva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
420
25.5.05 20:54

Ahoj,
moje mala sni na obed sklenicku od Hami, zamrazuju do nich, pak zkousim vodu nebo cajik, ale moc pit nechce. Prso jsem ji prestala davat tak po tech trech tydnech, ale dam ji z nej napit tak za hodku a pul po obede, prave proto, ze nepije nic jineho. Napije se vylozene na zizen. Jak zacne pit vodu, uz ji z prsu nedam, snad se to brzo nauci. Odpo ma ovocnou presnidavku bez kojeni, kojim pak az vecer po kasi.
Pa
Lucka + Klarka 7,5m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
96
26.5.05 13:23

Ahoj holčiny,
nechte tomu volný průběh, pokud bude mimi chtít prso tak mu ho dejte. Přece mu to nebudete odpírat.
Já přikrmuju už druhý měsíc, teď už se tak po prsu nepídí, ale ze začátku to bylo to samé. Spapala mrkvičku s bramborem a pak ještě prso jako by vůbec mrkev nejedla. Časem se to upraví uvidíš, budeš moct dávat víc ovoce a zeleniny, pak piškot, rohlík, a jiné papání tak se to určitě časem vyrovná.
Nechci tě strašit, ale některé maminky kojí i do dvou let, protože jsou jejich děti tzv. PRSNÍCI - ne a ne se prsa vzdát.:-)
Přeji hodně úspěchů
Radka a Sabinka 7m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama