Odkládání miminka/lehací vaky pro miminka

28.2.16 12:15

odkladani miminka/lehaci vaky pro miminka

Ahoj,
kam odkladate svá miminka v pripade, ze je nemuzete mit na zemi (chladno), v kočárku se jim nelíbí, nejste příznivci nosítek(když miminko ještě samo nesedí)a hrazdička je jen na chvíli…? Máte někdo něco takového? je to ergonomické? atd. :) díky!
http://www.pelisekpromiminko.cz/…eleny-fleece

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

levante
28.2.16 12:19

V obýváku mám kolíbku :lol: Jinak si hraje na zemi nebo na gauči pod dohledem dospělého :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
levante
28.2.16 12:22

Jinak k tomu lehacímu vaku. No můj syn by tam teda nevydržel. Je hodně aktivní miminko a tam by ho jen ležet asi nebavilo :think:

• Nahlásit
  • Citovat
5557
28.2.16 12:23

Já odkládám do ohrádky. Na zemi miminko mít nemůžu, mám velkého psa a nechci riskovat, že by do něj omylem kopla nebo na něj šlápla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.2.16 12:30

Díky…jasně, myslím, ze me by tam maly vydrzel tak deset minut. Ale jsem v situaci, kdy jeste nemame zarizeny dum, jsme bez nabytku a uz zacina byt tezky, tak ho chci obcas polozit nekam jinam nez v loznici…a práve na ty vaky jsem zatim nenasla žádné kloudné recenze…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1185
28.2.16 12:34

Vypadá to pěkně, ale asi bych do toho úplně malé mimi nedala. Miminka se obecně nemají nechávat na moc měkkých podložkách, prý se tím zvyšuje riziko SIDS. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.2.16 12:39

@dalmati tak jo, jsem se podivala poradne, a ten pas na upnuti je docela ´´srandovni´´. Nas by z toho hned ´´vycestova´´. takze hledat dál…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
141
28.2.16 12:42

:mavam: nám se taky hodně osvědčila ohrádka a hlavně teď když už nevydrží jen tak ležet na zádech a potřebuje se přetáčet a mit rozhled :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20207
28.2.16 12:46

@rumcajska Má tříměsíční mimina by se z toho sesunula. Byli na zemi na dece/pěnových puzzle, příslušně oblečená, chvilkově v lehátku v ležící poloze nebo v cestovní postýlce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1185
28.2.16 12:47

@rumcajska tak můj by z toho zdrhnul hned - už v porodnici si rozdělával zavinovačku :lol: jako na chvilkové odložení pod dohledem dospělého - to bych si asi pořídila cestovní postýlku nebo něco bezpečnějšího

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.2.16 12:52

Já jsem do toho jednou na návštěvě dala syna, ani to nebylo z fleecu (nebylo to tedy přesně tohle, ale obyč sedací vak) a zpotil se v tom během asi pěti minut a řval jak tur. Pravda je že tam byl hezky uvelebený no

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.2.16 13:13

@Katerina308 nooo, tak horko me teda vubec nenapadlo…díky!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4827
28.2.16 13:17

@rumcajska Měla jsem koš na kolečkách, který jsem přesouvala podle potřeby a na zemi ohrádku, v ní pěnové puzzle, pokud bylo zima tak na něm deku a ještě velkou hrací deku s hrazdičkou. Střídala jsem to podle potřeby.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2049
28.2.16 13:52

„Hrali“ si na zemi na penovem puzzleti :nevim: pasli kone na brise a kdyz uz je to nebavilo, tak to zalomili ;) :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13075
28.2.16 13:57

Děti jsem měla vždycky na zemi (pěnové puzzle, hrací deky). Od druhého měsíce se začaly přetáčet a všechno dělaly hrozně brzy. Nejsem příznivce odkládání dětí do lehátek, těhle polšťářů, chodítek nebo ohrádek. I to mimino potřebuje pohyb jinak se brzdí vývoj. A nevěřím tomu, že za to někdo zaplatí tisíce a opravdu tam to miminko dává maximálně na 10 minut :jazyk: A na spaní jsem je pak překvapivě přenesla do postýlky. Nic víc nebylo potřeba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama