Odkládání těhotenství s endometriózou

Anonymní
2.8.21 15:14

Odkládání těhotenství s endometriózou

Zdravím, bude mi 26 a příteli 34. V červnu jsem ve třetím měsíci přišla a miminko. Plánované nebylo, selhalo mi tělísko. Podle lékaře bych těhotenství odkládat neměla, mám endometriózu. Já bych miminko moc chtěla příteli se na miminko také těšil, jen teď po potratu změnil názor a teď dítě nechce. Chce si spíš ještě „užívat“ ale já vidím svou budoucnost jinak. Mám strach že šanci na dítě prošvihnu a jinak než třeba přes IVF to nepůjde. Nechci přítele tlačit do dítěte ale také by se měl vcítit on do mé situace. Jak by jste to řešili vy? Mám čekat rok, dva, tři? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18534
2.8.21 15:18

Ja čekala, endo mam od cca 20, o dítě jsem se s manželem zacala snažit až když jsme chtěli oba. Což bylo zhruba v mých 29letech. Byla jsem těhotná 3cyklus po vysazení ha. Sice to nevyšlo a několikrát jsem potratila a zazila zt, ale ted je mi 35, mam 2 zdravé děti. Obě přirozeně a to mam endo 4.stupne. asi klika, ale ja se do dítěte dotlacit nenechala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
510
2.8.21 15:38

Mám endometriózu, po laparoskopii jen jeden vaječník a vejcovod a teď v 33 čekám první
ano, otálet bys neměla, ale dva-tři roky na potkání toho správného přítele máš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
743
2.8.21 18:56

Netlacila bych chlapa do dítěte pokud on nechce…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat