Odkládárna snů ;)

6044
30.12.18 18:56

Odkládárna snů ;)

Taky mate zivotni sny, ktere uz jste davno vzdali? Me vzdycky neco popadne, co se vynori z hlubin minulosti…treba jsem vzdycky touzila mit velkej dum se zahradou a pokud mozno k tomu bych nejradsi farmu. Je asi tak 99,9 % pravdepodobnost, ze na to nikdy nedojde. Mam tri deti a ziju v pronajmu, uspory zadny protoze neni z ceho sporit. Ale je hezky predstavovat si, co kdyby. Podelte se taky o svoje sny, o ty blaznive zejmena, muzete je tu odlozit a kdovi, treba se neco vyplni…a vynasim predsilvestrovsky pripitek : Na zazraky!!! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

13364
30.12.18 19:03

Chtěla jsem studovat zahradnictví nebo lesnictví a mít práci, která je spjatá s přírodou. Nějak se to nikdy nepodařilo naplnit. Pořád na to nebylo dost času. Tak třeba se po čtyřicítce rozhoupu a vlítnu na to :D .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4336
30.12.18 19:04

A víš, že mně nějak nic nenapadá nic extra? Snad vyhrát v loterii 5 milionů, ale to ty asi nepočítáš.....

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15097
30.12.18 19:06

Já bych taky chtěla mít dům se zahradou, spoustu zvířat, ideálně i víc dětí. Jsem z malé rodiny a chtěla bych jednou mít rodinu opravdu velikou :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6044
30.12.18 19:06

@Janli nikdy neni pozde. Zena myho tatínka se zacala v 60 ucit anglicky a navstevuje univerzitu tretiho veku. Ja mam i tu zootechniku vystudovanou ale delat to nemuzu, jedno dite je postizeny a muzu pracovat jen vsedni dny 8-13 h…takovou smenu zootechnik fakt mít nemuze. Vlastni farmu bych si poridila leda tak z dedictvi po neznámém stryci bohaci, jenze toho nemam :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
722
30.12.18 19:07

Mít domeček se zahradou a zahonkem a kousek kde bych si pestovala zeleninu. K tomu pár domacich zvířat (králíci,slepice,prasátko) :palec: …zatím máme 2+kk .. :think: 8o :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6044
30.12.18 19:07

@Kriss Tina ja mam sest polorodych sourozenců coz je pecka a sama mam tri deti. Byt zdravé, mela bych i ctyri klidne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6044
30.12.18 19:08

@Anne20 ja mam k bytu malou predzahradku. Vloni jsem prvne v zivote neco vysadila venku a i sklizen byla, pekne me to pohltilo :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6972
30.12.18 19:09

@Tarjei jééé já bych beze snů nežila. Sním každý den a když jdu na procházku do přírody, sním klidně celé hodiny :kytka: jednou jsem architekt, jindy mám zámecký hotel :D partner to nechápe, ten je nohama pevně na zemi. Jinak můj životní sen, co myslím vážně, je mít jakýmkoli způsobem přístup do přírody a mít zase psa. Ale to se mi možná s trochou štěstí i vyplní, doufám. Na zázraky! :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4260
30.12.18 19:10

Vlastně mě nic nenapadá, spíš v tom opačném gardu. Teď vidím, ze jsem měla jet na zahraniční stáž, protože by se mi hodila do životopisu. A s detma už nikam nevyjedu.
A taky mě nikdy nenapadlo, ze budu mít dítě, které takové holt jiné. Kupodivu je trochu jiná i druhá dcera, ale v tom dobrém slova smyslu. Takže se nám to vyrovnalo. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6044
30.12.18 19:11

@Lalelale :kytka: parada. Vidis. To je jeden muj splneny sen. Pes. A pak kocka. Mam je oba, lumpy chlupaty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6044
30.12.18 19:13

@brisco no co se deti tyka…ze trech mam jedno hodne jine, druhe trochu jine a treti je pubos, desnej hormonalni stvanec..takze ja uz chci v tomto ohledu jen prezit :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
467
30.12.18 19:13

Hezké téma. :) Tak se taky přidám. Už jako dítě jsem chtěla být zdravotní sestra. Máma mi to zakázala a já toho do dneška lituji. Pořád si s tou myšlenkou pohrávám, ale přijdu si už stará. A druhý prozatím nesplnitelny sen je stát se pěstounkou na přechodnou dobu. Bohužel manžel o tom nechce ani slyšet, navíc by jsme kvůli tomu asi potřebovali větší bydlení. Tak snad se mi to podaří v příštích sedmi letech změnit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.12.18 19:15

Chtela jsem byt pilotka a byt vlastníkem nemovitosti.Z důvodu ze manzel jich ma několik (nemovitosti)a ma zaměstnání neslučitelné s mým snem a máme dite tak ani ta profese :,( Je mi to občas moc líto.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.12.18 19:15

Sny jsou od toho aby se plnili v jakkýmkoliv věku. Chtěla jsem se naučit bruslit naučila ve 20, v 25 letech jsem se naučila plavat, chci navštivít jedno nádherné místo kde se možná podívám příští rok. Nastupuji na kurz který hodně souvisí s přírodou. Ještě si najít fajn chlapa a mít s ním ideálně dvojčatka, ale i toho se snad dočkám jen to chce trpělivost. Život je fajn tak se aspoň pokuste sny si plnit :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama