Odkup štěněte od neznámého člověka

3.4.21 08:39

Odkup štěněte od neznámého člověka

Dobrý den, obracím se na Vás s dotazem koupě štěněte od cizího člověka.

S přítelem jsme objevili štěňátka francouzkého buldočka za 6.000,– pán popisuje, že se o ně nezvládnou postarat, tak je musí rozprodat. Je to němec. Otázkou je, že jsme se domluvili, že si pro něj dnes zajedeme, ale pán musí udělat adopční papíry on-line, což znamená že nám chodí na sms kódy, které chce hned posílat zpět, někde založil účet na naše telefonní číslo, když jsem mu psala, že to nechápu, že zavolám na stránku a řeknu že jsem nic nezakládala, tvrdil mi že ne, že se musí pomoci kódů sepsat adopční smlouva online, nemá tu někdo zkušenosti s něčím podobným? Jsme z toho docela vykolejení :( :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3432
3.4.21 08:47

@chicken998 vůbec nic neposílej, přijdeš o peníze

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26335

Podvod

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31830
@chicken998 píše:
Dobrý den, obracím se na Vás s dotazem koupě štěněte od cizího člověka.S přítelem jsme objevili štěňátka francouzkého buldočka za 6.000,– pán popisuje, že se o ně nezvládnou postarat, tak je musí rozprodat. Je to němec. Otázkou je, že jsme se domluvili, že si pro něj dnes zajedeme, ale pán musí udělat adopční papíry on-line, což znamená že nám chodí na sms kódy, které chce hned posílat zpět, někde založil účet na naše telefonní číslo, když jsem mu psala, že to nechápu, že zavolám na stránku a řeknu že jsem nic nezakládala, tvrdil mi že ne, že se musí pomoci kódů sepsat adopční smlouva online, nemá tu někdo zkušenosti s něčím podobným? Jsme z toho docela vykolejení :( :,(

No tak je to zjevne podvod.
Každý kód, který mu pošlete zpět, vás bude stát peníze. Nic mu neposílejte!
A žádné štěně nemá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7486
3.4.21 08:48

Ježíš, je to podvod, žádný štěně neexistuje. Hlavně nikam neposílejte žádný peníze. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31830
3.4.21 08:48
@PetraJ píše:
Ježíš, je to podvod, žádný štěně neexistuje. Hlavně nikam neposílejte žádný peníze. :roll:

Ani nemusí posílat peníze, okrádá je přes ty kódy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31830
3.4.21 08:50
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31830
3.4.21 08:52
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1505
3.4.21 08:54

Je to samozřejmě podvod, preposilanim přijdete o peníze. A prosím, nekupujte stene buldoček za 6000, na 99% je to mnozírna… Viz např. https://www.mujchlupac.cz/…nozirny/4739

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7486
3.4.21 08:57
@Janee19 píše:
Je to samozřejmě podvod, preposilanim přijdete o peníze. A prosím, nekupujte stene buldoček za 6000, na 99% je to mnozírna… Viz např. https://www.mujchlupac.cz/…nozirny/4739

Prosím tě, žádnej pes neexistuje. Dneska i množky zdražily a pod 20 tisíc ty svoje vořechy neprodávaj. Tyhle inzeráty jsou vytvořený pro takový trouby, jako je zakladatelka, co si myslej, jak ušetřej. :lol: Pak možná ještě příjde to, že pes se nachází v Německu na letišti a musej zaplatit nějaký další poplatky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11025
3.4.21 09:00
@chicken998 píše:
Dobrý den, obracím se na Vás s dotazem koupě štěněte od cizího člověka.S přítelem jsme objevili štěňátka francouzkého buldočka za 6.000,– pán popisuje, že se o ně nezvládnou postarat, tak je musí rozprodat. Je to němec. Otázkou je, že jsme se domluvili, že si pro něj dnes zajedeme, ale pán musí udělat adopční papíry on-line, což znamená že nám chodí na sms kódy, které chce hned posílat zpět, někde založil účet na naše telefonní číslo, když jsem mu psala, že to nechápu, že zavolám na stránku a řeknu že jsem nic nezakládala, tvrdil mi že ne, že se musí pomoci kódů sepsat adopční smlouva online, nemá tu někdo zkušenosti s něčím podobným? Jsme z toho docela vykolejení :( :,(

Podvod jak vyšitej, žádného psa nemá, jen přijdete o peníze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.4.21 09:05

Pan psal, že má nemocnou dceru a nedokáže se o ně postarat 🤨 všechno bylo v pořádku až do teď, s těmi kódy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1511
3.4.21 09:08

Když si odmyslím, že je to očividný podvod.

Pokud by mi někdo psal, že se o psa nedokáže postarat, tak bych mu zaplatila max za očkování nějakou symbolickou částku. Ale říct si o 6 tyček, to je opravdu dobrák. Pak nemá být tak šílený problém množek, když jsou lidi jako ty, kteří mají asi na čele jitrnici a vesele to podporují. Předání by bylo někde na parkovišti, viď?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
468
3.4.21 09:08

Prosiiiim, i kdybyste opravdu nekde narazili na cloveka, co prodava stene buldocka za 6000,– bez kodu, neberte si jej, usetrete a najdete si chovatelskou stanici se zdravymi pejsky, pes z mnozirny se bude par let trapit v nemocech, na veterine nechate desetitisice a pak stejne pojde..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11025
3.4.21 09:09
@chicken998 píše:
Pan psal, že má nemocnou dceru a nedokáže se o ně postarat 🤨 všechno bylo v pořádku až do teď, s těmi kódy

Tak jasný, hraje na city. Kdyby to tak bylo, tak už máš adresu a jedete, žádný kraviny okolo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat