lámou se mi konečky vlasů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
nika1988
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 20.09.18 22:13
odlamujici se konecky

Holky pomoc, silene se mi zacaly podledni 2 mesice odlamovat konecky vlasu, zacinam vypadat jako oskubany kure. Vlasy mam uz tak silene jemne a mastne, rano neodejdu z domu, abych si je nevyzehlila, navic si je barvim, jenze tohle delam uz pres 10 let a do nedavna byli v pohode.Ted to vypada tak, ze se mi odlamaly i v pulce hlavy, takze to vypada bevadne.Muze to byt tim, ze jsem zacala pouzivat sampon bez silikonu? Poradi nekdo dobre vitaminy na poproru rustu vlasu? Pri pohledu do zrcadla se mi chce brecet.Ve stresu ani hubnoucim procesu nejsem

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
nika1988
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 20.09.18 22:14

omlouvam se ze chyby-to mobil :D

lampicka11
Závislačka 3440 příspěvků 5 inzerátů 20.09.18 22:17
@nika1988 píše:
Holky pomoc, silene se mi zacaly podledni 2 mesice odlamovat konecky vlasu, zacinam vypadat jako oskubany kure. Vlasy mam uz tak silene jemne a mastne, rano neodejdu z domu, abych si je nevyzehlila, navic si je barvim, jenze tohle delam uz pres 10 let a do nedavna byli v pohode.Ted to vypada tak, ze se mi odlamaly i v pulce hlavy, takze to vypada bevadne.Muze to byt tim, ze jsem zacala pouzivat sampon bez silikonu? Poradi nekdo dobre vitaminy na poproru rustu vlasu? Pri pohledu do zrcadla se mi chce brecet.Ve stresu ani hubnoucim procesu nejsem

Konečky ti to určitě nespraví. Ostříhat resp.zkratit

nika1988
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 20.09.18 22:21

zkratila jsem dost,vypada to tak,ze zkratim,vlasy jsou 14 dni pekne a pak zase vysusene konce co se odlamou

nika1988
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 20.09.18 22:23

@lampicka11 nejde mi ani tak o konecky,ale o to,ze se mi lamou v pulce hlavy

yasmine5
Ukecaná baba ;) 1278 příspěvků 20.09.18 22:23

Asi by to chtělo kvalitní vlasový olej do konců. Vlasy se práce tím silikonem ničí, ale ne hned, až pak jak jsou jim hodně obalené.

terien
Echt Kelišová 8492 příspěvků 20.09.18 22:40

Zajdi k šikovné kadeřnici. Poradí a doporučí co používat.

Pipet
Generální žvanilka 24137 příspěvků 20.09.18 22:46

Já baštím tohle
https://www.dm.cz/…5140661.html
Primárně kvůli nehtům, ale fakt znatelně se snížilo vypadávání vlasů, nehty se taky tolik netřepí. Je to pár korun, za zkoušku nic nedáš.
Vlasy se mi ale nikdy nelámaly, takže v tomto ohledu nemůžu hodnotit.

Prtulak
Kecalka 332 příspěvků 20.09.18 22:50

@nika1988 tak radikálně ostříhat a zobat vitaminy na vlasy - methionin a zinek. Koupíš v lékárně. ;)

Russet
Extra třída :D 12207 příspěvků 20.09.18 23:52

Já bych předně přestala žehlit.

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1498 příspěvků 21.09.18 06:33

Máš je prostě totálně osläbané a jak je žehlíš, tak je ještě slabíš. Ostříhat a koupit kvalitní kosmetiku, doplnky výživy.

katharina25
Kecalka 109 příspěvků 02.10.18 13:55

Ostříhat alespoň 2 cm, koupit si sérum na konečky se SILIKONY, konečně i vlasy celkově silikon jednou za čas potřebují, naopak některé vlasy mohou na striktně bezsilikonové přípravky reagovat zhoršením. Dobré sérum je třeba od Avonu, Isana (koupíš v Rossmanu za pár korun), loreal, nemusí to být nic drahého, je důležitý ten silikon, případně nějaký olej či keratin (číst složení na přípravku, ne popis!). Tabletky mohou pomoci na růst, ale neovlivní lámání a rozdvojení.

Kristynka22
Kecalka 211 příspěvků 02.10.18 14:19

Silikon ale jen na konce, ne na pokožku hlavy! Zvážila bych i na ty konce, protože máš jemné a mastné vlasy, silikon ti je víc uplácne. Já doporučuji oranžový šampon od Baley (16.90Kč) nádherně hydratuje (opravdu nejvíc hydratující šampon co jsem zkusila, a to nové šampony zkouším stále), nemá silikony, vlasy jsou nadýchané a nemastí, k tomu stejný kondicionér a do mokrých vlasů přírodní meruňkový olej (Alterra z Rossmanna za cca. 70Kč). Fénuj jen studeným vzduchem a zahoď žehličku, s ní se nic nezlepší. Dále doporučuji vitamíny z DM značky Das Gesunde Plus, mají spoustu vitamínů a minerálů ve složení, jsou na 2 měsíce a cena kolem 70Kč, mně po nich vlasy rostou rychleji, takže by ti ty tvé polámané lépe dorostly.

Lamátko
Závislačka 2530 příspěvků 1 inzerát 04.10.18 20:40

Nežehlit, strašně se tím ničí, žehlit jen výjimečně

terien
Echt Kelišová 8492 příspěvků 04.10.18 21:04

Nebo si kup parní žehličku, ta vlasy nezničí

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Čerešňákové to teď sekne, Martinová jen září, zato z Viewegha je „knedlík“

Zrychlená doba adventnímu rozjímání, které v českých zemích bývalo kdysi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >