Odlehčené téma na večer - balení chlapů

Anonymní
12.7.20 22:52

Odlehčené téma na večer - balení chlapů

Ahoj, chtěla jsem znát Váš názor na vwlky věkový rozdíl ve vztazích. Kolik let jste od sebe s partnerem?
Mě bude 21, jsem svobodná mamina, začal se mi nějak líbit jeden známy, je mu 38. Nikdy jsem nebyla na stejně staré chlapi, hrozně mě bere to, že je to fakt chlap a ne nevyboureny tele :roll: je rozvedený, má 2 děti které má každý víkend u sebe a je naprosto skvělý táta. Vídáme se u známých jako parta kamarádů a rodina. Sem tam hodí vtipek, jako když si chová moji dcerku “tak pojď k taťkové” a usmívá se ???? zatím si hlavně píšeme občas tak různě o všem, už i psal ze k nám zajde na návštěvu, nebo ze se těší až malou vezme na procházku ale zároveň mi psal ze už je zklamaný a žádný střevo mladý nechce (nenarazel na mě, nevi nic ze se mi líbí)

Myslíte ze ten rozdíl je moc velký? Z me strany Je vše v pořádku, vše mi vyhovuje a chystám se ho sbalit :oops: :D

Nějaká rada na starší chlapi? :think: :D

Anonym musím kvůli jedné osobě tady

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

23822
12.7.20 23:14

Máte mezi sebou skoro dvacet let. Do toho tři děcka z bývalých vztahů…Jako pokud chceš milostné dobrodružství (a máš vyřešenou antiko), tak to může být fajn. Na vztah do budoucna tam vidím až moc komplikací.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46040
12.7.20 23:16

Ahoj. Myslím si, že je to velký věkový rozdíl. Se ženou jsme byli od sebe o 7 let a když před třemi roky zemřela, moje věková hranice byla 30 let. Nyní mám přítelkyni, se kterou jsme od sebe o 5 let. Oba máme po čtyřicítce, oba jedno dítě. Každý to má ale jinak, takže já bych byl pro to nechat tomu volný průběh. Třeba se nakonec dáte dohromady. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.7.20 23:21

@pe-terka proč moc komplikaci? Jeho děti mi nevadí, jemu nevadí moje dítě. :nevim: Do budoucna vím ze by chtěl ještě jedno minimálně, já taky, věk já moc neřeším, vyřešenou minulost máme oba, ale díky za názor :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
971
12.7.20 23:27

On i čtyřicátník může být leckdy nevybouřen

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.7.20 23:31

@evulinda79 to ano, ale tento ne. Zakl.

• Nahlásit
  • Citovat
23822
12.7.20 23:34
@Anonymní píše:
@pe-terka proč moc komplikaci? Jeho děti mi nevadí, jemu nevadí moje dítě. :nevim: Do budoucna vím ze by chtěl ještě jedno minimálně, já taky, věk já moc neřeším, vyřešenou minulost máme oba, ale díky za názor :palec:

tohle ti nevysvětlím, to musíš zažít. Tak to zkus, třeba se mýlím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
156
13.7.20 00:05

Prominte, ale vy nyni nemuzete usuzovat, ze vam jeho deti nevadi a naopak. To poznate az spolu pripadne budete nejaky ten patek :upside_down: a ten vekovy rozdil, + - 20let to muze byt super, ale pak? On bude porad o x let starsi a vy budete jeste kocka a budete mit vedle sebe dedecka. Ale to je daleka budoucnost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3499
13.7.20 10:50

Prvně bych si dala pozor na pravopis, když si často píšete. Mě by totiž hrubky fakt odradily. :D A jak ho sbalit? Asi přes děti. Navrhni společný výlet s dětičkami, třeba do zoo…bez známých a ostatní rodiny, kde budete mít prostor se poznat. Třeba se chytne a nebo ti řekne, že jsi jako mladší sestra a hned budeš vědět jak na tom jsi. Věkový rozdíl je podle mě docela velký, ale neznamená to, že by to nemohlo fungovat. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1251
19.7.20 00:21
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla jsem znát Váš názor na vwlky věkový rozdíl ve vztazích. Kolik let jste od sebe s partnerem?
Mě bude 21, jsem svobodná mamina, začal se mi nějak líbit jeden známy, je mu 38. Nikdy jsem nebyla na stejně staré chlapi, hrozně mě bere to, že je to fakt chlap a ne nevyboureny tele :roll: je rozvedený, má 2 děti které má každý víkend u sebe a je naprosto skvělý táta. Vídáme se u známých jako parta kamarádů a rodina. Sem tam hodí vtipek, jako když si chová moji dcerku “tak pojď k taťkové” a usmívá se ???? zatím si hlavně píšeme občas tak různě o všem, už i psal ze k nám zajde na návštěvu, nebo ze se těší až malou vezme na procházku ale zároveň mi psal ze už je zklamaný a žádný střevo mladý nechce (nenarazel na mě, nevi nic ze se mi líbí)

Myslíte ze ten rozdíl je moc velký? Z me strany Je vše v pořádku, vše mi vyhovuje a chystám se ho sbalit :oops: :D

Nějaká rada na starší chlapi? :think: :D

Anonym musím kvůli jedné osobě tady

Vsak to na nej zkus, ale moc si od toho neslibuj :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4191
19.7.20 07:17
@mrav píše:
Ahoj. Myslím si, že je to velký věkový rozdíl. Se ženou jsme byli od sebe o 7 let a když před třemi roky zemřela, moje věková hranice byla 30 let. Nyní mám přítelkyni, se kterou jsme od sebe o 5 let. Oba máme po čtyřicítce, oba jedno dítě. Každý to má ale jinak, takže já bych byl pro to nechat tomu volný průběh. Třeba se nakonec dáte dohromady. :mavam:

Jak dlouho jsi chtěl tu věkovou hranici mít?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46040
19.7.20 07:32
@Uslava píše:
Jak dlouho jsi chtěl tu věkovou hranici mít?

Myslím si, že ve 30 jsou už ženy rozumné, některé už mají děti. V 50, nebo 60 letech už bych spíš hledal usedlou čtyřicítku. Je to složité- mám malou dceru, holky si taky musí sednout. Tím nechci urážet dvacítky- některé jsou vyspělé, některé ještě děti. Ale ano- k otázce. Kdybych měl 30, uvažoval bych i o té dvacítce. Věkový rozdíl nanejvýš 12 let. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
45
19.7.20 07:38

Zakladatelko, to nejdůležitější jsi zmínila, děti. Pokud budeš dobře vycházet s jeho dětmi, ony s tvým dítětem, a celkově budete v pohodě, je to ohromné plus. Spousta lidí ti řekne, že s takovým věkovým rozdílem nemáš do budoucna moc šanci, ale nedej se tím odradit, každý takový vztah je úplně jiný a fakt se to nedá porovnávat podle tabulek :lol: Můj manžel je starší o 25 let, jsme spolu 12 let, jsem nejspokojenější na světě. Je teda pravda, že ani jeden nemáme děti z předchozích vztahů, mohlo by to pak být jiné, co já vím. Máme spolu dvě děti, čekáme třetí. Snaž se vypadat rozumně, aby ani on tebe nebral za nevybouřené tele nebo třeba za mladší sestru, jak už tady někdo psal ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4191
19.7.20 07:45
@mrav píše:
Myslím si, že ve 30 jsou už ženy rozumné, některé už mají děti. V 50, nebo 60 letech už bych spíš hledal usedlou čtyřicítku. Je to složité- mám malou dceru, holky si taky musí sednout. Tím nechci urážet dvacítky- některé jsou vyspělé, některé ještě děti. Ale ano- k otázce. Kdybych měl 30, uvažoval bych i o té dvacítce. Věkový rozdíl nanejvýš 12 let. :mavam:

Jo. To zní rozumně. Já měla obavy, že jsi plánoval mít tu hranici 30 let do 70 let. :potlesk: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
20.7.20 02:43

Přítel nemá zájem o sex

Dobrý den, zdravím všechny.
Jdu s takovým větším problémem.
Pritel semnou nespí už celých dlouhých 14 měsíců. Což znamená od doby kdy se narodil syn. Nevím co dál už dělat. Ano přibrala sem hodně. Ale když jsem se ho. Ptala proč spolu po intimní stránce vůbec nežijeme. Řekl že na to teď vůbec nemá čas myslet.. Ale vždyť už je to pro Boha 14 měsíců. Každý chlap má své potřeby. :rofl: Pro zajímavost je mi 21 let pritelovi 32. Budem spolu 3 roky.
Poraďte prosím co dál, jsem už na nervy s toho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama