Odlety v nočních hodinách s dětmi

27.7.21 21:42

Odlety v nočních hodinách s dětmi

Ahoj, chtěla bych se zeptat, kdo jste letěli s malými dětmi ve večerních hodinách, jak jste to zvládli? My máme děti 4,5 a 1,5 a tam se letí v půl 7, což ještě jde, ale zpět to bude horší…odlet až v půl 10. Syn si myslím, že to zvládne v pohodě, kdyžtak usne. Horší to bude asi s malou, ta jen tak někde neusne, navíc vyžaduje celkem klid…Jde mi celkově i o cestu z hotelu, pak na letišti atd. Jestli se to dá zvládnout 😁

Díky :))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2010
27.7.21 22:03

My letěli v 5 ráno, takže vstavacka cca po 1. ráno, cesta na letiště, letiště, let, transfer do hotelu, kde jsme byli asi nějak v 10 dopoledne. Dcera v tu dobu nějakých 20 měsíců. Usnula v letadle a spala cely let téměř, toho jsem se bála nejvíc, aby tam třeba neřvala nebo se nenudial a nedelala bordel :mrgreen: měli jsme s sebou hodně jidla, knížky, vodní omalovánky a pak stažené nějaké pohádky do tablety. zpět jsme letěli v 9:30, vstavacka v 6 ráno a v letadle usnula tsky :D
Teď letime za tři týdny a oba lety večer - v noci, tak jsem zvědavá, co bude :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68982
27.7.21 22:19

Dceri bylo jedno, kdy a jak spi. Leteli jsme myslim po pulnoci, to se probudila a pozorovala a pal usnula v letadle a nazpatek 3 hodiny zpozdeni a to spala na letisti vsede a pak v letadle, bylo ji 2,5.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
760
27.7.21 22:22
@Kopretina91 píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat, kdo jste letěli s malými dětmi ve večerních hodinách, jak jste to zvládli? My máme děti 4,5 a 1,5 a tam se letí v půl 7, což ještě jde, ale zpět to bude horší…odlet až v půl 10. Syn si myslím, že to zvládne v pohodě, kdyžtak usne. Horší to bude asi s malou, ta jen tak někde neusne, navíc vyžaduje celkem klid…Jde mi celkově i o cestu z hotelu, pak na letišti atd. Jestli se to dá zvládnout 😁Díky :))

Proč zakládáš druhou diskuzi s úplně stejným dotazem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.7.21 22:31

@Kopretina91 No oni vypadají, že to nezvládnou, ale zvládnou. Vzala bych oblíbeného plyšáka + dečku na zachumlání a určitě to s hlavičkou na klíně půjde. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
703
29.7.21 22:00

Dovolená v zahraničí není povinnost. O dítě bych se nebála, ale zaráží mě, že nejsi schopna něco takového promyslet dopředu a podle toho vybrat dovolenou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25624
29.7.21 22:05
@Amassakoul píše:
Dovolená v zahraničí není povinnost. O dítě bych se nebála, ale zaráží mě, že nejsi schopna něco takového promyslet dopředu a podle toho vybrat dovolenou.

už se cítíš líp?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat