Odličování dětským olejíčkem Aviril

205
29.3.17 17:38

Odličování dětským olejíčkem Aviril

Ahoj, odličujete se některá dětským olejíčkem? Já jsem vyzkoušela několik výrobků, co se týče odličování a nic moc. Kamarádka mi doporučila odlíčení dětským olejíčkem. Prý se tak odličuje už několik let. Zkoušela jsem to a opravdu to oči odlíčí ihned a nezůstane tam vůbec nic. Když jsem se odličovala jakýmkoliv jiným přípravkem, tak jsem měla čmouhy pod očima, musela jsem použít hodně přípravku, zbytečně moc jsem to drhla, což se nemá a stejné to pořádně nešlo. Myslíte, že je v pohodě se s tím odličovat? Zajímá mě jestli to nějak neškodí, což by asi nemělo když je to dětský olejíček :mrgreen: Je to taky jedna z mála věcí, na kterou zatím nemám alergickou reakci :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

29.3.17 17:40

Tak zkušenost s tím nemám, ale myslím si že by to nějak uškodit nemělo :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.3.17 17:51

@Sofi87 já se jeden čas odličovala pleťovým mlíkem od hippu a za mě paráda a když někde jsem, kde nemám nic k dispozici, tak sáhnu po modrý induloně, tu mám u sebe prakticky pořád. Aviril miluju takže proč ne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15114
29.3.17 17:53

@Sofi87 Dětským olejíčkem jsem to nezkoušela, ale odličuji se panenským olivovým olejem co mám doma do kuchyně na saláty. Jsem s tím spokojená, používám to tak rok, možná rok a půl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3154
29.3.17 18:08

Pokud se ti olej nedostane do očí, tak to asi ničemu nevadí. Já se odlicuju přípravkem od Mixa, je to přímo na citlivou pokožku a citlivé oči, drhnout nemusím, odlicí hned, reakce žádná. Vysloveně olej mi nevyhovuje, dostane se mi v průběhu spánku do očí a oči mě pálí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1007
29.3.17 18:11

Ahoj, tak se odlicuje moje mamka, akorát si do lahvičky naleje aviril + nějakou odličovací vodu. A chválí kudy chodí :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.3.17 18:48

No, asi to neškodí, ale super na odlíčení je vlažný kokosový olej… navíc je super na kvalitu řas a vrásky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22563
29.3.17 18:50

Tak zrovna ten byl nejlepší. Měla jsem pak ještě 2 druhy dětských olejíčků a ty tak dobré nebyly. Aktuálně dojíždím nějaký mlíko (maluju se zřídka), ale jak nebudu mít odličovadlo, zase koupím Aviril ;)
Edit, kecám, byl to olej Batole. Ale to je taky Alpa :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22563
29.3.17 18:53

Já si teda obličej po odličení oplachuju a pak ještě namažu. Takže se mi do očí nic nedostane.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33
4.4.17 02:00

Odličovat a čistit pleť si můžete jakýmkoli olejem (vždy ale v kombinaci s vodou, např. olej nanášejte na namočeném vatovém tamponku nebo na vlhkou pleť), skvěle se k tomu hodí melounový, jelikož má schopnost rozpouštět a odplavovat nečistoty, usazené hluboko v pórech, ale osobně ho nepoužívám na oči, protože mě, jako jeden z mála olejů, pálí. Dá se ale použít kterýkoli kvalitní, za studena lisovaný rostlinný olej, vhodný pro váš typ pleti ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama