Odlišná potřeba sexu

Anonymní
26.12.19 01:25

Odlisna potreba sexu

Ahoj, s pritelem jsme spolu 6 let, kdyz jsme se poznali bylo nam 22 let, ja mela pred nim tri sexualni partnery, on nikoho. Ze zacatku jsme spolu spali opravdu casto, 3 x za den, maximum bylo asi 10 x za vikend. Nemohli jsme se jeden druheho nabazit, problem vsak je v tom, ze u me ta potreba sexu slabla. Stacilo mi to 1 tydne, partner to bral tak, ze ja uz mam neco za sebou a tak uz to tolik nepotrebuji… nemyslim si, ze to souvisi s tim, co k sobe citime, on ma jen vetsi potrebu sexu jako ja. Nakonec ja se “premohla” a spali jsme spolu 2-3 x tydne, ale pro nej to bylo porad malo, mrzelo me to, ze mu to nestaci. Nedaval mi to nijak najevo. Pote jsem planovane otehotnela, mela jsem nejake komplikace a hrozil mi predcasny porod, doktor mi rekl, at sex vynecham. Od porodu to je 5 mesicu a spali jsme spolu za tu dobu 2 x… Nemam na to absolutne chut a ani myslenky, kdyz uz to je nevyhnutelne, udelam mu to pusou, chce me taky alespon takto uspokojit, ale ja nechci. Pritom driv jsem to milovala. Nechapu to, mela jste to po porodu taky takto nektera? Co s tim?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
418
26.12.19 02:22

Je to úplně normální, že na to nemáš chuť. Také na to po porodu nemám chuť, jsem ráda když malej spí a já mohu také spát nebo uklidit, uvařit na další den atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3380
26.12.19 08:00

Je to po porodu normalni a ma to tak spousta zen. A kojeni to jeste znasobuje. Nekde jsem cetla, ze to priroda tak zaridila, aby se zenska starala o novorozene a nedelala si dalsi dite.. Taky jsem nemela dlouho chut na sex. Asi po roce se to srovnalo do naseho normalnu. Akorat kdyz jsem omezila kojeni a s prichodem ms.. Nejspis se ti chut zase vrati, ale chce to cas a pochopení od partnera.. Premahani se s odporem je spis cesta do pekla :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
618
26.12.19 08:20

Normální věc, obzvlášť pokud kojíš. Tvoří se ti prolaktin a ten ti blokuje tvorbu dalších hormonů, které se podílí na ovulaci, sexuální touze atd. Chce to čas a trpělivost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama