Odlišné politické názory s partnerem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.18 22:13
Odlišné politické názory s partnerem

Dobrý večer, děkuji za respektování anonymu, nechci, chodí zde rodina.
Jsem s přítelem několik roků, máme úplně odlišné politické názory, jemu není ani 40 let a teď o víkendu jsem se dozvěděla, že na podzim volil KSČM :oops: :zed:
Když šel na podzim k volbám, tak tajil, koho volil, teď se prořeknul, nějak na to přišla řeč :cert:
Samozřejmě je jeho věc, koho volil, má právo volit koho chce, ale tímto mi úplně vyrazil dech, pohádali jsme se, úplně mě tím rozčílil, argumentovala jsem třeba tím, ať si uvědomí, jaká zvěrstva tady komunisté napáchali v padesátých letech, nebere to.
Jak byste řešili to, že váš partner má úplně jiné politické názory? Vadilo by vám to?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 23 Další »
Reakce:

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1715 příspěvků 19.08.18 22:22

My mame s partnerem taky na nektere politicke zalezitosti jiny nazor, treba na uprchliky. O techto tematech se proste nebavime. Pro nas rodinny zivot to neni dulezite, debaty jsme vedli a nejsme ochotni ani jeden zmenit svuj nazor. Moji rodice taky voli podle me uplne nesmyslne a neprestanu je mit rada. Pokud si rozumite ve vecech dulezitych pro zivot, tak to neres a tuhle Pandorinu skrinku neotvirej :-)

Lekninka91
Extra třída :D 10368 příspěvků 19.08.18 22:23

bylo by mi to fuk

mgdln
Závislačka 4619 příspěvků 19.08.18 22:28

Já vůbec nechápu jak někdo může volit třeba takovou KDU-ČSL, když šéfíci křesťanů páchají zvěrstva už přes 2 tisíce let!
Ostatní strany nejsou o nic lepší.

Jediným přínosem pro tebe může být informace, že politika funguje na principu „rozděl a panuj“. S mužem jste jim skočili na špek a zbytečně se hádáte.

Chytrak
Závislačka 2770 příspěvků 19.08.18 22:37

Zakladatelka: jste spolu uz nekolik let a navzajem neznate sve politicke nazory? :think: To je dost divne teda…zijete vubec ve spolecne domacnosti?
No podle me se znate dost blbe, ale na funkci rostlinare to vliv mit asi nebude…

Janasas
Kelišová 5346 příspěvků 19.08.18 22:39

Nijak.. U nás zase každý volil jiného prezidenta, jak byly volby.. Každý si řekl , koho volí a pak jem mu řekla, že nebudu s nikým ani s nám, řešit proč tak a tak..
Vůbec jsme se o tom nebavili..
jako musím uznat, že kvůli policite bych se fakt nehádala :nevim:

PaníBovaryová
Závislačka 4020 příspěvků 19.08.18 22:40

Ja se nedivm, ze ti to tajil, kdyz jsi mu udelala takovou scenu :roll:
Znam par, kde jeden kandiduje za komunisty a druhy za odeesaky.

Mango_Lassi
Extra třída :D 13895 příspěvků 19.08.18 22:40

S voličem KSČM bych se rovnou rozvedla

PaníBovaryová
Závislačka 4020 příspěvků 19.08.18 22:41
@Chytrak píše:
Zakladatelka: jste spolu uz nekolik let a navzajem neznate sve politicke nazory? :think: To je dost divne teda…zijete vubec ve spolecne domacnosti?
No podle me se znate dost blbe, ale na funkci rostlinare to vliv mit asi nebude…

On jeji asi zna, kdyz ji to tajil.

Chytrak
Závislačka 2770 příspěvků 19.08.18 22:54
@PaníBovaryová píše:
On jeji asi zna, kdyz ji to tajil.

No to jsem z toho co napsala nepochopil. A on ji tvrdil, ze volil po kazde nekoho jineho nez volil anebo se o tom nikdy nebavili kdyz on jeji volbu zna?
No kdyby zena volila uplne kohokoli tak je mi to asi celkem fuk, ale komouse bych sotva snesl…

tlustyhrosik
Ukecaná baba ;) 1078 příspěvků 19.08.18 22:57

Politicke nazory mame víceméně stejné. Jsou to pro me dost zakladni veci a nedokazu si představit vubec byt s někým a nevědět od začátku jeho smýšlení na různá temata a ne jen ta politicka. S clovekem, ktery to ma nastaveny absolutně naopak bych si ani nic nezacala.

vilda1
Kecalka 364 příspěvků 19.08.18 22:58

Jen mu dej svazákovi, že navolil tu správnou stranu. Trošku se chováš v tomto případě jak komunistka :-)

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1977 příspěvků 19.08.18 23:01

Já si myslím,že je to o lidech. Mě třeba politika vůbec nezajímá,žiju v cizině s českým občanstvím. Tady volit nemůžu a v ČR jsem absolutně ztratila přehled. Naši kdysi volili stejnou stranu a o politice se hádali tak jako tak.

Šarlota4
Echt Kelišová 9866 příspěvků 19.08.18 23:02

No co bych delala po takove dobe nevim, ale pri vyberu partnera bych s takovym muzem proste nebyla. Kdyby byl levicak, tak bych to horko tezko prezila, ale nesmeli bychom to doma resit, kdyby volil komary, tak by mel pro me pochroumanej charakter a to bych neprekousla. Neslo by to.

Emimin7
Echt Kelišová 9275 příspěvků 19.08.18 23:02

To by byl okamzity rozchod. To je snad horsi nez nevera.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 23 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >