Reklama

Odloučení - jak to zvládnout?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.17 15:11
Odlouceni, jak to zvladnout?

Ahoj vsem, pisi sem, protoze jste vsechny vetsinou zkusene ve vztazich a uz neco vite, tak by jste mi mohly poradit :-) Jsem mlada holka a s pritelem jsme spolu pres rok, mame se strasne moc radi, ale za tyden odlitam na 5 mesicu do USA na studium. Strasne se mi po nem bude styskat a bude to strasne tezky byt bez sebe. Ale vsichni rikaji, ze je to aspon zkouska jak na tom nas vztah je :D :nevim: Tak bych potrebovala radu, nebo tipy nejake aby ten vztah vydrzel? Aby se to nijak nepokazilo :( psat si budem a volat take samozrejme. Ale bude to tak tezke

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 18927 příspěvků 27.01.17 15:16

Pokud se máte opravdu rádi, tak vám to vydrží.

Plano
Kecalka 170 příspěvků 27.01.17 15:17

Taky jsem něco pidobneho zažila, tehdejší přítel byl přes 3mes v USA. Zvládli jsme to, jak to šlo, psali jsme si nebo volali.on byl navíc v místech v USA, kde nebyl moc signál a ozyval se sporadicky.5měsíců dáte, když to vezměte jako fakt a ze to není navždy..nemůže třeba přítel priletet v polovibe pobytu na dovolenou?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.17 15:18

@pikola to taky vsichni rikaji, tak snad to tak je :-) Ja ho miluju neskutecne moc a myslim si, ze on me take. Tak snad to klapne:)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.17 15:19

@Plano dekuji moc!:) Nene nemuze, mam to od toho programu studijniho zakazane, takze celych 5 mesicu bez sebe. Achjo

Tarinka
Echt Kelišová 8191 příspěvků 1 inzerát 27.01.17 15:23

Vsichni moji kamosi, co kdysi jeli na Erasmus, to zvladli. I delsi dobu. Ja. myslim, ze je na tom lip ten, co nekam odjizdi, protoze tebe ceka spoustu novych zazitku, party, novi kamosi, zatim co tvuj pritel bude mit porad svuj starej zivot, ale bez tebe.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.17 15:25

Odjela jsem na rok do New Yorku delat aupair. Uteklo to jako nic a diky skypu jsme meli pocit, ze jsme porad spolu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.17 15:25

@Tarinka ja vim, ale proste se bojim, ze se odcizime a „sejde z oci, sejde z mysli“ a on se treba zakouka do nekoho jineho :zed:

Kotatko03
Echt Kelišová 8059 příspěvků 27.01.17 15:28

Přesně tak, je to zkouška, buď to ten vztah vydrží a nebo ne 8)

Moise
Hvězda diskuse 35305 příspěvků 15 inzerátů 27.01.17 15:28
@Anonymní píše:
@Tarinka ja vim, ale proste se bojim, ze se odcizime a „sejde z oci, sejde z mysli“ a on se treba zakouka do nekoho jineho :zed:

To je riziko podnikání :nevim: Já jsem odjížděla na půl roku a s tehdejším přítelem jsem se po návratu po několika měsících rozešla, nedokázali jsme navázat, i když jsme se snažili.. Záleží jak dlouho spolu jste, jak pevný máte vztah, na spoustě dalších okolností. Pět měsíců není rok, uteče se to relativně rychle :kytka:

Tarinka
Echt Kelišová 8191 příspěvků 1 inzerát 27.01.17 15:32
@Anonymní píše:
@Tarinka ja vim, ale proste se bojim, ze se odcizime a „sejde z oci, sejde z mysli“ a on se treba zakouka do nekoho jineho :zed:

Ja vim, ale ty za tech pet mesicu poznas 200 novejch lidi a on 5, takzejsi jaksi ve vyhode :mrgreen: hele a jestli na tebe zapomene, tak to asi nestalo moc za to, ne? Tak klid, utece to a budete si to pak uzivat

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15524 příspěvků 27.01.17 15:33

Pokud je vztah silný, vydržet se to dá. Vem si, že dříve chodili kluci na vojnu na dva roky a o vymoženostech typu mobil, internet, skype, facebook a pod. si mohli se svými děvčaty nechat jenom zdát. Byli odkázáni na dopisy a viděli se třeba jednou za půl roku.
Některé páry to ustály a jiné ne :think:
Každopádně oproti nim máte komunikační možnosti nesrovnatelně širší a dostupnější.

Hoa Mai
Kelišová 5555 příspěvků 14 inzerátů 27.01.17 15:39

Je pravda, že po roce je to celkem brzy, ale jestli to má vydržet, tak to vydrží. My jsme s partnerem prožili první větší odloučení po 3 letech - taky studentské stáže - 6 měsíců oba dva v zahraničí. O něco horší to bylo o další 3 roky později, to přítel odjel do zahraničí na začátku září, vracel se na konci ledna, ale já jsem na začátku ledna odjela jinam do zahraničí a vrátila se na konci května. Takže 9 měsíců bez sebe. Radu nemám, prostě jsme si psali a skypovali, nic speciálního. Jsme spolu dodnes.

Hoa Mai
Kelišová 5555 příspěvků 14 inzerátů 27.01.17 15:41
@Anonymní píše:
@Plano dekuji moc!:) Nene nemuze, mam to od toho programu studijniho zakazane, takze celych 5 mesicu bez sebe. Achjo

Prosím tě, co to je za program, že se vám montuje do soukromého života?

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2317 příspěvků 27.01.17 16:06
@Anonymní píše:
@Plano dekuji moc!:) Nene nemuze, mam to od toho programu studijniho zakazane, takze celych 5 mesicu bez sebe. Achjo

Ahoj, prosím tě a jak by ti to dokázali, že za tebou byl??Jak můžou někomu zakázat někam jet? Hlava mi nebere…Jinak si myslím, že 5mes.neni tak dlouhá doba, aby Vám vztah nemohl vydržet :) Pokud se milujete, nevidím žádný problém.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama