Odloučení od manžela

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.18 11:10
odloučení od manžela

Ahoj holky, jdu se asi jen vykecat a načerpat sílu, a rady.
po devíti letech, jsem se s manželem domluvili, že se na chvíli od sebe tzv. odloučíme. Ve čtvrtek večer si přišel pro věci a odešel. Bral to strašně špatně, ale ja už dál nemohla. Byl užasný člověk, pro rodinu by dýchal. pracoval, nepil, ale už jsem nesnesla jeho neustále odmítání. žádné intimnosti, žádný sex, polibky, doteky. vidíme se jen večer pár hodin a za celý den mi prostě strašně chybí. už jsem to nezvládla a řekla jsem si, že bude lepší, když na čas půjde, že si možná potřebuje uvědomit, jestli mne miluje, i když tvrdí, že ano. Ale kdyby miloval, dokázal by mi dát lásku, ne? říká že mi ji dáva tím, co pro mne dělá, jsem blbá, když mi to nestačí? včera si ještě přijel pro nějaké věci a rozplakal se. řekl mi že to pořád nemuže pochopit, když pro mne dělal maximum, bere mě s mýma chybama, a já jeho ne. Do dneška nechápe, že potřebuji kontakt s ním. Nejsem dokonalá, mám chyby a on je bral, ale já se kvuli něj taky dost věcí vzdala. on pořád říkál, že mám problém jen já, že on je v pohodě, ale poslední pul rok jsme se kvuli toho dost hádali. on to nechápe, a já už taky ne, přece já mu dávala domov, jistotu, věrnost, lásku, dýchala bych pro něj, a on mi nemůže dát ždibec lásky? proč? chci toho tolik? strašně mi chybi, bloudím po bytě a snažím se zabavit čím to jen jde. chci aby se vrátil, ale vím, že se to nezmění, když se vrátí a bude se to opakovat. na netu jsem se dočetla o ruzných bylinách na podporu libida, ale přišly až v den, kdy odcházel, tak jsem mu je dala s sebou. řekl, že je bude brát. nečekám že mi vběhne do naruče posilněný bylinkama a strhá ze mě šaty, no ted už to je asi jedno, když je pryč. Nedoufám, že to někdy pochopí. šlo by to ještě nějak opravit? Jak dlouho by to odloučení mělo trvat? řekla jsem mu, že mě někdy může vzit na rande, máto vubec cenu? Děkuji, anonymka nejzoufalejší ze všech. :zed: :zed: :zed:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
nostress
Extra třída :D 13996 příspěvků 27.10.18 11:18
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jdu se asi jen vykecat a načerpat sílu, a rady.
po devíti letech, jsem se s manželem domluvili, že se na chvíli od sebe tzv. odloučíme. Ve čtvrtek večer si přišel pro věci a odešel. Bral to strašně špatně, ale ja už dál nemohla. Byl užasný člověk, pro rodinu by dýchal. pracoval, nepil, ale už jsem nesnesla jeho neustále odmítání. žádné intimnosti, žádný sex, polibky, doteky. vidíme se jen večer pár hodin a za celý den mi prostě strašně chybí. už jsem to nezvládla a řekla jsem si, že bude lepší, když na čas půjde, že si možná potřebuje uvědomit, jestli mne miluje, i když tvrdí, že ano. Ale kdyby miloval, dokázal by mi dát lásku, ne? říká že mi ji dáva tím, co pro mne dělá, jsem blbá, když mi to nestačí? včera si ještě přijel pro nějaké věci a rozplakal se. řekl mi že to pořád nemuže pochopit, když pro mne dělal maximum, bere mě s mýma chybama, a já jeho ne. Do dneška nechápe, že potřebuji kontakt s ním. Nejsem dokonalá, mám chyby a on je bral, ale já se kvuli něj taky dost věcí vzdala. on pořád říkál, že mám problém jen já, že on je v pohodě, ale poslední pul rok jsme se kvuli toho dost hádali. on to nechápe, a já už taky ne, přece já mu dávala domov, jistotu, věrnost, lásku, dýchala bych pro něj, a on mi nemůže dát ždibec lásky? proč? chci toho tolik? strašně mi chybi, bloudím po bytě a snažím se zabavit čím to jen jde. chci aby se vrátil, ale vím, že se to nezmění, když se vrátí a bude se to opakovat. na netu jsem se dočetla o ruzných bylinách na podporu libida, ale přišly až v den, kdy odcházel, tak jsem mu je dala s sebou. řekl, že je bude brát. nečekám že mi vběhne do naruče posilněný bylinkama a strhá ze mě šaty, no ted už to je asi jedno, když je pryč. Nedoufám, že to někdy pochopí. šlo by to ještě nějak opravit? Jak dlouho by to odloučení mělo trvat? řekla jsem mu, že mě někdy může vzit na rande, máto vubec cenu? Děkuji, anonymka nejzoufalejší ze všech. :zed: :zed: :zed:

Tobě nechybí láska, tobě chybí sex. A to jsi mu měla říci na rovinu.Všechno se dá řešit, pokud to chtějí ti dva. Místo vyhazovu jsi mu měla domluvit schůzku u sexuologa.

Mango_Lassi
Extra třída :D 14613 příspěvků 27.10.18 11:20

Úžasný člověk a manžel nebude odmítat intimity a sex s vlastní manželkou. Nech ho jít

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.18 11:24

@nostress já mu to řekla na rovinu, co mi chybi, sex tam byl taky, ale nešlo jen o něj. nesdílim s ním názor, že po deviti letech bychom spolu měli žít jen vedle sebe, ale pak ten názor , než odcházel změnil, řekl, že taky vedle mne nechce žít jen jako bychom byli spolubydlici. ale stejně to nezměnil. několikrát jsem mu říkala at si někam zajde, ale odmítl to. nedonutila bych ho. když přeji jen já mám ten problém. :nevim: :nevim:

warita
Echt Kelišová 9038 příspěvků 27.10.18 11:27

Me hlavne prijde divny, ze nedokaze pochopit tak jednoduchou myslenku jako: polibim, pritulim, pohladim a manzelka je spokojena. Pokud mu nestoji, tak tohle se melo taky prodiskutovat a resit, i kdyby medikamentne.

Mango_Lassi
Extra třída :D 14613 příspěvků 27.10.18 11:29
@warita píše:
Me hlavne prijde divny, ze nedokaze pochopit tak jednoduchou myslenku jako: polibim, pritulim, pohladim a manzelka je spokojena. Pokud mu nestoji, tak tohle se melo taky prodiskutovat a resit, i kdyby medikamentne.

Já to pochopila tak, že prostě nemá chuť na sex, nízké libido či tak něco

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.18 11:30

@warita taky tomu nerozumím. ale se stáním problém nemá. když k něčemu došlo, tak vždy bez problémů.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.18 11:31

@Mango_Lassi to taky, nezájem o sex, ale ani mu nic neříká polibek za bíleho dne, obejmutí, prostě jako by byl z ledu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.18 11:32
@Anonymní píše:
@nostress já mu to řekla na rovinu, co mi chybi, sex tam byl taky, ale nešlo jen o něj. nesdílim s ním názor, že po deviti letech bychom spolu měli žít jen vedle sebe, ale pak ten názor , než odcházel změnil, řekl, že taky vedle mne nechce žít jen jako bychom byli spolubydlici. ale stejně to nezměnil. několikrát jsem mu říkala at si někam zajde, ale odmítl to. nedonutila bych ho. když přeji jen já mám ten problém. :nevim: :nevim:

My meli obdobný problem. Spolubydlící hadr. Tak jsem mu řekla, ze kamarádů mám dost a dalsiho doma nepotřebuju. S tím, ze takhle žít nehodlám, takže sice spolu budeme bydlet, starat se o děti, ale jinak si každý budeme zit po svém. Teprve pak se srovnal. Taky bych ho nikam nedostala, a já byla rozhodnutá to takhle udělat. Za mě jsi dobře udělala, pokud se nesrovná ani v odluce, viděla bych to na rozvod. Prosím anonym, jinak smazat.

teerax
Ukecaná baba ;) 1146 příspěvků 27.10.18 11:37
@Anonymní píše:
My meli obdobný problem. Spolubydlící hadr. Tak jsem mu řekla, ze kamarádů mám dost a dalsiho doma nepotřebuju. S tím, ze takhle žít nehodlám, takže sice spolu budeme bydlet, starat se o děti, ale jinak si každý budeme zit po svém. Teprve pak se srovnal. Taky bych ho nikam nedostala, a já byla rozhodnutá to takhle udělat. Za mě jsi dobře udělala, pokud se nesrovná ani v odluce, viděla bych to na rozvod. Prosím anonym, jinak smazat.

tohle je ale kór u chlapa hodně divné. Chlapi nemívají problém spát se svou ženou, ani když jí nemilují, lepší nějaký sex, než žádný sex. Pokud tam teda není nějaký zdravotní problém.
Jinak zase nutit do toho někoho se taky teda nedá.
Já bych řekla, že je dost možné, že má v takových případech chlap někoho bokem, tak už to doma prostě nepotřebuje.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.18 11:38

Zažil jsem to se ženou, když nám bylo 41. Měla asi předčasný přechod. Postupně vymizel sex a jakákoliv intimita. Vadilo jí se mě i dotýkat a nesnesla, abych jí třeba i pohladil. Uhýbala, když jsem se jen přiblížil. Byl jsem jí fyzicky odporný. Bylo to hrozný,nechtěla to řešit, hádali jsme se, přemýšlel jsem dokonce o milence a skoro jsme se rozvedli. Byl jsem hrozně frustrovaný, nervózní, odrazilo se to i v práci. Po 3 letech se to trošku zlepšilo, zůstali jsme spolu, nikdo třetí není, ale absence či minimum intimity se prostě odrazilo ve všem. Ona není přístupná ničemu, prostě zastává názor, že to tak je, tak se s tím musím vyrovnat. Vždycky jsme bývali hodně sexuálně aktivní a najednou nic. Nejvíc mi chybí ten pocit blízkosti. Udělat si to umím. Takže to je zase zkušenost z druhé strany. Dokážu tě pochopit, také jsem cítil absolutní zoufalost.Prosím anonymně.

Mango_Lassi
Extra třída :D 14613 příspěvků 27.10.18 11:39

@teerax chlapi můžou mít problém spát se ženou, která ho již nepřitahuje, což ofiko manželka může klidně být. A že je lepší nějaký sex, než žádné je taky pouze klišé.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.18 11:48

@teerax nemá nikoho bokem. v tomhle mu věřím na 100 procent. a kdybych se pletla, určitě by mi nebrečel, že musí jít, byl by rád, že je svobodný a muže si dělat co chce. :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.18 11:50

@Mango_Lassi to ano, dříve jsem si myslela, že chlapovi je jedno kam zasune,no pročítaní ruzných komentu od mužu me docela rychle vyvedlo z omylu. na druhou stranu, není upřímnejšího člověkaa, než mojeho manžela. kdybych ho už nepřitahovala, řekl by mi to.

teerax
Ukecaná baba ;) 1146 příspěvků 27.10.18 11:51
@Anonymní píše:
@teerax nemá nikoho bokem. v tomhle mu věřím na 100 procent. a kdybych se pletla, určitě by mi nebrečel, že musí jít, byl by rád, že je svobodný a muže si dělat co chce. :think:

Tak mít samozřejmě nemusí.
Jinak v tomhle asi moc dobře chlapy neznáš, chlapi jsou většinou hrozně pohodlní, je mnohem jednodušší si nechat to, na co jsem už zvyklý a bokem si k tomu užívat, než kompletně měnit svůj život a řešit všechny ty problémy spojené s rozvodem.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Herečka Patricie Solaříková končí v seriálu Ulice. A z čeho bude žít?

Stála u zrodu nekonečného seriálu Ulice, ale teď – po dvanácti letech – z něj... číst dále >

Útrapy Simony Krainové na exotické dovolené: Nejdříve sběr plastů, potom déšť!

Letošní Bali pojala krásná Simona Krainová (45) opravdu netradičně. Nejenže... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >