Odloupnutá sklokeramická deska

2073
1.3.11 13:04

Odloupnutá sklokeramická deska

Ahoj holky,
mam 5 let skolokeramickou desku a dosud byla bez jedineho skrabance, ale v sobotu jsem pekla a jelikoz jsme se bala dat plechy na zem, aby se deti nespalily, tak jsem je dalo na sklokeramickou desku co cert nechtel nejak omylem se pod nimi sepnula plotynka. Kdyz jsme si toho vsimla, tak jsme ji rychle vypla a plechy sundala, ale na jednom miste se plech priskvaril ke skolokeramicke desce a bohuzel se ji kousek odloupl -asi 0,5 cm. Ani ne moc do hloubky je to sotva znatelne kdyz se pres to prejede prstem.
No a ted mam nekolik dotazu - mohu tu plotynku dalep ouzivat? Nekdo pise, ze jo ze to je jedno a je to jen kosmeticka vada nekdo pise, ze ne ze to je nebezpecne a ze tadeska muze psasknout - co je pravda?
A dale vyrobce mi navrhl, ze by mi vymenil to sklo - mohu se zeptat mate s tim nekdo zkusnost - kolik to asi stoji - zvazuji jeslti by se mi nevyplatilo spis si koupit novou celou desku nez jen menit to sklo.
Diky moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2832
1.3.11 13:12

no tak to ti neporadím.. já mám naštěstí indukci, takže i když se zapne na pekáče nefunguje.
Ale drera mi na ni převrhla sklenici a vyštípla ji na straně.. funguje normálně, ale záruka asi už nebude

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2073
1.3.11 13:27

Tak ja ji mam uz pet let takze zaruka nehrozi - me spis jde o to jeslti ji mohu dale pouzivat nebo ji fakt budu muset vymenit do cehoz se mi moc nechce :-(

Hele a jak jsi spokojena s tou indukci - da se na tom normalne varit jako na elktrine. Ja o ni do budoucna uvazuji - hrnce na to mam. Ted uz to neni ani moc drahe. Jen prave porad potrebuji zjistit jestli to nema nejakeo mezeni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.3.11 13:29

já sklokeramiku mám, ale popravdě tohle se mi ještě nestalo.
Jinak jí mám dost různě poškrábanou, leckdy i relativně do hloubky a funguje pořád normálně. Jen jak se asi porušila ta horní vrstva, tak zatím co ze začátku byl prostor mezi plotýnkami úplně studený, tak teď jakoby hřeje (ale né úplně na spálení)…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1435
1.3.11 13:36

ahoj,nevim kolik stojí výměna té skleněné desky,ale mě se stalo po 7 letech že ta skleněná deska vyskočila z kovového rámu.Tak jsme jí zvedli a zjistili že v místech kde je připevněná k rámu je už vypálený silikon.Takže to tam zkusíme opět dát.Jinak nevím jestli je dobré jí dál použít,asi bych se opravdu bála že praskne. 8-o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2073
1.3.11 20:04

Holky diky.
Tak jsme o otm hledala ruzne informace a ono je to spis jen kosmeticka vada. Vyrobce me tedy starsi, ze to muze prskanou a kde co, ale spis ais maji zajem, abych si koupila nove sklo, ale po te co mi napsali, ze by i s traci stalo temer 5000,– tak to se na to mohu vykaslat - proste dokud bude fungovat tak bude a pak si poridim novou a myslim, ze mi to mozne vyjde i levneji :-)
Takze jeste jednou moc diky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1435
1.3.11 20:43
verveve píše:
Holky diky.
Tak jsme o otm hledala ruzne informace a ono je to spis jen kosmeticka vada. Vyrobce me tedy starsi, ze to muze prskanou a kde co, ale spis ais maji zajem, abych si koupila nove sklo, ale po te co mi napsali, ze by i s traci stalo temer 5000,– tak to se na to mohu vykaslat - proste dokud bude fungovat tak bude a pak si poridim novou a myslim, ze mi to mozne vyjde i levneji :-)
Takze jeste jednou moc diky.

teda to je ale pálka.Vždat dnes už ta sklokeramická deska neni tak drahá. :zed: se asi šťouchli do brňavky nééééé

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2832
1.3.11 21:49

a indukcí jsem opravdu spokojená… sice všude říkají, že se po sundání hrnce nespálíš,.. není to tak úplně pravda, ale je rychlá. když nemáš nádobí s magnetickým dnem, nejede.. když ti ji dítě zapne, nejede, protože tam není nádobí.. podle mne ohromná výhoda..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2073
2.3.11 11:13

No mep ravetake sokli tou cenou :-(
Takze na to kaslu - stejne vetsinou mi staci 3 plotynky tak tu jednu nemusim moc pouzivat a az to jednou praskne tak si hold koupim novou a to tu indukci - ja prave na ni mam veskere nadobi - tak proc ne. Navic myslim, ze spotrebuje preci jen mene energie a take se mi libi, ze neni horka apod :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama