Reklama

Odložení očkování Priorixem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

smudlik.esta
Ukecaná baba ;) 1394 příspěvků 16.09.14 09:54

@Billi moc děkuji za odpověď. Příští týden ji zavolam anějak se s ni domluvím.

FreeLady12
Nadpozemská drbna 26427 příspěvků 16.09.14 10:33

Díky za diskuzi holky… :kytka:

Nám se změnila dětská Dr. (původní šla do důchodu) a nová na mě s Priorixem docela tlačí. Tůdle nudle… až po druhém roce (teď je dceři 18m), navíc podzim a tak… ;)

Uživatel je onlinesmurfka
Nadpozemská drbna 29372 příspěvků 16.09.14 10:43
@Cmochy píše:
Díky za diskuzi holky… :kytka:Nám se změnila dětská Dr. (původní šla do důchodu) a nová na mě s Priorixem docela tlačí. Tůdle nudle… až po druhém roce (teď je dceři 18m), navíc podzim a tak… ;)

tlačit může..je to na vás..přineste si sebou vyhlášku kde není řečeno že se MUSÍ očkovat v tom a tom věku, proti papíru nic nezmuže :nevim:

Plomba
Zasloužilá kecalka 791 příspěvků 16.09.14 10:46

@superandrysek Já se rozhodla taky pro odložení. Doktorce jsem řekla, že nejdříve po 2. roce. Ta řekla, že je to bez problému. Těch 15 měsíců je prý jen spodní hranice, odkdyse může očkovat. A že některé maminky čekají do 3. let.

Ale je hlavní vybrat dobu bez viroz a ne před dovolenou (logicky).

FreeLady12
Nadpozemská drbna 26427 příspěvků 16.09.14 10:48
@smurfka píše:
tlačit může..je to na vás..přineste si sebou vyhlášku kde není řečeno že se MUSÍ očkovat v tom a tom věku, proti papíru nic nezmuže :nevim:

Ale to ona netvrdí něco jiného. Jen mě na 18ti měsíční kontrole upozorňovala, že se očkuje OD 15m… tak jsem jí jen odpověděla, že to vím.
Pak se mě snažila dotlačit rovnou k objednání na to očkování, že teda za 14 dní dáme rovnou termín… Tak jsem jí odmítla s tím, že pojedeme na svatbu na Slovensko… odbyla jsem jí s tím, že si zavolám v říjnu. Načež pronesla větu „noo, abyste se nedivila až onemocní“ (podotýkám, že tím nemyslela, že je podzim, ale vyloženě, že může onemocnět nemocí, proti které je to očkování… když ho teda nebude mít)

To už jsem byla na odchodu… a jsem rozhodnutá. Nechám jí to píchnout až na jaře. To jí bude něco málo přes dva roky. A basta… :roll:
Pani doktorka mě nezná… mě jak někdo do něčeho tlačí tak tím spíš se zabejčím proti :twisted:

Nadpozemská drbna 29372 příspěvků 16.09.14 10:52

@Cmochy tak naše je fajn..netlači­la..řekla jsem ji že ve dvou letech, podepsala jsem papír o neočkování a byl klid..ve dvou mi psala co teda s očkováním tak jsem ji řekla že je před letníma prázdninama a že má už na téměř dva měsíce udělaný a zaplacenu program tak bych kvuli případným následkům nechtěla nic rušit a že přijdem v září a rovnou ji napsala at mi napiše na září termín, že je mi to jedno..Tak napsala termín, já ho potvrdila a bylo..žádné xichty nebo tak ( vyřizovala jsem přes mail :mrgreen: )

FreeLady12
Nadpozemská drbna 26427 příspěvků 16.09.14 11:02

@smurfka
Noo, to já s tou původní taky. Dr. úúúplně v pohodě. Ani náááznak nesouhlasu se mnou nebo nějakého přemlouvání. Naprosto v pohodě. Jenže šla do důchodu :roll:

Nadpozemská drbna 29372 příspěvků 16.09.14 11:06
@Cmochy píše:
@smurfka
Noo, to já s tou původní taky. Dr. úúúplně v pohodě. Ani náááznak nesouhlasu se mnou nebo nějakého přemlouvání. Naprosto v pohodě. Jenže šla do důchodu :roll:

no jo..ti starší to berou prostě jinak..možná je už tak netlačí všechny ty farmaceutické firmy, nebo to už mají na háku nějaké dovolené od nich a tak..
ta naše je taky starší ale snad se do duchodu ještě nechystá… :mrgreen:

martina.se
Hvězda diskuse 56894 příspěvků 16.09.14 11:13
@Berousik píše:
@martina.se super, tak už jenom užívej :kytka:

díky, užívám si to maximálně ;)
@superandrysek díky :kytka:

Hadumi
Extra třída :D 13256 příspěvků 17.09.14 17:39

Dcera očkována zatím není, riziko nú je pro mne větší, než že dostane nějakou z těch nemocí.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.14 12:33

Preco sa vobec zacalo ockovat proti tzv. detskym chorobam? Ja som mala vsetky 3 a mam celozivotnu imunitu… takto tie deti budeme cely zivot preockovavat??

Bubiii
Echt Kelišová 9024 příspěvků 29.10.14 15:57
@Anonymní píše:
Preco sa vobec zacalo ockovat proti tzv. detskym chorobam? Ja som mala vsetky 3 a mam celozivotnu imunitu… takto tie deti budeme cely zivot preockovavat??

Ano, to je znacka ideál pro výrobce vakcín.

Dez
Nováček 5 příspěvků 11.07.18 23:41
Očkováni priorix

Zdravím dcera má jít na očkováni a chci to odložit má rýmu .mudr trvá na tom,ze to musí být 18mesicich lze to nějak odložit něco podepsat :think: :think:

Russet
Extra třída :D 10299 příspěvků 11.07.18 23:44
@Dez píše:
Zdravím dcera má jít na očkováni a chci to odložit má rýmu .mudr trvá na tom,ze to musí být 18mesicich lze to nějak odložit něco podepsat :think: :think:

Já jsem synovi nechala dát MMR vakcínu na třech letech. Doktorka na mě netlačila :nevim:

dana789
Nováček 3 příspěvky 1 inzerát 11.07.18 23:48
@Dez píše:
Zdravím dcera má jít na očkováni a chci to odložit má rýmu .mudr trvá na tom,ze to musí být 18mesicich lze to nějak odložit něco podepsat :think: :think:

Staci napsat papir, ze odkladate toto ockovani. . Pripadne po lekarce muzete chtit jeji papir s odmitnutim s tim, ze nahore preskrtnete s napisete odkladam.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama