Odložení splátek airbank covid-19

Anonymní
12.5.20 19:21

odložení splátek airbank covid-19

Je zde někdo kdo si odkládal splátky i přesto že pracuje. Prosím jen anononymně. Jinak smazat. A nesoudit. Neřešit. Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1596
12.5.20 19:34

Tak pokud si někdo odložil a nemusel tak je pekny blbec. Ty úroky jsou šílený ale chápu že negramotnost lidí je hold taková.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.5.20 19:40
@-Sára píše:
Tak pokud si někdo odložil a nemusel tak je pekny blbec. Ty úroky jsou šílený ale chápu že negramotnost lidí je hold taková.

Na to jsem se neptala… vím že to není ideálni…a takových blbců je dosti i takových co je zadlužených z blbosti vlastni… bohužel vím o čem mluvím :(

• Citovat
  • Nahlásit
8336
12.5.20 19:41

@-Sára no v pripade, ze tim dotycnej doplati treba nakej uver, muze to byt vyhodny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.5.20 19:45
@Tarjei píše:
@-Sára no v pripade, ze tim dotycnej doplati treba nakej uver, muze to byt vyhodny.

Nechci řešit na co to je, není na to blbost! Blbosti už bylo naděláno dost. Spíše mě zajímá něco jiného. Pracuji, zažádala jsem o to. U airbank je to prohlášení takové všelijaké, nicneříkající. Dokonce jsem do airbank volala, a chtěla tu žádost zrušit, že pracuji a žádam. Pán po telefonu mi tvrdil, že se to bude projednávat individuálně, že mohu zkusit žádat i když pracují. Zjištoval to, přepojovali mě. A stejně se trošku bojím… nechci mít nějaký průser.

• Citovat
  • Nahlásit
8336
12.5.20 19:49
@Anonymní píše:
Nechci řešit na co to je, není na to blbost! Blbosti už bylo naděláno dost. Spíše mě zajímá něco jiného. Pracuji, zažádala jsem o to. U airbank je to prohlášení takové všelijaké, nicneříkající. Dokonce jsem do airbank volala, a chtěla tu žádost zrušit, že pracuji a žádam. Pán po telefonu mi tvrdil, že se to bude projednávat individuálně, že mohu zkusit žádat i když pracují. Zjištoval to, přepojovali mě. A stejně se trošku bojím… nechci mít nějaký průser.

Ptala ses, kdo to udelal. O jednom cloveku vim a taky pracuje, jen mu snizili plat z duvodu poklesu zisku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8336
12.5.20 19:50

To neni nic nezakonnyho preci…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8336
12.5.20 19:53

A nevim, proc se vztekas…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5885
12.5.20 20:00
@Tarjei píše:

Nevzteká se myslím. Nezákonné to není. ale ověřovat můžou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.5.20 20:02
@Tarjei píše:

Promín… vztekám se jen na sebe. Já jen mám strach aby si to pak neověřovali pozpátku. I když mi pan po telefonu oznámil, že můžu i jako pracující…a vlastně na jejích učet mi chodí i výplata takže to viděli.

• Citovat
  • Nahlásit
8336
12.5.20 20:06
@Anonymní píše:
Promín… vztekám se jen na sebe. Já jen mám strach aby si to pak neověřovali pozpátku. I když mi pan po telefonu oznámil, že můžu i jako pracující…a vlastně na jejích učet mi chodí i výplata takže to viděli.

Neboj, to klapne :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8336
12.5.20 20:20
@Anonymní píše:

To delas kvuli nekomu jinymu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
12.5.20 20:33

A jedná se o zákony odklad nebo o odklad, který byl před zákonným a jedna se o odklad od konkrétní banky? Pokud se jedná o zákony, tak banka teď nesmí vyžadovat doložení snížení příjmu. Asi takhle, banky to určitě kontrolovat nebudou, nevyplatí se jim to, stejně by si na vás nic nevzali. Ale jak již někdo psal, je blbost si to odkládat, když na splátky máte, jen přeplatite více, tedy pokud se nejedná o případ, kdy máte úrok nad 9% a po odkladu tam chcete vložit našetřené splátky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.5.20 21:00
@Tarjei píše:
To delas kvuli nekomu jinymu?

Ne kvůli nikomu jinému ne. Zatím si to odkládáme na účet bokem, nemáme žádnou rezervu skoro. Máme tak asi měsíční. A chci pak tím něco splatit jiného, že se uleví než to začnu zase zpátky splácet tohle. A pak už jen splácet a co nejrychleji splatit.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.5.20 21:02
@Sal345 píše:
A jedná se o zákony odklad nebo o odklad, který byl před zákonným a jedna se o odklad od konkrétní banky? Pokud se jedná o zákony, tak banka teď nesmí vyžadovat doložení snížení příjmu. Asi takhle, banky to určitě kontrolovat nebudou, nevyplatí se jim to, stejně by si na vás nic nevzali. Ale jak již někdo psal, je blbost si to odkládat, když na splátky máte, jen přeplatite více, tedy pokud se nejedná o případ, kdy máte úrok nad 9% a po odkladu tam chcete vložit našetřené splátky.

Jde o ten zákonný odklad, až jak to bylo dáno zákonem. Ale bojím se že si třeba pak budou chtít to zkontrolovat. I když píšou že neee, někde pak zase psali že si to budou ověřovat. Noo asi by si toho na nás moc nevzali…max. doplatit ty odpuštěné splátky nevím. Vím že je to jakože blbost, ale nám to pomuže v nynější situaci. Ale zase nechci prostě průser. Neměla jsem nikdy nic po splatnosti, neměla jsem nikdy exekuci, žádnou upomínku nic takové… A po tomhle odkldu máme v plánu splátky navýšit, a splatit jak co nejdříve.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat