Odložili jste roušky?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
4338
8.7.20 17:29

My odložili. Rodiče bydlí v Praze, tam je myslím povinná v metru, ale jinak jí už také nenosí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21529
8.7.20 17:33

Samozřejmě, neznám už nikoho, kdo by ji nosil

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6666
8.7.20 17:36

Odložila jsem roušku s radostí. Jako alergik, co je alergický na velké množství antibiotik je pro mě rouška zhruba stejné zdravotní riziko jako Covid. Možná i větší. Už jsem se párkrát dostala do situace že mě neměli jak léčit a je celkem zázrak že jsem to přežila bez následků.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1226
8.7.20 17:38

Ahoj, odložila. Blbě se mi v tom dýchá. :nevim: Ale v MHD, kde bude hlava na hlavě si ji nechávat budu. Ve vlaku jen, pokud tam bude moc lidí. V obchodě vůbec. Jsou tam vysoké stropy atd. Přijde mi to zbytečné. Tam je spíš důležitější hygiena rukou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6029
8.7.20 17:42

@Kelsey povinny rousky jsou akorat v metru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.7.20 17:43

Neodložila, ale ve městě ji nosím snad jen já. Taky mám občas zlé kecy na lidi, co ani ty dva metry u pokladny nedodrží. :hug: :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
672
8.7.20 17:43

Odlozila, i jsem to ke konci porusovala, jsem tehotna a dela se mi v ni blbe. Co me prekvapilo, tak lekari na rouskach stale trvaji, nevim, jestli mi neco uniklo, myslela jsem, ze ani tam uz se nenosi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1226
8.7.20 17:46
@VilaAnalka píše:
Odlozila, i jsem to ke konci porusovala, jsem tehotna a dela se mi v ni blbe. Co me prekvapilo, tak lekari na rouskach stale trvaji, nevim, jestli mi neco uniklo, myslela jsem, ze ani tam uz se nenosi.

V nemocničních zařízeních být musí, ale u porodu bych ji strhla. Kdo se v tom má dusit, když potřebuješ kyslík pro mrně? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2708
8.7.20 17:54

Odložila, jako astmatikovi mi to značně komplikuje dýchání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1612
8.7.20 17:54

Odložila, už před 1. Červencem jsem ji nenosila, v teple mě v ni nebylo dobre. Nikoho to neochrani, rozestupy taky nikdo nedodržuje. Ja si teda beru rukavice na pečivo, ale paní včera v Lidlu vesele vyzkoušela na bose nohy troje boty. To je prase, to není kvůli korone. Paní byla starší, to neví ze se mají nosit ponozky na zkoušení bot?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18141
8.7.20 18:01

Zahodila i všichni v mém okolí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14095
8.7.20 18:03

Bohuzel ne - v praci dle narizeni z hora byt musi, v kanclu musime udržovat rozestupy..v mhd zalezi na koncentraci lidi..totez v obchode..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18278
8.7.20 18:06

Odlozila krom povinneho metra :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.7.20 18:10

Musím anonymně, aby mne nepoznali. Nikdy nevím, kdy se dostaneme do nemocnice. Já už roušku nenosím. Tento týden jsem měla dítě v nemocnici. O st. svátku jsem tam byla 3× za jeden den. Roušky neměli sestry, lékař ani uklízečky. Dnes ji měli všichni a dokonce mi měřili teplotu a dali rousku, desinfekce rukou, vyplnit papír o svém zdr. stavu. Ptala jsem se, co to má být. Prý o svátku se to neřeší. Takže korona se ve státní svátek nepřenáší. Potvrzeno zdravotníky :P

• Citovat
  • Nahlásit
3000
8.7.20 18:19

Odložili jsme jí. Rouška neochrání nositele, ale ostatní, proto jí taky nosí lékaři k zákrokům. Vzhledem k tomu, že valná většina roušku už nosit nechce, jestli ochrání cizí, je jiim fuk, tak jí taky nenosíme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat