Odložili jste roušky?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
922
8.7.20 20:37

Spíš mě překvapuje, že ji někdo v těch vedrech nosí - vzhledem k tomu, kolik je aktivních propadů aktuálně, tak je daleko větší riziko kolapsu v roušce než chycení covidu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33184
8.7.20 20:43

Přesně.. Dobrovolně to může nosit jen blazen. Stejně mu je to asi k nicemu kdyz je osamocen, on chrani ostatní, ale jeho nikdo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6451
8.7.20 20:45

Odložila, ale asi ji do obchodu a lékárny budu znovu nosit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3381
8.7.20 21:18

Joo, odložila. A když teď potkám někoho a rouškou nebo respirátorem tak mám pocit, že on je určitě pozitivní :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
91
8.7.20 21:26

Kdyby jí nosili vsichni, tak to má nějaký smysl. Ale když ji nosí jeden z desíti tak je to stejně k ničemu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1288
8.7.20 21:31

Jasně, stejně k užitku nejsou, navíc v horku jsou velmi otravné. Nikdo v okolí je nenosí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4781
8.7.20 21:35
@Anonymní píše:
Neodložila, ale ve městě ji nosím snad jen já. Taky mám občas zlé kecy na lidi, co ani ty dva metry u pokladny nedodrží. :hug: :zed:

Když si dáš respirátor, tak nemusíš mít zlé kecy na lidí… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33184
8.7.20 21:47
@j.a.n.i1 píše:
Upřímně, je mi fuk, jak s ni doma zachazi, pokud ji pri kontaktu se mnou maji nasazenou, tak me pred jejich prskanci ochrani a oni at si tam sve bacily klidne pestuji.
:lol: :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33184
8.7.20 21:48
@Anonymní píše:
Neodložila, ale ve městě ji nosím snad jen já. Taky mám občas zlé kecy na lidi, co ani ty dva metry u pokladny nedodrží. :hug: :zed:

Tak to bys u nás ve městě asi umřela hlady.. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
599
8.7.20 22:03

@katuska1984 to spoustu nemocí, než se projeví. Nosit pořád roušku taky není zdravé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13552
8.7.20 22:15

Odlozili jsme vsude tam, kde to povinne neni, nosime tam, kde to povinne je (metro). Osobne bych asi v teto situaci na nekterych mistech (obchody a MHD obecne) povinnost ponechala, nicmene noseni procentem jedincu nema zadny vyznam. Takze tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1751
8.7.20 22:49

U nás na Moravě roušky sundalo hodně lidí. Tady v Chorvatsku potkávám lidi více jak u nás s rouškou. I zaměstnanci v obchodech a restaurací je mají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6666
9.7.20 00:05

@korneli Mě by zajímalo jestli jim k něčemu je, rouška, jedno z jakého materiálu, po navlhnutí ztrácí účinnost. U nás na severu Čech momentálně máme, díky srážkám, vlhkost mezi 55-70%. Rouška tak navlhne během pár minut aniž by do ní člověk extra funěl (ono i prádlo je 20 minut po vydání ze sušičky na omak vlhčí než obvykle). Když vezmu že u moře jsou takovéhle hodnoty vlhkosti běžné, k tomu zvýšené množství soli v okolí, taky drží vlhkost, to pak buď musí roušky lidi měnit co 20 minut nebo jsou úplně k ničemu. A když vezmu kolik odpadu vznikne používáním jednorázových roušek, tak celkový dopad na okolí bude asi mnohem horší než Covid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.7.20 03:16

@smurfka To dělám hlavně proto, že jsem těhotná… Nevím, co to udělá s dítětem a nějaký hlupák, co nedrží rozestup, se o případné nemocné dítě starat nebude.. :zed: Každopádně pevně doufám, že jenom plaším…

• Citovat
  • Nahlásit
33184
9.7.20 06:12
@Anonymní píše:
@smurfka To dělám hlavně proto, že jsem těhotná… Nevím, co to udělá s dítětem a nějaký hlupák, co nedrží rozestup, se o případné nemocné dítě starat nebude.. :zed: Každopádně pevně doufám, že jenom plaším…

Tak ven nechoďte když se tak bojíte.. Nenakoupi pritel, manžel, rodina? Existuji nakupy i jidla pres net, rohlik. cz, atd… kdyz padly nahubky, nepadly i ostatni narizeni? A jak nadávat lidem treba v plnem busu.. :think: to nejezdite asi co.. Nejhorší je smrt z vyděšení..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat