Oddluženi a půjčka Help finicial

Pavlinky
29.7.13 03:54

odluženi a pujcka Help finicial

Holky potřebuju za radu, pujcili sme si hodne pujcek na svagrovu jen nam to neplatila a dostala sem se do problemu a zacl to řesit ale jinak než splacenim ale odluženim za 14 dni budu v inclovenci ale pujck Help finicial mi vyhrožuje pokud neuhradim splatktak me zažalujou mužou když budu v inclovenci a že mi vemou muj přijem což je jen mateřska maji holky na pravo bo mi musi zbyt nake životni minimum ne? A jeste dodam neni ta pujcka jeste v exekuci, řesim to za vcas :,(

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

58819
29.7.13 08:11

Twl, asi 10× jsem to četla, než jsem to pořádně pochopila. Jestliže je zažádáno o oddlužení, tak se ona společnost má do toho přihlásit. Jestli se nepřihlásili, mají smůlu. Nic jim bokem neplať, protože na to nemají žádný nárok. Člověk v insolveci je chráněn, proto jsou zákonné lhůty, kdy se věřitelé mají přihlásit. Oni Ti pak nemůžou zpětně šáhnout na prachy. Měli se přihlásit, pokud to neudělali, dluh se stává promlčeným. Až budeš mít v ruce rozsudek o insolvenci (tedy to schválení), tak ho okopíruj a doporučeně jim ho pošli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Pavlinky
29.7.13 08:32

Dobře dekuju za radu a mužou me zažalovat za to? že jsem jim to dal neplatim, bomi řekli pokud to nebuddu platit tak zažalujou kvuli toho že je to pujcka na snemku ten Finicial Help

• Citovat
  • Upravit
Pavlinky
29.7.13 08:35

Je to tadyy ta pujcka http://www.helpfinancial.cz/

• Citovat
  • Upravit
30420
29.7.13 09:33

Když jsi žádala o insolvenci, tak se musí přihlásit věřitelé, tzn i ta HF a pokud to neudělají tak mají smolíka a ty jim dluh nijak nebudeš platit, a žalovat tě můžou kolik chtějí a nic neudělají

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Pavlinky
29.7.13 09:36

Dobře dekuju tak se ted ot o nemam starat ju proste až se přihlasi do odluženi a je bo sem je taky uvedla

• Citovat
  • Upravit
Pavlinky
29.7.13 17:31

Tak holky nemusim se bat když to nemam jeste v exekuci že ke mne domu přijde finiciala veme mi muj majetek když budu v inclovenci za 14 dni

• Citovat
  • Upravit
Anonymní
29.7.13 17:43

Taky jsem v insolvenci a měla jsem půjčku od help financial. Takže na mě to taky zkoušeli nejdřív že dostanu pokutu 50.000 nebo to urychleně doplatím a nebo že podají na mě trestní oznámení. Chtěli ode mě i podpis, že se mnou mluvili. Takže dopadlo to tak, že nic jsem nepodepsala, nic nedoplácela ( bylo by to upřednostnění věřitele a insolvence by nemusela kvůli tomu projít ) a pokutu nedostala, pokud by pokutu přesto dali, tak je dobré se domluvit s insolvenčních správcem, aby na to soud upozornil s tím, že dluh splácet chceš a budeš, ale ne pokutu. Co se týká zažalování, tak ty můžeš zažalovat i třeba sousedku, že ti šlapla na rohozku. Takže klid a hlavne nic neplat a nepodepisuj. Držím palce.

• Nahlásit
  • Citovat
Pavlinky
30.7.13 17:49

Dobře tak ted semklidna po tve odpovedi, no navic ted na me skouseji žemi vemou celumateřsku pokud neuhradim splatku prvni bylo že me zažalujou a ted toto no jsou penize zpatky přijdou o ne tak to vydiraji lidi nic platit nebudu a budu ted v klidu dekuju ti moc za radu

• Citovat
  • Upravit
Anonymní
30.7.13 21:30

@Pavlinky ty to máš uz podaný, ten navrh? Nebo teprve budes? Víš jak jsou to jejich prachy a chtěj je nazpátek. Tak zkoušejí co se dá, hlavne jak jsem psala nic neplat a nepodepisuj. Já mela 5 věřitelů a všichni ok jedinej help dělal problémy a to jsem tam měla dluh 5 tisíc. :(

• Nahlásit
  • Citovat
Pavlinky
30.7.13 21:49

Už to mam podany navrch no ja nemam jen 5 veřiteu mam 12 ale p malich castech a helpu mam nedoplatek 4125 a delaji same problemi jedini :-( ted nameskouseji že mi vemou mateřskupry ve smlouve sem podepsala cestne prohlaseni.

• Citovat
  • Upravit
Anonymní
30.7.13 22:05

@Pavlinky hlavne nic neplať. A na mateřskou ti šáhnout nemuzou, úplne to vypusť z hlavy, jo? Já jsem taky podepsala čestný prohlášení. Insolvenci mám uz rok a je to v klidu. :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
Pavlinky
30.7.13 22:14

Jee tak to si me dost uklidnila že se nekdo nasel jako ja připad neboj nic neplatim už aje taky kaslu at si vydiraji nakenaivni lidi ale mne rozhodne ne

• Citovat
  • Upravit
Pavlinky
2.8.13 10:50

Nic neplatim jen se chci zeptat muže me naka spolecnost pozvat na polici a pak mi to zamitli??

• Citovat
  • Upravit
Anonymní
2.8.13 12:39

Ahoj Tak o tom nic nevím ani neznám zádný pripad, takže ne. Co by tam s tebou řešili? To je blbost, chce to pevny nervy, kdyz ti budou volat, zvedání to - komunikuj, ale vždy je upozorní že máš insolvenci at to řeší přes to…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama