Odměna za rozhovor k diplomce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.17 07:43
Odměna za rozhovor k diplomce

K mé diplomce musím udělat rozhovor s 10 osobami - učiteli středních škol. Některé z nich znám, většinu ne. Rozhovor bude trvat půl hodiny až hodinu.
Co jim za něj dát?
Mám v plánu čaj (nějaký „lepší“ třeba Pickwick nebo něco, co stojí kolem 40 a seženu ho ve slevě kolem 20..) + čokoládu (např. Orion, taky nejlépe sleva kolem 20). Je to dostačující odměna? Nebo až moc a stačilo by dát jen čokoládu?

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18315 příspěvků 12.12.17 07:57

Jestli jsi na tom takhle a musíš odměny kupovat ve slevách, nekupuj raději nic. Je hodně trapný někomu pomáhat s diplomkou a dostat prošlý čaj nebo červivou čokoládu. Jsi studentka a pokud se ti učitelé rozhodnou pomoci s tvou diplomkou a svůj čas ti věnují, odměnu za to nečekají. Rozhodně ne odměnu kupovanou ve slevách, aby se neřeklo.

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 12.12.17 07:58

Mne by ani nenapadlo chtít víc :palec: přijde mi to naprosto OK :palec:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.17 08:01

Nic prošlého ani brzy procházejícího bych samozřejmě nekoupila. Ale proč mám kupovat čaj a čokoládu za 40 Kč např. V Albertu, když v Tescu mají to stejne v akci za poloviční cenu? @hanka.br.

Mango_Lassi
Extra třída :D 13481 příspěvků 12.12.17 08:04
@Anonymní píše:
K mé diplomce musím udělat rozhovor s 10 osobami - učiteli středních škol. Některé z nich znám, většinu ne. Rozhovor bude trvat půl hodiny až hodinu.
Co jim za něj dát?
Mám v plánu čaj (nějaký „lepší“ třeba Pickwick nebo něco, co stojí kolem 40 a seženu ho ve slevě kolem 20..) + čokoládu (např. Orion, taky nejlépe sleva kolem 20). Je to dostačující odměna? Nebo až moc a stačilo by dát jen čokoládu?
:roll:
Já dělala rozhovory v kavárně a zaplatila útratu (většinou kafe +něco malého)

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10143 příspěvků 12.12.17 08:07

@Mango_Lassi dělala jsem to stejne ;) kafe a zakusek pripadne víno apod.

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18315 příspěvků 12.12.17 08:11
@Anonymní píše:
Nic prošlého ani brzy procházejícího bych samozřejmě nekoupila. Ale proč mám kupovat čaj a čokoládu za 40 Kč např. V Albertu, když v Tescu mají to stejne v akci za poloviční cenu? @hanka.br.

Nějak nevidím důvod vůbec ty slevy zdůrazňovat. Jestli chceš vědět, zda čaj a čokoláda jako odměna je OK, nechápu, proč vůbec vypisuješ, že to hodláš kupovat ve slevách za dvacku. Přijde mi to trapný.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.17 08:15

Ano, ty slevy jsem zmiňovat vůbec nemusela. Takže se zeptám jinak - je vhodnou odměnou čaj a čokoláda? Myslím tím pro ty, se kterými se sejdu na jejich pracovišti. S těmi, se kterými se sejdu v kavárně, samozřejmě počítám se zaplacením útraty. Zakladatelka.

jankajj
Závislačka 2791 příspěvků 12.12.17 08:16

A ten rozhovor nebude probíhat v kavárně či podobném podniku?

jankajj
Závislačka 2791 příspěvků 12.12.17 08:19

Podle mě by to chtělo raději buď pěknou bonboniéru
nebo pěkné balení kávy. Když čaj, tak vážený z čajovny, v pěkném balíčku.
Osobně bych to viděla na pozornost v hodnotě kolem 100 Kč. Přeci jen se jedná o lidi, kteří ti věnují až hodinu času, navíc jde o odborníky, ty je potřebuješ..

Kelliee
Zasloužilá kecalka 781 příspěvků 12.12.17 08:24

Mně by zas vadilo, že by za mě v kavárně platila útratu mladá studentka (předpokládám nevydělávající). A navíc, kdybych byla např. postarší učitel-muž. To by mi bylo opravdu trapné. To radši ten čaj za dvacku :lol:

BloomingGorgeous
Závislačka 2776 příspěvků 12.12.17 08:26
@jankajj píše:
Podle mě by to chtělo raději buď pěknou bonboniéru
nebo pěkné balení kávy. Když čaj, tak vážený z čajovny, v pěkném balíčku.
Osobně bych to viděla na pozornost v hodnotě kolem 100 Kč. Přeci jen se jedná o lidi, kteří ti věnují až hodinu času, navíc jde o odborníky, ty je potřebuješ..

Ano, bud pekny caj a/nebo hezkou bonbonieru nebo radeji nic a hezky podekovat. Napriklad osobne a pak jeste poslat mail.

free333
Neúnavná pisatelka 19262 příspěvků 12.12.17 08:30
@Anonymní píše:
Ano, ty slevy jsem zmiňovat vůbec nemusela. Takže se zeptám jinak - je vhodnou odměnou čaj a čokoláda? Myslím tím pro ty, se kterými se sejdu na jejich pracovišti. S těmi, se kterými se sejdu v kavárně, samozřejmě počítám se zaplacením útraty. Zakladatelka.

Já osobně bych ocenila balíček kávy, protože čokoládu nejím a čaje mám spousty, taky ho moc neužiju.
Zrovna včera jsem dostala v práci čokoládu a už vím, že to bude „putovní dárek“. :)

BaMaK
Závislačka 2805 příspěvků 45 inzerátů 12.12.17 10:08

Myslím si, že čaj a čokoláda je OK. Ne každý student může platit 10 lidem útratu v kavárně. To, jestli je ve slevě nebo ne se nepozná, se zárukou slevy většinou nic společného nemají a každý potraviny ve slevě běžně nakupuje. Myslím si, že většina ani nic očekávat nebude, tak by to mohla být milá pozornost. Kdybys k tomu vyrobila nějakou kartičku s poděkováním, tak by to bylo taky fajn.

Bong 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.17 11:40

To víš, že to stačí, taky studovali, taky psali diplomku, taky potřebovali pomoct. Je hezké něco dát a je úplně jedno co. Mimochodem prošlý čaj a červivá čokoláda pobavily:)

Stránka:  1 2 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Daňoví poplatníci kritizují cestu Harryho a Meghan: Nejste sakra na líbánkách!

Roli národních miláčků plní opravdu dobře. Princ Harry (34) s Meghan Markle... číst dále >

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >