Odmilovat se a zároveň odejít

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.19 08:33
Odmilovat se a zároveň odejit

Ziju s přítelem a máme jedno dítě.
Vím ze je špatný rozvrátit rodinu ale když je ženská nešťastná má to trpět?
Nebudu o něm mluvím ze je úplně nemožný postará se když potrebuju, vstane k malému v noci když je vzhůru vydělává hezké peníze ale to je asi vše. Žádná lásku tam nevidím řekla sem mu ze od nej necejtim ro co bych potřebovala. Říká mize mě má rad ( slovo miluju té je pro nej bezvýznamné prý ) sme spolu 3 roky. Kdyz je celej tejden v práci a nevidíme v sobotu 11 přijel dopo z prace šel spát. A v 1 vstal a šli sme na oslavu rodinou tam sme se poradně taky neviděli. Prijdem domu 5 a on se prevlikne a jde v 6 na pivo? Ano je normální se odreagovat ale sakra já chtěla být snim. A on mi na to řekne sme spolu poslední večer. Celkové sex máme jednou za 10 dni, nějaké doteky když maly usne veme telefon a je na telefonu. Děkuji za názory snad mě někdo pochopí

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Russet
Extra třída :D 14023 příspěvků 17.01.19 08:45
@Anonymní píše:
Ziju s přítelem a máme jedno dítě.
Vím ze je špatný rozvrátit rodinu ale když je ženská nešťastná má to trpět?
Nebudu o něm mluvím ze je úplně nemožný postará se když potrebuju, vstane k malému v noci když je vzhůru vydělává hezké peníze ale to je asi vše. Žádná lásku tam nevidím řekla sem mu ze od nej necejtim ro co bych potřebovala. Říká mize mě má rad ( slovo miluju té je pro nej bezvýznamné prý ) sme spolu 3 roky. Kdyz je celej tejden v práci a nevidíme v sobotu 11 přijel dopo z prace šel spát. A v 1 vstal a šli sme na oslavu rodinou tam sme se poradně taky neviděli. Prijdem domu 5 a on se prevlikne a jde v 6 na pivo? Ano je normální se odreagovat ale sakra já chtěla být snim. A on mi na to řekne sme spolu poslední večer. Celkové sex máme jednou za 10 dni, nějaké doteky když maly usne veme telefon a je na telefonu. Děkuji za názory snad mě někdo pochopí

Tak něco naplánuj. Sežeň na příští sobotu hlídání a někam vyražte. Nečekej, že ti řekne, jak moc tě miluje. Má tě rád a snad neplánuje odejít. Ty mu občas nějak dokážeš, že ho máš ráda? Nebo on tom chceš jen plácat?

Pokud chceš větší frekvenci sexu, budeš muset někdy začít ty.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.19 08:53

@Russet
Já pravé za nim chodím pritulim se k němu říkám mu pilou ten telefon ATd .. minule když sme měli jít na večeři pozval si sebou kamaráda ze svoji holkou . Neříkám ze sem bez chyby já má doma navareno , uklizeno , vyprano , svačiny do práce , postaráno o syna vždy když jde z prace čekáme na nej doma aby nepřišel do prázdného bytu vítáme ho . Přijde mi ze ví ze mě má moc jistou :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.19 09:02

@Russet
Já po nom zas tak tolik nechci jen chci aby zbavil víc času snama . Přijde mi ze mu jsou přednější kamarádi než rodina kluci napíšou a jde . To ze já budu zase sedět doma sama na gauci to mu je sumak . Děla na směny přijde z ráni ve 3 jde spát spí domků 5-5 a malej chodi spát v 7 a on během těch dvou hodin ještě minimálně 40 min sedí na telefonu a hraje hry

Russet
Extra třída :D 14023 příspěvků 17.01.19 09:03
@Anonymní píše:
@Russet
Já pravé za nim chodím pritulim se k němu říkám mu pilou ten telefon ATd .. minule když sme měli jít na večeři pozval si sebou kamaráda ze svoji holkou . Neříkám ze sem bez chyby já má doma navareno , uklizeno , vyprano , svačiny do práce , postaráno o syna vždy když jde z prace čekáme na nej doma aby nepřišel do prázdného bytu vítáme ho . Přijde mi ze ví ze mě má moc jistou :nevim:

Svačinku by si mohl připravit sám, ne? Jestli chceš, aby položil telefon, musíš přijit s něčím zajímavějším, než ty barevné obrázky.

Russet
Extra třída :D 14023 příspěvků 17.01.19 09:04
@Anonymní píše:
@Russet
Já po nom zas tak tolik nechci jen chci aby zbavil víc času snama . Přijde mi ze mu jsou přednější kamarádi než rodina kluci napíšou a jde . To ze já budu zase sedět doma sama na gauci to mu je sumak . Děla na směny přijde z ráni ve 3 jde spát spí domků 5-5 a malej chodi spát v 7 a on během těch dvou hodin ještě minimálně 40 min sedí na telefonu a hraje hry

Je asi ještě mladej, když ho baví čučet do mobilu na hry… :roll: Bydlíte v paneláku, co? Jinak by kolem domu musel víc makat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.19 09:07

@Russet Čím já ze synem mu sme mu málo. Neříkám občas jde.. spis mě stve to ze nedokáže jeden víkend být semnou doma na gauci a třeba sinzahrat nějakou hru, film cokoliv. Vždycky buď pátek nebo sobota jde A vždy ten jeden den kdy je doma a malej usne tak je na telefonu a když není čumi do televize. Max dá na mě ruku. Aby se neřeklo

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.19 09:11

@Russet
Ano v paneláku furt mluví o Baracku ale bojím se toho ze by nám spadnul na hlavu z jeho přístupem není schopny pridelat ani listu .. má ráni přijde ve 3 z pravé spí do 5. Má odpolední jde ve 1 do prace a dopoledne spí do půl 12 a má noční přijde ráno spí do 2-3 a pak jde spát v 5 takhlen on funguje a pak je víkend a není doma

Russet
Extra třída :D 14023 příspěvků 17.01.19 09:22
@Anonymní píše:
@Russet
Ano v paneláku furt mluví o Baracku ale bojím se toho ze by nám spadnul na hlavu z jeho přístupem není schopny pridelat ani listu .. má ráni přijde ve 3 z pravé spí do 5. Má odpolední jde ve 1 do prace a dopoledne spí do půl 12 a má noční přijde ráno spí do 2-3 a pak jde spát v 5 takhlen on funguje a pak je víkend a není doma

Tak to má veget, chlapec. Já po noční lezu ve 12 z postele, abych došla pro kluka do školky. Pak musím uklidit, uvařit a postarat se o kluka. Mám dvanáctky. Po denní v sedm už na kafe s kamarádkou jdu málokdy.
Zařídila bych si brigádu a milouš by se musel postarat o dítě. Je teda líný jak veš. Baráček by asi nepostavil s tímhle přístupem…Ale mluvit o tom ho asi baví.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.19 09:48

@Russet
Brigádu to už. Tad tak bylo když sem řekla ze budu chodit a on kolik za to budu mít říkám 80- 100 na hodinu a dá se to domluvit kdy budu moc já takže o tvoje volna a jeho odpověď ze za t peníze tam chodit nebudu promoce stovek ( ale šlo mu o to ze se musí starat jemu to nevadí se postarat parkrat do měsíce když ho snim
Nechám třeba 2h samotného ale ob den by to asi nedal .. ) já ho mám hodně rada a i kdybych chtěla odejít nedokážu to a za druhé já s malym kam bych šla :-( přijde mi čím víc ten člověk nemá zájem já mám potřebu víc o nej bojovat ale pak přijde takovy to ze už nemůžu chci odejít ale stejně to nejde . Celá domácnost je na mě ani po nom nechci pomoc ..včera sem se ho zeptala co ke cejti a odpověd si zase myslíš ze té nemám rad jo .. a já necejtim od tebe co bych chtěla a začal to okecavat nedokázal mi na to odpovědět ale popravdě já jemu bych taky to nedokázala .

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.19 09:54

@Russet
Další věc když mu cokoliv řeknu ze se mi nelíbí vyjede takovým způsobem
Ze zapomenu i svoje jméno . Jakej koliv můj názor je špatný a jeho názory jsou v pořádku občas i jeho táta mu řekne ze mám pravdu ale on si tvdi svoje .. já už fakt nevím :/

Russet
Extra třída :D 14023 příspěvků 17.01.19 09:55
@Anonymní píše:
@Russet
Brigádu to už. Tad tak bylo když sem řekla ze budu chodit a on kolik za to budu mít říkám 80- 100 na hodinu a dá se to domluvit kdy budu moc já takže o tvoje volna a jeho odpověď ze za t peníze tam chodit nebudu promoce stovek ( ale šlo mu o to ze se musí starat jemu to nevadí se postarat parkrat do měsíce když ho snim
Nechám třeba 2h samotného ale ob den by to asi nedal .. ) já ho mám hodně rada a i kdybych chtěla odejít nedokážu to a za druhé já s malym kam bych šla :-( přijde mi čím víc ten člověk nemá zájem já mám potřebu víc o nej bojovat ale pak přijde takovy to ze už nemůžu chci odejít ale stejně to nejde . Celá domácnost je na mě ani po nom nechci pomoc ..včera sem se ho zeptala co ke cejti a odpověd si zase myslíš ze té nemám rad jo .. a já necejtim od tebe co bych chtěla a začal to okecavat nedokázal mi na to odpovědět ale popravdě já jemu bych taky to nedokázala .

Nech ho něco z domácnosti dělat. Ať pravidelně luxuje nebo myje nádobí. Ty vaříš, on umývá. Přece se nebude jen válet. Je mladý a snad zdravý chlap. Když mu smrdí 100 za brigádu málem, asi nosí nosánek moc nahoru. Neptala bych se, jestli mě pustí. Prostě jdu a ahoj.

atominnka
Generální žvanilka 21968 příspěvků 17.01.19 10:13
@Anonymní píše:
@Russet
Já pravé za nim chodím pritulim se k němu říkám mu pilou ten telefon ATd .. minule když sme měli jít na večeři pozval si sebou kamaráda ze svoji holkou . Neříkám ze sem bez chyby já má doma navareno , uklizeno , vyprano ,svačiny do práce, postaráno o syna vždy když jde z prace čekáme na nej doma aby nepřišel do prázdného bytu vítáme ho. Přijde mi ze ví ze mě má moc jistou :nevim:

Proč to děláš? Má ruce, svačinu si udělá. Neříkám , že nemuzeš nikdy udělat ty, alevíš jak. A čekat doma? Pf. Jsi manželka, matka, ale jsi i žena a máš svůj život. Trochu ho doma zaměstnej, máte být partneři, nemáš mu dělat mámu.

Spíš máte ponorku. Potřebujete být spolu sami. Hlídání, klidně placené a někam vyražte. A mobil nechat doma (ty si ho dej do tašky, kdyby něco se synem, ale nevyndavej ho)

Russet
Extra třída :D 14023 příspěvků 17.01.19 10:30
@Anonymní píše:
@Russet Čím já ze synem mu sme mu málo. Neříkám občas jde.. spis mě stve to ze nedokáže jeden víkend být semnou doma na gauci a třeba sinzahrat nějakou hru, film cokoliv. Vždycky buď pátek nebo sobota jde A vždy ten jeden den kdy je doma a malej usne tak je na telefonu a když není čumi do televize. Max dá na mě ruku. Aby se neřeklo

Jak dlouho jste spolu, tři roky? Dělal to i před dítětem?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.19 11:06

@Russet
Nedělal protože když sme neměli malého. On si šel a já taky a pak sem otěhotněla a chtěla sem ho doma. A proste on mi tvrdí furt dokolo ze je chlap a žen je normální chodit na pivo ze chodi do prace .. on si mysli ze na mateřské je pohoda hrozná !

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

Ortel válčí s YouTube: Ohání se ústavou a „demokratickou“ zemí. Proč je úplně vedle?

Populární zpěvák Tomáš Ortel (43) se dostal do sporu s internetovým serverem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >