Odmítá jet na dovolenou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.19 13:22
Odmítá jet na dovolenou

S přítelem chceme na dovolenou k moři. Původně jsme chtěli do Egypta, ale nakonec jsme si řekli, že tam pojedeme příště a navrhla jsem alternativu a tou Tunis. Přítel nic nenamítal, ještě jsem se ho každý den po dobu sedmi dnů ptala, jestli teda souhlasí. Prý jo, že je to super. Včera jsem tak objednala „lastminutku“ a ten vůl mi dnes řekl, že chce vlastně do Egypta, protože se mu nelíbí Středozemní moře, že on se chce potápět a vůbec, že se díval, a že Egypt našel o celou pětistovku levnější. Mám největší chuť mu střelit. :pocitac: :pocitac: Vůbec nevím, jak mám reagovat, co dělat… Odpověděla jsem mu jen, ať mě nechá to rozdýchat. Co byste dělaly vy na mé místě?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
divine woman
Extra třída :D 12598 příspěvků 14.08.19 13:24

Jela bych s kamarádkou. A nepřijde mi normální dohadovat se týden jestli ano nebo ne.

Kfětoslava
Závislačka 3137 příspěvků 14.08.19 13:26

Tak storno asi nebude zadarmo, ne? A myslím, že nerozhodnost ho nepostihla náhle, nýbrž je to silná stálá stránka jeho povahy i běžně a buď máš tak pevné nervy nebo jsi už otrkaná? Pobavilo mě, že po dobu sedmi dnů uděloval souhlas :), příště asi dva týdny, no :nevim:

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15549 příspěvků 14.08.19 13:27

Nic, chystala bych se na dovcu v Tunisu buď s ním nebo bez nej.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.19 13:28

Teď jsem mu řekla, že klidně pojedu se ségrou a on hned, že jsme si řekli, že na dovolenou pojedeme spolu, a že je všechno podle mě :roll:

Ou
Echt Kelišová 8545 příspěvků 14.08.19 13:29

Dovolená, základní katalyzátor nejrůznějších krizí vztahu :-D To co píšeš je vlastně ještě dobrý.

Možná je na čase učit se komunikovat tak, abyste se vzájemně slyšeli, a ne že o n ti něco odkýve, aby měl pokoj od tvého neustálého nátlaku a pak si to vlastně udělá po svém.

To není jen tvoje chyba - oba dva mluvíte tak, že ten druhý vlastně neslyší, co skutečně chcete a potřebujete.

je na to dost dobrý nástroj tzv. nenásilná komunikace. Jak funguje je popsané v knize, co je tady ke stažení https://uloz.to/…kace-ocr-pdf

Výhodou je, že mu ji nemusíš nutit, v okamžiku kdy začneš upravovat svoje komunikační vzorce tak, aby si jasně pojmenovávala svoje potřeby a přitom respektovala že to ten druhý může mít jinak, tak i on najednou bude muset reagovat jinak, než jak obykle reaguje na tvou snahu mu předat nějaké sdělení.

Pokud se ten last minute dá zrušit bez větších následku, tak bych to zrušila a společně si sedla a bez jakýchkoliv emocí se zkusila domluvit jestli spolu chcete někam odjet, co tam chcete zažít tak abyste byli spokojení a společně prošli nabídky a vezměte první, která vám bude vyhovovat, moc to nerozpatlávejte, nebo se zase pohádáte.

Pokud to nejde stornovat, tak má chlapec smůlu, měl se vyjádřit dřív. Pak bych odjela s nějakou kamarádkou a s ním si domluvila něco pozdějí, třeba jen prodloužený víkend.

Monchichik
Echt Kelišová 9394 příspěvků 14.08.19 13:29

Fakt se ho ptáš každý den po dobu sedmi dnů? A proč? Jinak bych mu řekla, že já teda jedu, platit storno nehodlám, měl to říct dřív. A klidně bych jela s kámoškou.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.19 13:31

Ptala jsem se ho celý týden, protože jsem pozorovala ty last minute. Vždycky jsem mu posílala odkazy toho, co jsem našla, ať se na ně může v klidu podívat. Kolikrát seděl vedle mě a díval se se mnou a neřekl ani půl slova.

smurfka
Vesmírná mluvilka 31659 příspěvků 14.08.19 13:35

Hele pokud to jde vystornovat bez ztráty koruny, tak bych to udělala..a řekla mu at objedná dovolenou on - nechala to na něm.
Pokud to nejde vystornovat, řekla bych mu že ze sebe nenechám dělat krávu, týden jsem se ho ptala, posílala odkazy a nic neřekl. Jestli jet nechce pojedu s někým jiným. a hotovo..kolik vám je boha?

pikola
Generální žvanilka 21662 příspěvků 14.08.19 13:35
@Anonymní píše:
Ptala jsem se ho celý týden, protože jsem pozorovala ty last minute. Vždycky jsem mu posílala odkazy toho, co jsem našla, ať se na ně může v klidu podívat. Kolikrát seděl vedle mě a díval se se mnou a neřekl ani půl slova.

Tak jsi mu ten odkaz měla poslat a napsat, ze to koupis. A cekat az napise ze ano.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.19 13:37

Teď jsem šla, že to teda zruším. A on na mě: „Nene, nemusíš, v pohodě. Mně je jedno, kde si budu válet šunky. Jen mě mrzí, že neuvidím rybičky, víš.“ 8o 8o

Ou
Echt Kelišová 8545 příspěvků 14.08.19 13:39
@Anonymní píše:
Teď jsem šla, že to teda zruším. A on na mě: „Nene, nemusíš, v pohodě. Mně je jedno, kde si budu válet šunky. Jen mě mrzí, že neuvidím rybičky, víš.“ 8o 8o

Jako jo, potřebujete komunikovat efektivněji. ale já bych ho už mlátlila :-D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.19 13:39

Když s ním chci mluvit, tak nemá čas. Proto mu musím vše psát - na messenger, do sms, na papírek :nevim: Ale o tomhle jsme zrovna mluvili face to face :mrgreen:

Monchichik
Echt Kelišová 9394 příspěvků 14.08.19 13:41
@Anonymní píše:
Teď jsem šla, že to teda zruším. A on na mě: „Nene, nemusíš, v pohodě. Mně je jedno, kde si budu válet šunky. Jen mě mrzí, že neuvidím rybičky, víš.“ 8o 8o

Tak ať se na ně jde podívat do zverimexu :mrgreen: to je domluva jak s tatarem…

divine woman
Extra třída :D 12598 příspěvků 14.08.19 14:42
@Anonymní píše:
Když s ním chci mluvit, tak nemá čas. Proto mu musím vše psát - na messenger, do sms, na papírek :nevim: Ale o tomhle jsme zrovna mluvili face to face :mrgreen:

A tohle ti přijde normální? 8o

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama