Reklama

Odmítá mateřské mléko v 5 měsíci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tereza Šupitová
Nováček 8 příspěvků 02.04.18 19:42
Odmita materske mleko v 5 mesici

Ahoj ☺ mam na vas dotaz zda nemate z necim podobnym zkusenost. Mam holcicku skoro 6 mesicu a ted posledni 4 dny zacala odmitat mleko vzdy kdyz ji prilozim k prsu zacne se straane vztekat a plakat zkousela jsem i mleko odstrikat a dat z lahve a je to to same. Trapi me to protoze jsem mela vzdy radost jak mala pije mleko. Na noc daveme kasi a k obedu zeleninu ale s tou jsme zacali takze je to jen mala davka. Rostou nam zuby uz mame dva tak jsem si rikala zda to neni tim.. ale prece musi papat. Vypije mleko tak max. 3 krat za den a ani to nevim jak se nam povede aby sala. Zkousela jsem kojit v leze v sede za chuze snad vse. Tak nemate proaim nekdo nejakou radu nebo treba co by to mohlo nyt dekuji moc Tereza

Přečtěte si článek: Vývoj miminka 5 měsíců: Čas na první příkrmy

Reklama

Reakce:

KristynaTita
Kecalka 427 příspěvků 02.04.18 20:10

Z lahve nesmite davat ani vase mleko, to je cesta ke konci kojeni a bojkotu prsu. Pravdeposobne bude mit rustovy spurt, viz google. Neustale zkouset kojit v polospanku, pri chuzi v naruci, v zadnem případě ne flasku.

KristynaTita
Kecalka 427 příspěvků 02.04.18 20:11

Chce to mit trpělivost a vytrvat, prejde to.

Tereza Šupitová
Nováček 8 příspěvků 02.04.18 20:23

Ja se nebojim lahve proroze pei kojeni pouzivam kloboucek

Schíza008
Stálice 77 příspěvků 05.04.18 15:37

Také mě napadá, zda nejde buď o růstový spurt, nebo o bojkot kojení. To obvykle trvá jen pár dní, ale stojí to za to. Já osobně jsem to např. neustála, ale ve Vašem případě, když jinak kojení jde dobře, bych to nevzdávala. Růst zubů to ale může být také, to by poznala ale spíš doktorka. Pokuste se tedy nabízet jako už bylo řečeno např. v polospánku, při usínání, hned při probuzení. Nebo zkuste mléko odsát a podávat alternativní cestou (např. přes stříkačku, pohárek, lžičou). Je to teda dost náročné, ale mělo by jít opravdu o záležitost několika dní. Možná se prostě malá vzteká, protože jí z prsu teče mléko pomalu a ona, jak je hladová, by ho chtěla hned. To tak bývá, že jsou mimča líná sát někdy. Jinak kloboučky jsem používala taky, chvíli to nevadilo, ale po delší době jsem s tím začala mít problémy. Ono láhev je pořád něco jiného, mnohem pohodlnějšího, než když musí sát z prsu (i když přes kloboučky). Ještě jí zkuste během dne, kdy má příkrm, do něj zamíchat trochu mléka, nebo mezi sousty dát lžičkou.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama