Odmítá UM z lahvičky, ale čaj pije. Jak naučit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Janka88
Stálice 85 příspěvků 10.01.17 16:59
Odmítá UM z lahvičky, ale čaj pije. Jak naučit?

Ahojte maminky. Mám problém, co se týče pití z lahvičky UM. Malý bude mít na konci tohoto měsíce 11 měsíců. Stále kojím, ale normálně mi vše papá, pije čajík, krásně spinká, prospívá… Jen už skoro tři měsíce se ho snažím naučit pít mlíčko z lahvičky. Jde o to, že za dva měsíce si budu dělat rekvalifikaci a budu potřebovat sem tam hlídat. Jako též si říkám, že v tom čase možná už UM ani potřebovat nebude, nevím. S tím nemám zkušenost, je to mé první dítě. ALe čaj mi z lahvičky (takový ten hrneček od Aventu, co učí miminko na budoucí hrnek) pije, ale když mu dám klasickou lahvičku (Mama) se savičkou klasickou na mlíčko, tak vůbec. A nevím, jak ho to naučit. Snažím se mu ji sem tam podstrkovat, ale marně. Jestli to má ještě vůbec cenu? Co myslíte? Děkuji za rady :) :kytka: :mavam:

Reakce:
dalmati
Ukecaná baba ;) 1185 příspěvků 10.01.17 17:04

Dala bych z hrnečku

Janka88
Stálice 85 příspěvků 10.01.17 17:08
@dalmati píše:
Dala bych z hrnečku

Už mě to taky napadlo. Ale kdosi mi zase říkal, že musí být rozdíl v pití čaje a mlíčka. Jako, že čaj z hrnečku a UM z lahvičky se savičkou. Tak ti nevím :nevim: Ale asi to zkusím. Protože podstatné je to, aby ho hlavně vypil, že? :) Díky

derenka
Kecalka 402 příspěvků 10.01.17 17:20

No ja sem to zkoušela ale stejnak si to um nevezme, zacne se šklebit… ;)

pikola
Neúnavná pisatelka 19692 příspěvků 10.01.17 17:30

Tak predpokladam, ze pit z lahvicky umi, ale nechce. Nase pila caj ze stejne lahvicky od 6 mesicu a jakmile tam bylo mliko tak konec. Proste ho nikdy nepila, nechtela. Pokud uz normalne ji, tak to nejaky cas bez mlika vydrzi.

Sabinka
Ukecaná baba ;) 1975 příspěvků 10.01.17 18:07

Tak ani jedno mé dítě UM mléko nikdy nepilo, z čehokoliv, prostě byly buď kojené nebo měly mléko v kaši, pak jogurty, sýry atd. Některé děti ho prostě nechtějí, což si myslím, že bude i váš případ.

dana.dv
Zasloužilá kecalka 767 příspěvků 10.01.17 19:45

Dávala jsem při kojení Terezce UM na dokrmení z lahvičky Medela se savičkou CALMA, prý to je nutný stejný tah jako z prsu. Teri tak pila bez rozdílu…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >