Odmítám s ním spát, ale sex mi chybí

Anonymní
28.11.19 23:12

Odmítám s ním spát, ale sex mi chybí

Nezačne s předehrou, nebo třeba chvilku líbat, něco pěknýho, co bude trvat klidně i 10 sekund. Rovnou mi treba stahuje kalhotky, když se otočim k němu tady, aby jsem mohla zapnout film na kompu, nebo me budí s tím že hned stahuje kalhotky. Někdy ani to neudělá a jen je chce dát nastranu. I když ho chci a moc, tak ho vždycky odmítnu, protože vím, že se udělá a za chvilku je konec a já si přijdu jak hadr… je mi pak do breku.
Když naznačuju, že chci taky, líbám ho, posouvam mu ruku dolů. Nic nezabere. Dělá jak kdyby nechapal. A když už mě to nadrzeni přejde, a odtahnu se, tak se zeptá, jestli nevadi. Řekni třeba jenom hmm, třeba příště (klidně úplně ironicky). Jen řekne jee, zase nasrana.. otoci se a spí.
Joo, někdy to jsou i dny, kdy prostě něco udělá na začátku, ale to většinou, protože už chápe, že jinak to nepůjde. Pak z toho mám radost, a myslím si, že mu to konečně došlo. Že když nic Já, nic on. Ale příště je to znova.
A to na začátku vztahu bylo úžasný, nemohla jsem si stěžovat na nic. Jak ve snu.
Mimochodem, milence nechci, můžu se dělat sama - ano, vím, ale není to ono.
Lidi, co už mám dělat. I když mu řeknu že mě to takhle nebaví, nic nezabere. Jedním uchem ven a jedním zpátky. Poslední dobou mu tedy dochází, že sex je min, že mu to chybí, když řeknu, že mě taky, tak nic. Přijde mi že to je typický chlap, co se zajímá o sebe a o druhou polovičku ne. Prostě sobec. :zed: :zed: :zed: :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

2536
28.11.19 23:16

Ne není to typicky chlap, jsou i normální muži. Co máš dělat, s chlapem co na tvoje city a touhy ser. e jako na placatej šutr? Co myslíš… Svatbu a mimiska, to všechno opraví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
753
28.11.19 23:23

Tady někdo myslí jen sám na sebe. Ze začátku se snažil protože jako musí zapůsobit, ale teď už tě má jistou tak ví že už nemusí. Pár takových už jsem taky poznala a vždy jsem vzala nohy na ramena, je to prostě sobec a sobce nezměníš, ještě mu říkat aby trošku myslel i na tebe? Vždyť to má snad být samozřejmost ne? Najdi si někoho jiného, takový chlap se prostě nezmění a nutit ho dělat něco co nechce a nepřijde mu to jako samozřejmost mi přijde jako blbost, já osobně bych si to s nějakou přetvářkou neužila už vůbec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
28.11.19 23:26

Řekni mu, že ses udělala dřív než on, odval se a kašli ma něj taky. Kdyby měl nějaký prupovídky, můžeš mu říct, že tohle dělá taky, tak je to přece normální ne. :nevim: párkrát to uděláš a uvidíš, jak se bude snažit. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1673
29.11.19 02:28

Jedním uchem ven a jedním zpátky? To slyším prvně. To se vážně říká?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.11.19 06:07

A řekla jsi mu to všechno nebo jen naznacujes a cekas ze mu to dojde?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
37476
29.11.19 06:41

Až bude chtít příště sex, tak ho odmítni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14102
29.11.19 06:46

Tak naštěstí sexu je všude dost. Dlouho strádat nebudete ani jeden.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1219
29.11.19 06:50

Takto se chova typicky sobec a ne typicky chlap..nevim jaky chlapy potkavas, ale normalnimu chlapovi jde nejen o vlastni uspokojeni, ale i o to partnercino

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
439
29.11.19 07:41

Tak to by mne nebavilo :D jako ok, někdy po jeho, někdy po mém, ale rovnováha nadevše. Můj partner teda žádné mé poznámky z hlavy nevypouští :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
178
29.11.19 07:54

Kolik mu je? Osmnáct? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8365
29.11.19 08:33
@zoidberg píše:
Tak naštěstí sexu je všude dost. Dlouho strádat nebudete ani jeden.

S tímhle nesouhlasím, dělám si průzkum na amatérech a většina chlapů, těch ne nijak extra atraktivních, ten sex fakt nemá a jde to na nich sakra poznat, jsou protivní, odsekávaj, sprostí. :think: Je to celkem fascinující, myslela jsem, že amatéři jsou extra humus stoka, není to pravda. Fakt je tam kupa osamělých lidí, i holek. Maj třeba partnery, ale stejně jsou přehlížení a sami a o sexu si můžou nechat zdát. Nebo stojí za nic, je to až děsivý to napsat..ale mam dojem, že tam jsou lidi co ve skutečnosti touží po pozornosti :roll: :oops: fakt to tak na mě působí. Nemyslím tím, teda zadaný alfa samce, kteří osobě ví, že jsou kocouři a můžou mít každou. Ti se poznaj hned, ale zbytek a to je většina..jsou zamindrákovaní chlapi, co ego jen předstíraj a na kecy o sexu za peníze se snaží dlouho dlouho někoho uhnat. A naproti tomu ženský tam samy nabízej fotky za peníze, kalhoty, cokoliv. Úlet. Ale sexu fakt všude není dost, jen to tak může vypadat :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1835
29.11.19 08:39
@Lana25 píše:
S tímhle nesouhlasím, dělám si průzkum na amatérech a většina chlapů, těch ne nijak extra atraktivních, ten sex fakt nemá a jde to na nich sakra poznat, jsou protivní, odsekávaj, sprostí. :think: Je to celkem fascinující, myslela jsem, že amatéři jsou extra humus stoka, není to pravda. Fakt je tam kupa osamělých lidí, i holek. Maj třeba partnery, ale stejně jsou přehlížení a sami a o sexu si můžou nechat zdát. Nebo stojí za nic, je to až děsivý to napsat..ale mam dojem, že tam jsou lidi co ve skutečnosti touží po pozornosti: :oops: fakt to tak na mě působí. Nemyslím tím, teda zadaný alfa samce, kteří osobě ví, že jsou kocouři a můžou mít každou. Ti se poznaj hned, ale zbytek a to je většina..jsou zamindrákovaní chlapi, co ego jen předstíraj a na kecy o sexu za peníze se snaží dlouho dlouho někoho uhnat. A naproti tomu ženský tam samy nabízej fotky za peníze, kalhoty, cokoliv. Úlet. Ale sexu fakt všude není dost, jen to tak může vypadat :lol:

Naprostý souhlas. Nemám zkušenost z amatérů ale ze seznamky a i ti zadaní, co hledají jen sex, tak v naprosté většině případů jim chybí i něco jiného

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8365
29.11.19 08:47
@bigl píše:
Naprostý souhlas. Nemám zkušenost z amatérů ale ze seznamky a i ti zadaní, co hledají jen sex, tak v naprosté většině případů jim chybí i něco jiného

Ano, fakt mě to překvapilo, nečekala jsem to. Hodně chlapů je tam i po rozchodu, maj depku z vánoc, nechtějí být sami, nemaj třeba rodinu :nevim: :roll: smutný. A stačí se spravně zeptat a otevřu tím stavidla a to jsou teda osudy, kam se hrabe emimino.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8365
29.11.19 08:48

Asi jsem naivka..nebo na měkko z adventu, ale jakmile se odpalkujou s kecama o sexu..tak všichni nakonec působí jako zranění chlapi, co doopravdy touží po lásce :roll: :mrgreen: :mrgreen: pardon, ale fakt to tak působí :nevim: :mrgreen:..asi mi to leze na mozek :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama