Odmítání maminky po 14 denním odloučení

Anonymní
3.7.20 06:31

Odmítání maminky po 14 denním odloučení

Ahojky jdu se zeptat zda stim máte některá zkušenosti. Mam doma 2 měsíčního syna a teď jsem ho na 14 dní musela opustit a byl u mojí maminky u babičky. Zvládli to spolu naprosto úžasné to jsem moc šťastná ale malý teď víc chce mámu než mě. Když ho chovám já tak je ukňouraný a nespokojený a má hodně veliký problém u mě usnout hladím ho zpívám mu dávám pusinky ale cítím že mu to není úplně příjemné vezme ho máma a usne do dvou minut hrozně mě to trápí snažím se co nejvíc mu to vynahradit aby zas cítil že mámu sebe maminku ale zatím bez výsledku celkem že se to srovná prosím že to chce jen čas děkuji za názory

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

448
3.7.20 06:37

Neumím si představit důvod, který by mě donutil nechat díte na konci šestinedělí na 14 dní někomu jinému, aniž bych ho viděla.

Nicméně předpokládám, že se to časem srovná ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12167
3.7.20 06:39

Dej tomu cas. Vzdyt je na svete 9 nebo kolik tydnu a z toho te 2 nevidel. To je pomalu ctvrtina jeho dosavadniho zivota. Musi si zase zvyknout :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14873
3.7.20 06:48

Neboj, spíš z tebe cítí tvoji nejistotu, možná výčitky svědomí, že byl s babičkou a ne s tebou. Zase najedete do starých kolejí :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3997
3.7.20 07:06

Podle mě naprosto očekávaná reakce. Je To moc dlouho, navíc je to fakt hodně malý mimino. Ty vnímají jen jídlo a mámu, občas něco okolo. Já jsem odešla od měsíčního mimina asi na 2 a půl hodiny mezi kojením a byl to pro mě psychicky dost zahul, 14 dní bych nedala ani já, natož tak to mimino. Na takovou dobu jsem nebyla od děti ještě nikdy, a to má nejstarší 5. Každopádně pokid teď už budete spolu, tak bych očekávala, že se to zase spraví, jen prostě je hned. Neboj, normálně se o něj starej a ono to přijde. Příště, pokud to nebude opravdu akutně nutné, tak takové výlety neporadej nebo odlož na později.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
63414
3.7.20 07:14

Prirozena reakce, ne? Maminka se znicehonic vypari a stara se babicka, tak jasne, ze primknul k jine osobe. Dala bych tomu cas. Predpokladam, ze duvod musel byt opravdu vazny, treba pobyt v nemocnici. Tak hodne stesti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.7.20 07:22
@fíkofka píše:
Neumím si představit důvod, který by mě donutil nechat díte na konci šestinedělí na 14 dní někomu jinému, aniž bych ho viděla.Nicméně předpokládám, že se to časem srovná ;)

Důvod byl takový že jsem po třech operacích taky mohl být bez mami odvezla mě rychlá za minutu dvanáct ani si neumíte představit jak to bylo těžký bez něj být a pro něho ještě těžší ale nedalo se nic dělat

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
3.7.20 07:24
@P4ja píše:
Neboj, spíš z tebe cítí tvoji nejistotu, možná výčitky svědomí, že byl s babičkou a ne s tebou. Zase najedete do starých kolejí :hug:

Doufám že ano děkuji no vyčítat si to budu do konce života ikdyz jsem za to úplně nemohla.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
3.7.20 07:25
@blumen píše:
Prirozena reakce, ne? Maminka se znicehonic vypari a stara se babicka, tak jasne, ze primknul k jine osobe. Dala bych tomu cas. Predpokladam, ze duvod musel byt opravdu vazny, treba pobyt v nemocnici. Tak hodne stesti.

Ano byla jsem až na aru a tam děti v dnešní době rozhodně nemůžou

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
3.7.20 07:27
@chaela píše:
Podle mě naprosto očekávaná reakce. Je To moc dlouho, navíc je to fakt hodně malý mimino. Ty vnímají jen jídlo a mámu, občas něco okolo. Já jsem odešla od měsíčního mimina asi na 2 a půl hodiny mezi kojením a byl to pro mě psychicky dost zahul, 14 dní bych nedala ani já, natož tak to mimino. Na takovou dobu jsem nebyla od děti ještě nikdy, a to má nejstarší 5. Každopádně pokid teď už budete spolu, tak bych očekávala, že se to zase spraví, jen prostě je hned. Neboj, normálně se o něj starej a ono to přijde. Příště, pokud to nebude opravdu akutně nutné, tak takové výlety neporadej nebo odlož na později.

Taky mohl být bez mami ale máš samozdrejme ve všem pravdu a bylo to naprosto šílený.

• Nahlásit
  • Citovat
14873
3.7.20 07:28
@Anonymní píše:
Doufám že ano děkuji no vyčítat si to budu do konce života ikdyz jsem za to úplně nemohla.

Ale prosím tě, stalo se. Musíš být zdravá pro sebe i pro miminko. Bude to dobré. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13666
3.7.20 07:31
@Anonymní píše:
Důvod byl takový že jsem po třech operacích taky mohl být bez mami odvezla mě rychlá za minutu dvanáct ani si neumíte představit jak to bylo těžký bez něj být a pro něho ještě těžší ale nedalo se nic dělat

Možná bys měla upravit úvodní příspěvek, takhle to totiž vypadá, že sis vyrazila na dovolenou nebo někam na flám. Budeš dostávat zbytečnou čočku.
Ty jsi dítě neopustila, Ty jsi skončila ze dne na den v nemocnici, to je přece něco jiného.

Jinak si malého zase získáš zpátky, neboj se. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13394
3.7.20 07:43
@Černá vdova píše:
Možná bys měla upravit úvodní příspěvek, takhle to totiž vypadá, že sis vyrazila na dovolenou nebo někam na flám. Budeš dostávat zbytečnou čočku.
Ty jsi dítě neopustila, Ty jsi skončila ze dne na den v nemocnici, to je přece něco jiného.Jinak si malého zase získáš zpátky, neboj se. :hug:

Já tomu nerozumím ani tak, na ARU asi nebyla celou dobu, jak by to šlo domluvila bych si nadstandardní pokoj a byla tam i s miminkem a babičkou právě kvůli tomu kontaktu který je teď velmi důležitý. Podle byla i vzhledem k těmto okolnostem separace zbytečně dlouha.

Jinak samozřejmě si miminko zase zvykne na Tebe ale chce to čas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.7.20 07:46
@Černá vdova píše:
Ty jsi dítě neopustila, Ty jsi skončila ze dne na den v nemocnici, to je přece něco jiného.Jinak si malého zase získáš zpátky, neboj se. :hug:

Jo to je asi fakt že jsem zvolila špatná slova ikdyz já to tak vnímám chudák už ma díky mě volbě tátu na ho… protože to je vždy ženy volba skym dovolí si pořídit dítě a teď byl chudáček i bez mami

• Nahlásit
  • Citovat
211
3.7.20 07:49

Můj brácha byl jako dítě (1,5 r) v nemocnici na měsíc, rodiče za ním nesměli! Když si pro něj přijeli, tak pro něj byli cizí lidi, nepoznával je (podle mamky). U tak malého miminka to bude podobně, jeho jistota je momentálně tvoje máma, což je skvělé, že máš někoho, kdo se mohl o malého postarat. Že jsi zkolabovala, to si nemůžeš vyčítat, drž se toho, že to dobře dopadlo a máte čas si zase na sebe zvyknout, za 2 týdny bude zase všechno normální a nebo i později, ale bude.
Moje kamarádka týden po porodu upadla do komatu, pak neviděla miminko 2 měsíce a ještě dlouho měla problémy (měla třeba halucinace). No a taky je nakonec všechno v pořádku a žijou normálně jako jiné rodiny. Buď ráda, že to dobře dopadlo, vybrat jsi si nemohla, tak se netrap a užívej si malého, teď už můžeš. A přeju pevné zdraví :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama