Odmítání masa a bolesti v těle

168
23.3.16 22:35

Odmítání masa a bolesti v těle..

Přeji hezký večer, prosím o radu, zda máte podobné zkušenosti :kytka:
Vše začalo bolestmi v oblasti bederní páteře..nejprve to byla tupá bolest která bohužel neustupovala ale stupn'ovala se a dnešním dnem mám již problém trochu déle sedět, stát nebo si lehnout na tvrdou podložku. Začnou neskutečné vystřelující bolesti až mám slzy na krajíčku..
Jak jsem psala začalo to bederní částí ale poslední dobou se přidala bolest hrudníku kdy při nádechu cítím ostrou bolest a,,vrazilo,,se mi to snad do ramene! takže nyní mě bolí jak hrudník při nádechu tak i ramenní kloub když chci něco zvednout, pro něco se ohnout nedejbože si na rameno lehnout a následně vstát z postele :zed:
A dneska ráno, jsem myslela, že vůbec nestanu, probudila mě tak ostrá bolest v zádech pod lopatkama, že jsem jen lapala po dechu a myslela jsem, že to nepřejde..bolest se po chvíli zmírnila a mohla jsem vstát. Mám malou dceru(batole),tak jsem musela fungovat at' jsme chtěla nebo ne ale celé dopoledne jsem bolest zad cítila.
Dále poslední dobou nesnesu maso! Stačí mi jen pohled na maso a cítím nechutenství a nedokážu ho sníst! Ani mé oblíbené kuře do sebe nedostanu!-těhotná nejsem! :)
Vím, že tu asi budu za hypochondra ale už nějak nevím jak dál, už nevím co to je být bez bolestí. Léky brát nechci, to je začátek konce..Vím, že budu muset k doktorovi ale představa x milionu vyšetření s moji dcerou za zády jelikož nemám hlídání, je pro mě důvod odkladu návštevy, takže odkládám a trpím co to dá. Proto to ještě zkouším zde, jestli máte některá podobnou zkušenost a stačila by pro začátek například návštěva fizioterapie?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2973
23.3.16 22:43

Dojdi si k fyzioterapeutovi, budeš mít nejspíš zablokovanou páteř. Já jsem se loni blokla tak, ze jsem se nakonec nemohla ani nadechnout. To nechutenství bych řekla je důsledek fyzického diskomfortu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
168
23.3.16 22:48
@Rozárka78 píše:
Dojdi si k fyzioterapeutovi, budeš mít nejspíš zablokovanou páteř. Já jsem se loni blokla tak, ze jsem se nakonec nemohla ani nadechnout. To nechutenství bych řekla je důsledek fyzického diskomfortu.

Díky :kytka: je to možné, že budu bloklá a vidíš, jenom jsem napsala téma, zvedla jsme se a ta mrcha bederní páteř tak rozbolela, že jsem chodila ohnutá, než to povolilo! Asi budu psát ve stoje :).Jenže to bude to samé! :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
168
23.3.16 22:49
@Mischellinka píše:
Díky :kytka: je to možné, že budu bloklá a vidíš, jenom jsem napsala téma, zvedla jsme se a ta mrcha bederní páteř tak rozbolela, že jsem chodila ohnutá, než to povolilo! Asi budu psát ve stoje :).Jenže to bude to samé! :roll:

fyzioterpie :zed: :) :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2973
23.3.16 22:54

@Mischellinka Ja na záda trpim hodně, v puberte, když jsem vrcholove sportovala to koncilo i tak, ze jsem lezla po 4 na zachod, hrůza. Idealni je to opichnout necim na uvolneni svalstva, porovnat a pak rehabka. Drzim palce ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2973
23.3.16 22:54
@Mischellinka píše:
fyzioterpie :zed: :) :kytka:

Stane se :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13148
23.3.16 22:58

Já mám taky problémy se zády, ale co to má společného s masem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
168
23.3.16 23:02
@Rozárka78 píše:
@Mischellinka Ja na záda trpim hodně, v puberte, když jsem vrcholove sportovala to koncilo i tak, ze jsem lezla po 4 na zachod, hrůza. Idealni je to opichnout necim na uvolneni svalstva, porovnat a pak rehabka. Drzim palce ;)

Jsi zlatá :hug: snad se dám nějak dohromady..hodně mi pomáhá horká voda ve vaně :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
168
23.3.16 23:04
@chipsa píše:
Já mám taky problémy se zády, ale co to má společného s masem?

To netuším :) jen, že mám ten problém se zády a do toho se mě ještě přidalo to nechutenství a zvedání žaludku při pohledu na maso tak snad jak píše Rozárka78 to nechutenství může být způsobeno fyzickou indispozicí :nevim: je pravda, že jak mám ty bolesti, nejraději by jsem někam zalezla, spala a nemám chut' k jídlu :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
168
23.3.16 23:05
@Rozárka78 píše:
Stane se :kytka:
:P
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3176
23.3.16 23:08

Dotaz na hmotnost...

A úbytek na váze nemáte? Pokud ano, tak jaký a za jak dlouhou dobu? Kdy jste rodila?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13148
23.3.16 23:08

Mě hodně pomáhá el. nahřívací podložka na záda a hřejivá końská mast. Nic jiného se s tím asi dělat neda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2973
23.3.16 23:16
@Mischellinka píše:
Jsi zlatá :hug: snad se dám nějak dohromady..hodně mi pomáhá horká voda ve vaně :)

Urcite! Nahrivat je dobra věc, vana, hrejive polstare… problem je, ze po vychladnuti svaly zase ztuhnou a jsi tam kde jsi byla. Mne nekdy pomaha i jít přes silu, hlavne ukrcni patere teda - jakoze protahnout i pres bolest co nejvice. Ale u bederni bych to nedelala, predevsim pokud s podobnou bolesti nemas zkusenosti. Dobre je i masirovat nahrate svaly takovymi temi domacimi „ježky“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
168
23.3.16 23:20
@sediza píše:
A úbytek na váze nemáte? Pokud ano, tak jaký a za jak dlouhou dobu? Kdy jste rodila?

rodila jsem v roce 2O14 Ano, úbytek na váze jsem zaznamenala…za měsíc mám 5kg dole ale to je tím nechutenstvím. A když už dostanu hlad, tak si jídlo připravím ale stejně si ho nevychutnám, najednou přestanu mít hlad a po pár soustech se cítím plná. Pak už přežvykuji jak z donucení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
168
23.3.16 23:23

Díky moc :hug: zkusím tu podložku a polštáře :) Ve vaně, by jsem mohla být pořád to je moc fain, sice se bolest vrátí ale je to lepší

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama