Odmítli jste někdy nějaké vyšetření?

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
13.5.22 21:48

Odmítli jste někdy nějaké vyšetření?

Zdravím,
zajímalo by mě, odmítl někdo u lékaře nějaké např. choulostivé vyšetření? Třeba kvůli nedůvěře k danému lékaři… Pokud jste tak učinili, jaký jste k tomu měli důvod?
Já bych třeba odmítla vyšetření prsou u praktika :nevim: když už bych o to měla zájem, zajdu si do specializovaného centra.. Nebo per rectum je něco, co je za mou hranicí.
Jsem jediná, kdo to tak má?

PS. prosím o anonym nebo smazat, citlivé téma

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
726
13.5.22 21:59

Jo odmítla. Na pohotovosti. Proto, že doktor byl netaktní blb 🤷‍♀️ …

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
605
13.5.22 22:01

Ne nikdy… Ale taky jsem nikdy nic extra nepotřebovala :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5290
13.5.22 22:01

Mamka se odmítla na pracovní prohlídce svlect do půl těla a dat krev :lol: Edit kdyby tam sedel chlap jako u ni, taky bych se odmítla jen tak pro nic za nic svlikat, proč jako :lol:

A já jsem odmítla vaginální vyšetření v těhotenské poradne, byla tam sice ženská doktorka, ale nejak podezřele moc na tom lpela a přišlo mi to skoro úchylné už :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74250
13.5.22 22:05

Jo, ale spíš že mi to přišlo zbytečný. U dcery nějaké specializované odběry na diagnostiku periodických horeček, páč se to stejnak nedá nějak kauzálně léčit. V těhotenství jsem odmítla jít na kontrolu k praktikovi, protože jsem lempl. Jinak nevim, párkrátjsem se dohodla s doktorkou, že už nepřijdem na kontrolu po nemoci dětí, pokud budou v pořádku.
Nějaké study mi neptrápí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26710
13.5.22 22:07

Jo, odmítla jsem vyšetření névusu. O pár let později diagnostikovaný maligní melanom s pravděpodobnými metastázami. Při metastázách je pravděpodobnost přežití 20%. Už nikdy si nebudu hrát ani na chytrou ani na hrdinku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1584
13.5.22 22:07

Choulostivé vyšetření ne. Ale opakovaně jsem odmítla velký rentgen zubů, protože k němu nevidím důvod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.5.22 22:10

Jo jelikoz jsem panna, tak jsem s hruzou v ocich odmitla vysetreni na gynde pres konecnik. Je mi spatne, jen na to pomyslim.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.5.22 22:13
@Anonymní píše:
Zdravím,
zajímalo by mě, odmítl někdo u lékaře nějaké např. choulostivé vyšetření? Třeba kvůli nedůvěře k danému lékaři… Pokud jste tak učinili, jaký jste k tomu měli důvod?
Já bych třeba odmítla vyšetření prsou u praktika :nevim: když už bych o to měla zájem, zajdu si do specializovaného centra.. Nebo per rectum je něco, co je za mou hranicí.
Jsem jediná, kdo to tak má?PS. prosím o anonym nebo smazat, citlivé téma

Ano odmítla, moje tělo, moje zdraví, moje rozhodnutí.
Bolela mě hlava, doktorka z neurologii mě vyšetřila a poslala mě do čekárny, že si mám počkat na zprávu. Čekám a slyším, že někomu diktuje moje tel. číslo, jméno a příjmení, divné ale ok…
Sestra mi podá zprávu a tam čtu, že jsem objednaná toho a toho dne, tam a tam na vyšetření a poté se mám dostavit s výsledky zpět na kontrolu k doktorce.
Klepu na doktorku a chci vysvětlení. Jaké vyšetření, z jakého důvodu, proč mi o tom neřekla rovnou apod…
Doktorka odmítá semnou mluvit. Už v tu chvíli jsem byla rozhodnutá vyšetření zrušit.
Doma zjistím, že by do mě pouštěli elektřinu a zjišťovali reakce těla. To vůbec :pocitac:
Takže jsem volala na dané vyšetření a vyšetření zrušila s tím, že mě doktorka objednala bez mého vědomí a návštěvu chci zrušit.
Své doktorce už jsem nevolala, neinformovala a ani nezrušila svoji kontrolu u ni.
Už jsem k ní nikdy nešla, když neumí ani informovat pacienta na jaké vyšetření ho posílá :pocitac:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.5.22 22:14
@Semtex píše:
Mamka se odmítla na pracovní prohlídce svlect do půl těla a dat krev :lol: Edit kdyby tam sedel chlap jako u ni, taky bych se odmítla jen tak pro nic za nic svlikat, proč jako :lol:A já jsem odmítla vaginální vyšetření v těhotenské poradne, byla tam sice ženská doktorka, ale nejak podezřele moc na tom lpela a přišlo mi to skoro úchylné už :lol:

:roll: a můžu se zeptat, jak to dopadlo? Zaměstnání se raději vzdala?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.5.22 22:15
@Anonymní píše:
Jo jelikoz jsem panna, tak jsem s hruzou v ocich odmitla vysetreni na gynde pres konecnik. Je mi spatne, jen na to pomyslim.

Jo toto jsem taky odmítla..

• Citovat
  • Nahlásit
4552
13.5.22 22:16

Jo a zpětně bych jich odmítla víc.

Příspěvek upraven 13.05.22 v 22:16

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.5.22 22:16
@bibi88 píše:
Jo odmítla. Na pohotovosti. Proto, že doktor byl netaktní blb 🤷‍♀️ …

a můžu se zeptat o co šlo?

• Citovat
  • Nahlásit
23416
13.5.22 22:17

No pokusila jsem se odmítnou kolonoskopii ale moje mudr je taktik a ví že jsem na tohle bábovka tak mě přesvědčila že to jen objedná a možná nebudu muset no jo a já se pak nechala ukecat že teda půjdu
jinak asi max kontroly po nemocech u dětí nebo u mě kdy jsme se dohodli jen na telefonním kontaktu že je vše o. k.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26253
13.5.22 22:20
@Anonymní píše:
Zdravím,
Jsem jediná, kdo to tak má?PS. prosím o anonym nebo smazat, citlivé téma

Odmítla jsem jít znova na gastroskopii. Nenechám na sebe ječet, proč se dávím, když nemám z čeho a poslouchat blbý kecy o tom, jak jsem těžko vyšetřitelná a moc slintám. Respektive ne odmítla, ale zavolala jsem do nemocnice, že se v daný termín nedostavím a o nový jsem si už nezavolala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat