Odolný lak na nehty

Anonymní
14.2.20 12:44

odolný lak na nehty

Dobrý den,

nemáte některá zkušenost s nějakým lakem na nehty popř. prosím i přesný název nebo fotku, který vydrží fakt všechno? Vyzkoušela jsem jich tolik a skoro všechny se mi druhý den loupaly..

Děkuji za odpověď :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

430
14.2.20 13:07

Než jsem přešla na přírodní kosmetiku, super byly Catrice (běžná drogerka) a taky správná úprava nehtu.
Dělala jsem si doma manikůru a loupal se až 3-4 den a jen lehce. Nehet před aplikací podlaku zapiluj jemným pilníkem, aby povrch nehtu zhrubl a pak nanášej podlak-lak-vrchní lak. Někde jsem četla, že ještě líp drží, když místo bežného hladkého podlaku použiješ matující bezbarvý lak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2181
14.2.20 15:34

Mám zrovna Catrice ICONails gelový a vydrží opravdu dlouho :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
11961
14.2.20 17:20

Ale ono nejde ani tak o lak, jako i o kvalitu nehtů, to jestli používáš podlak a co pak s těma nehtama děláš.

Mě třeba ani ty nejdražší běžné laky prostě déle jak 24 hodin nevydrží.

Pokud chceš aby to vydrželo, tak buď choď na nehty a nebo si pořiď pícku a dělej se gelovky, no.

Protože jsem líná a gramlavá, tak to řeším tak, že mám nehty normálně holé (naštěstí jsou vlastně samy od sebe docela pěkn=) a lakuju jen při výjimečných příležitostech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2181
14.2.20 17:30

@Ou to jo, ale třeba já sama mám nehty tenoučké, měkké a se sklonem k štěpení a třeba ta gelová catrice mi oproti jiným lakům vydrží podstatně dýl než jiný laky. Takže právě se špatnýma nehtama je třeba vybrat si dobrý lak, na tvrdých pevných nehtech věřím, že drží víceméně cokoli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
257
16.2.20 16:39

Mně teda snad nejlepší drží laky na nehty z Lidlu (Cien).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama