Reklama

Odpočinková dovolená v půlce září s dítětem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pikola
Neúnavná pisatelka 18967 příspěvků 22.08.18 12:33
Odpočinková dovolená v půlce září s dítětem

Ahoj, nemáte někdo nějaký tip kde jste byli tak kolem půlky září? Představovala bych si lepší hotel s jídlem, hlavně nějaké vyžití pro naše 5 leté dítě co miluje vodu takže nějaké klouzačky a abych si tam taky trošku jako s mužem mohli odpočinout tedy aby měli dětský klub nebo tak něco kam dítě možno odložit :mrgreen: Nemusí být česky. Nechci dlouhý let ani pak sáhodlouhé únavné cestování k hotelu, to už jsme letos měli.
Co jsem koukala tak to nabízí asi jen Turecko, v Řecku jsem moc takových hotelů nenašla.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Alyss1
Závislačka 2765 příspěvků 10 inzerátů 22.08.18 12:39

Bulharsko primorsko?

pikola
Neúnavná pisatelka 18967 příspěvků 22.08.18 12:39
@Alyss1 píše:
Bulharsko primorsko?

Tam už bude ale zima, ne? Teda spíš nejistota toho, že bude hezky

jenny.fields
Generální žvanilka 24598 příspěvků 22.08.18 12:41

Turecko. Počasí bude super, animátoři, teplé moře, let není vražedný.

jenny.fields
Generální žvanilka 24598 příspěvků 22.08.18 12:42
@pikola píše:
Tam už bude ale zima, ne? Teda spíš nejistota toho, že bude hezky

To rozhodně, ale to už bude skoro všude po Evropě. Jeli jsme na konci srpna do Itálie a mnohde už to na koupání nebylo.

pikola
Neúnavná pisatelka 18967 příspěvků 22.08.18 12:53
@jenny.fields píše:
Turecko. Počasí bude super, animátoři, teplé moře, let není vražedný.

No mě právě z toho vychází jen Turecko :think: Nebo spíš poměr luxus=cena mi to vychází nejlíp. Už jsem letos byla v Chorvatsku bez jídla s koupelnou metr na metr, tak bych ráda jela i někam jinam :mrgreen: Pak ještě Andalusie, ale tam je to právě v té kategorii co bych si představovala už dražší a koupání taky nejistý. I když jí asi i bude stačit bazén.

Ibi
Ukecaná baba ;) 2049 příspěvků 22.08.18 13:03

My jedeme příští týden do Turecka… Taky máme pětiletou, měli jsme hodně podobné požadavky jako vy ;) My koukali i na Španělsko, tam to bylo poměrně drahé. Řecko, abys tam měla vyžití pro dítě, tak tam už je to taky poměrně pálka, navíc kvalita neodpovídá ceně. A nebo případně Egypt. Ten já jsem ale zavrhla…

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62561 příspěvků 3 inzeráty 22.08.18 13:10
@pikola píše:
Tam už bude ale zima, ne? Teda spíš nejistota toho, že bude hezky

Jojo, to Bulharsko už je sázka do loterie, my byly před lety od 12.září a bylo nádherně a pak se na poslední 2 dny skokově ochladilo o cca 10°

pikola
Neúnavná pisatelka 18967 příspěvků 22.08.18 13:14
@Ibi píše:
My jedeme příští týden do Turecka… Taky máme pětiletou, měli jsme hodně podobné požadavky jako vy ;) My koukali i na Španělsko, tam to bylo poměrně drahé. Řecko, abys tam měla vyžití pro dítě, tak tam už je to taky poměrně pálka, navíc kvalita neodpovídá ceně. A nebo případně Egypt. Ten já jsem ale zavrhla…

Do Egypta se mi taky nechce. Do jakého hotelu jedete? Mám předvybraný Hotel Delphin BE GRAND Resort, byla tam sestra a pěje o tom samý ódy jak to bylo vše super.

Uživatel je onlineIjen
Zasloužilá kecalka 799 příspěvků 22.08.18 13:15

Hotel Petra Mare na Krete. Ale transfer je pres hodinu.

Uživatel je onlineIjen
Zasloužilá kecalka 799 příspěvků 22.08.18 13:17

Jinak v Turecku jsme byli v cervnu v hotelu Adalya a ten byl taky celkem dobry pro deti. Ale zase transfer skoro hodinu.

Euforia
Kecalka 171 příspěvků 22.08.18 13:36

taky doporucuju Petra Mare na Krete :-) byli jsme letos v cervnu, pro deti super, velky brouzdaliste, klouzacky, klouzacky i mimo bazen, detska herna, minidisko, vecer jeste nafukovali takovy ty skakaci hrady. Pekny zrekonstruovany pokoje
ovsem dlouhej transfer, no .. cesta tam 1h20, cesta zpatky 2h30 !!! sbirali jsme hodne hotelu
nase ditko to zvladlo naprosto s prehledem :-)

pikola
Neúnavná pisatelka 18967 příspěvků 22.08.18 13:41
@Euforia píše:
taky doporucuju Petra Mare na Krete :-) byli jsme letos v cervnu, pro deti super, velky brouzdaliste, klouzacky, klouzacky i mimo bazen, detska herna, minidisko, vecer jeste nafukovali takovy ty skakaci hrady. Pekny zrekonstruovany pokoje
ovsem dlouhej transfer, no .. cesta tam 1h20, cesta zpatky 2h30 !!! sbirali jsme hodne hotelu
nase ditko to zvladlo naprosto s prehledem :-)

No moje když je unavená, tak jí bývá v autě špatně, takže čím míň, tím líp. A já to dlouhý cestování taky blbě nesu. Asi stárnu

Uživatel je onlineacimedaca
Nadpozemská drbna 25692 příspěvků 22.08.18 13:46

@pikola momentálně taky hledám, takže se háčkuju - koukám na Egypt, Turecko a z Řecka pouze Krétu. Jinak ještě prý v tomhle období Kanáry, ale to už je dlouhý let.

pistacie
Kecalka 148 příspěvků 22.08.18 13:50

Ahoj, mohu doporučit Turecko Pegasos Resort, děti se vyblbnou a co je za mě top - Wipe out taková nafukovací dráha v moři :palec: ještě tedy za Egypt Sunwing Makadi Bay (dneska jsem popisovala v diskuzi “Egypt a žralok”)
 https://youtu.be/TW4Nb9qEBAA

Příspěvek upraven 22.08.18 v 14:00

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Nejzrůdnější vražedkyně Česka? Fikáčková drtila kojencům hlavy, nesnášela jejich křik

Do historie české kriminalistiky se zapsala řada vrahů. Někteří byli nebývale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama