Odpočinuly byste si na takové dovolené?

Anonymní
16.7.21 18:22

Odpočinuly byste si na takové dovolené?

Kde byste si každoročně připravovaly- jako matky- snídaně a večeře ( někdy i obědy), včetně úklidu ubytování na konci pobytu???
Děkuji za názory.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1019
16.7.21 18:23

Jo, ja totiz jezdim na aktivni dovolene a tohle mi nevadi. Chci hlavne poznat nove krajiny, takze pokud to jde dohromady treba s puldennimi vylety, tak klidne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1415
16.7.21 18:27

All inclusive má svý kouzlo, ale jde to i takhle, my teda dělali jen snídaně s tim, že oběd nebyl, jen malá sváča tam kde jsme zrovna byli a večeře byla někde v restauraci,… každopádně já se z každý dovolený vracím úplně vyřízená, protože si chci vše užít na maximum a je jedno jestli k tomu ještě vařím nebo ne :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25061
16.7.21 18:28

Tak dovolená bez jidla/s vlastním varenim s dětmi 4+ mi nevadí. Při vaření se tedy střídáme. S menšími dětmi jsme volili ubytování s polopenzí.
Vadil by mi závěrečný úklid, to bych si raději priplatila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1160
16.7.21 18:29

Tak jsem asi divná, ale já na dovolené vařit nechci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3706
16.7.21 18:32

Ano, objednavame Apartmány nebo pronájem bytu. Na poslední dovolené jsem vařila 2× - upecene kuře s bramborem a nějaké naložené maso co jsem koupila. Asi 2× jsme bylo na jídle. Zbytek studenta kuchyně a ani parky jsem jim neohrala. Vsem to bylo fuk a já si odpocinula paradne hlavně od vareni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1906
16.7.21 18:33

No, na snídani nemusíš vařit, stačí klidně koupená buchta, musli s mĺekem, ohřát párek… večeře to samé, nebo restaurace, je-li možnost. Obědy rychlovka do půl hodiny. Jezdíme roky do kempu k moři a rozhodně si odpočinu i když si vaříme. Ale fakt neřeším nějakou zdravou výživu 8)
Závěrečný úklid spočívá ve vyklizení mobile home a utreni ledničky. Zamést a pryč. Otázka hodiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24283
16.7.21 18:34
@milami píše:
Tak jsem asi divná, ale já na dovolené vařit nechci.

no já také ne, ale z dětství mám x vzpomínek, jezdili jsme do mobilhome nebo do apartmánů, rodiče táhnou obr tašku s jídlem, otec ráno vstává tak +- ve 4.00 - vaří polévku, snídani připravuje mamka, na oběd mamka ohřeje konzervu a uvaří brambory, rýži, na večeři se dojídá od oběda - závěrečný úklid dělal vždy otec
- když měla mamka 41 byli jsme pod stanem, pak zavelela, že konec a jezdili jsme do hotelů

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25061
16.7.21 18:35

@elda Ono nekde chtějí úklid ve stylu umýt záchod, koupelnu, vytřít… :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4492
16.7.21 18:36

Taková dovolená je pro mě noční můra, ale je spousta žen, kterým to buď vyhovuje, protože rády vaří, případně „vědí, co jedí“ a „hospodské hnusy by nejedly“ nebo jim nic jiného nezbývá z finančních důvodů :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1738
16.7.21 18:37

Snidane a rekneme studene vecere bych se zavrenym jednim okem a druhym privrenym zvladla. Obedy? :lol: Ani za nic…nejedu na dovolenou, abych tam jeste vyvarivaka :nevim:…to same s uklidem. To by mne kazilo dovolenou uz od sameho pocatku, to vedomi, ze to tam pak budu jeste smycit :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6433
16.7.21 18:39

Ani nahodou, na dovolene chci oddych se vsim vsudy.
Ale my se ze vsech dovolenych vracime vsichni uplne vyrizeny, protoze jedeme naplno a mame bohaty program.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24283
16.7.21 18:40
@kalie píše:
Snidane a rekneme studene vecere bych se zavrenym jednim okem a druhym privrenym zvladla. Obedy? :lol: Ani za nic…nejedu na dovolenou, abych tam jeste vyvarivaka :nevim:…to same s uklidem. To by mne kazilo dovolenou uz od sameho pocatku, to vedomi, ze to tam pak budu jeste smycit :roll:

přečti si můj příspěvek nahoře, manžel nemá ručičky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3058
16.7.21 18:40

Nikdy na dovolene nevarim a neuklizim, to muzu byt rovnou doma. Kdyz jsme v apartmanu, maximalne si kuchtime nejake snidane, ale obedy a vecere nikdy, stejne na to kvuli vyletum ani nemame cas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4130
16.7.21 18:43

Ne, vůbec. To můžu jet na naší zahradu k bazénu (jinak bydlíme v bytě) a nemusím vůbec jezdit jinam. Právě jsme se vrátili z dovolené v hotelu v Česku, kde byla polopenze. Děti si hrály spolu na hřišti nebo na animačních programech a my, si dávali vínko a pivo. Byl tam i bazén a poprvé od doby, co máme děti můžu říct, že jsem si na dovolene odpocinula. Předtím kvůli miminu se vždy jezdilo do apartmánů, jídlo sebou, chodilo se max na oběd nebo večeři. Bylo to fajn, ale normální běžný den na mateřský se změnou prostředí, ne dovolená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat