Odpor, nenávist k partnerovi?

Anonymní
23.8.20 19:43

Odpor, nenávist k partnerovi?

Zdravím… Chtěla bych vědět vaše zkušenosti, názory, pohled na věc někým nezávislím i když to tak úplně nejde takto virtuálně…

Jsme s partnerem 6 let spolu, máme půl roční mimčo. Často jsme se ve vztahu hádali jsme oba dost impulsivní.. Ale nikdy to nebylo nějak tragické, že by se to nedalo snést.. Prostě dvr horký hlavy v jedné domácnosti… Partner si často psal s,, kamoskama" a ve všech případech mi o tom lhal… Nikdy jsem se mu nehrabala v soukromí, jen to vždycky byla ženská intuice, že je něco špatně.. Tak jsem na něj vyšla s tím, že to vim(nic jsem samozřejmě nevěděla, jen tušila) a na jeho reakci už jsem poznala jak to tedy je… Několikrát mi i konverzace ukázal a stalo se i, že slečna mi ji poslala sama… Nestacila jsem se divit… Nicméně i přesto vím, že mě nikdy nepodvedl.. Nechala jsem to být.. Hádky kvůli tomu byli, ale to že jsem to nechala být, tím myslím, že jsme spolu stále… Teď už jako rodina.. Všechno bylo super, ale nedávno přišla obrovská z ničeho nic… (občas mívá takové výstřeli do tmy.. To je zase jiná kapitola) ale tato hádka byla extrémní, chtěl od nás odejít, několikrát řekl, že mě nenávidí, pak že nám jenom kazí život, že veškeré jeho doteky jsou poslední dva roky jen z iniciativy.. a celkově to byla hádka o ničem..ale udělala velké zlo… Já od této hádky se nedokážu pořád nějak vzpamatovat, přejít to, chovat se normálně jako dřív… Ve chvíli kdy se mě dotkne, že bych chtěl nějaké milování atd, tak je mi to nepříjemné a nedokážu to.. Nemám pomalu ani chuť s nik mluvit, natož se milovat. Momentálně nás vztah beru jen, že máme společný dům a syna a já nemám kam jít… Netvrdím že chci utéct… Ale v tuhle chvíli je můj vztah jako partnerky k němu totálně chladný, prázdný, vyhořeli… Situace trvá už cca měsíc.. Myslíte si, že to ještě přejde?, zažil to někdo z vás?…

Omlouvám se za sloh.. Ale potřebovala jsem to alespoň takto dostat ven. Rovnoh říkám, dámy, které chce akorst jen zbytečně rypat… Zdržte se raději komentáře.. Děkuji

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
150
23.8.20 19:50

Ahoj. Pravděpodobně to zase přejde. Je otázka jestli Ti to za to stojí čekat. I ty nejhorší povahy se nakonec sžijí - za cenu ústupků a časem i ze zvyku. To si musíš sama rozlousknout a v tomto případě obojí řešení je správné. :srdce:

• Nahlásit
854
23.8.20 19:52
@Anonymní píše:
Zdravím… Chtěla bych vědět vaše zkušenosti, názory, pohled na věc někým nezávislím i když to tak úplně nejde takto virtuálně…

Jsme s partnerem 6 let spolu, máme půl roční mimčo. Často jsme se ve vztahu hádali jsme oba dost impulsivní.. Ale nikdy to nebylo nějak tragické, že by se to nedalo snést.. Prostě dvr horký hlavy v jedné domácnosti… Partner si často psal s,, kamoskama" a ve všech případech mi o tom lhal… Nikdy jsem se mu nehrabala v soukromí, jen to vždycky byla ženská intuice, že je něco špatně.. Tak jsem na něj vyšla s tím, že to vim(nic jsem samozřejmě nevěděla, jen tušila) a na jeho reakci už jsem poznala jak to tedy je… Několikrát mi i konverzace ukázal a stalo se i, že slečna mi ji poslala sama… Nestacila jsem se divit… Nicméně i přesto vím, že mě nikdy nepodvedl.. Nechala jsem to být.. Hádky kvůli tomu byli, ale to že jsem to nechala být, tím myslím, že jsme spolu stále… Teď už jako rodina.. Všechno bylo super, ale nedávno přišla obrovská z ničeho nic… (občas mívá takové výstřeli do tmy.. To je zase jiná kapitola) ale tato hádka byla extrémní, chtěl od nás odejít, několikrát řekl, že mě nenávidí, pak že nám jenom kazí život, že veškeré jeho doteky jsou poslední dva roky jen z iniciativy.. a celkově to byla hádka o ničem..ale udělala velké zlo… Já od této hádky se nedokážu pořád nějak vzpamatovat, přejít to, chovat se normálně jako dřív… Ve chvíli kdy se mě dotkne, že bych chtěl nějaké milování atd, tak je mi to nepříjemné a nedokážu to.. Nemám pomalu ani chuť s nik mluvit, natož se milovat. Momentálně nás vztah beru jen, že máme společný dům a syna a já nemám kam jít… Netvrdím že chci utéct… Ale v tuhle chvíli je můj vztah jako partnerky k němu totálně chladný, prázdný, vyhořeli… Situace trvá už cca měsíc.. Myslíte si, že to ještě přejde?, zažil to někdo z vás?…

Omlouvám se za sloh.. Ale potřebovala jsem to alespoň takto dostat ven. Rovnoh říkám, dámy, které chce akorst jen zbytečně rypat… Zdržte se raději komentáře.. Děkuji

Rypani k tomu ale patří. Prevence atp. Ptáš se veřejné cizích lidí musíš ustát i to co nechceš slyšet.

Hádky zažil každej, a samo to neprejde, musíš to zařídit..

• Nahlásit
2015
23.8.20 19:53

Jedinou malou šanci vidím v nějaké dobré manželské poradně, kde vám pomohou najít k sobě zase cestu. Jenže to musí oba chtít vztah ještě zachránit a i tak není garantováno, že se to podaří.

Jinak prostě rozvod, a další ztroskotané menželství a dítě s traumatem.

• Nahlásit
8889
23.8.20 20:06

Víš co, on někdo je temperamentnější a někdo klidnější.
Ale sama vidíš, že jsou věci, které se přejít prostě nedají. Dost možná jste ten vztah roky těmi svými hádkami zabíjeli.
Pokud jde o to vypisování, asi to každý bere jinak. Svým způsobem mi takové honění ega přijde i horší, než kdyby někde ojediněle podvedl. Přijde mi to dětinské a to já fakt u chlapů nesnáším. Ale to je asi můj pocit, někoho jiného to tak trápit nemusí.

• Nahlásit
Anonymní
23.8.20 20:08
@Sany80s píše:
Víš co, on někdo je temperamentnější a někdo klidnější.
Ale sama vidíš, že jsou věci, které se přejít prostě nedají. Dost možná jste ten vztah roky těmi svými hádkami zabíjeli.
Pokud jde o to vypisování, asi to každý bere jinak. Svým způsobem mi takové honění ega přijde i horší, než kdyby někde ojediněle podvedl. Přijde mi to dětinské a to já fakt u chlapů nesnáším. Ale to je asi můj pocit, někoho jiného to tak trápit nemusí.

Trápilo mě to, někdy i teď.. Ale přestala jsem ti řešit pro lásku, kterou jsem k němu v tu chvíli cítila… Teď to tak necítím.. Proto si nejsem jistá, zda to je konečna… Nebo jen krize… Ale chápu a obdivuji ženy, které za tím vždy dokážou udělat smitec, konec.. Já to bohužel neumím.

• Nahlásit
Anonymní
23.8.20 20:10

@Milan42 rozvod pro dite nemusi byt trauma, spis dost casto vysvobozeni z totalne nefunkcniho prostredi… radsi mit dve rodiny nez jednu kde se rodice furt pryc dokola hadaji…

Zakladatelce: ja sla od byvalyho po osmi letech vztahu, na kraji 30. Sice bez ditete, ale i tak po tolika letech to uplne nebylo jednoduchy… zacinala jsem praktiky od nuly. Ale zvladla jsem to a jsem za to rada… dodneska mam mocni mury z toho ze jsem nucena s nim zase spat.. sex na konnci byl katastrofa a fakt uz jsem to nedavala.

• Nahlásit
Anonymní
23.8.20 20:11
@Milan42 píše:
Jedinou malou šanci vidím v nějaké dobré manželské poradně, kde vám pomohou najít k sobě zase cestu. Jenže to musí oba chtít vztah ještě zachránit a i tak není garantováno, že se to podaří.Jinak prostě rozvod, a další ztroskotané menželství a dítě s traumatem.

Tak vzhledem k tomu, že mimcu je půl roku, tak by z toho zase takové trauma nemělo, než kdyby bylo starší.. Tim to neomlouvám, neobhajuji… Ale pořád lepší tato varianta než být ve vztahu co nebude fungovat a dítě vyrůstalo v hadkach..

Jinak zakladatelko, zkus tomu dát ještě čas… Řeknu partnerovi co tě trápí a jak cítíš. Třeba to ještě dáte do kupy a bude zase dobře. :hug:

• Nahlásit
27629
23.8.20 20:16
@Anonymní píše:
Tak vzhledem k tomu, že mimcu je půl roku, tak by z toho zase takové trauma nemělo, než kdyby bylo starší.. Tim to neomlouvám, neobhajuji… Ale pořád lepší tato varianta než být ve vztahu co nebude fungovat a dítě vyrůstalo v hadkach..Jinak zakladatelko, zkus tomu dát ještě čas… Řeknu partnerovi co tě trápí a jak cítíš. Třeba to ještě dáte do kupy a bude zase dobře. :hug:

Ty si píšeš sama sobě? :roll:

• Nahlásit
4663
23.8.20 20:19
@Anonymní píše:
Tak vzhledem k tomu, že mimcu je půl roku, tak by z toho zase takové trauma nemělo, než kdyby bylo starší.. Tim to neomlouvám, neobhajuji… Ale pořád lepší tato varianta než být ve vztahu co nebude fungovat a dítě vyrůstalo v hadkach..Jinak zakladatelko, zkus tomu dát ještě čas… Řeknu partnerovi co tě trápí a jak cítíš. Třeba to ještě dáte do kupy a bude zase dobře. :hug:

Proč odpovídáš sama sobě? :mrgreen:

• Nahlásit
80
23.8.20 20:22

Poslední dobou tu čtu jen samou krizi hergot 😁 běžte do poradny a neraďte se na emiminu ženský..

@Russet @Ms.Ragdoll podle čeho to soudíte? Snad lidi nemají ještě potřebu si psát sami ze sebou nebo jo? :potlesk: :think:

• Nahlásit
4663
23.8.20 20:25
@Mark999 píše:
Poslední dobou tu čtu jen samou krizi hergot 😁 běžte do poradny a neraďte se na emiminu ženský..@Russet @Ms.Ragdoll podle čeho to soudíte? Snad lidi nemají ještě potřebu si psát sami ze sebou nebo jo? :potlesk: :think:

Protože první anonymní je vždy označený tulipánem.

Já nevím proč to dělá, proto se jí ptám :mrgreen:

• Nahlásit
27629
23.8.20 20:26
@Mark999 píše:
Poslední dobou tu čtu jen samou krizi hergot 😁 běžte do poradny a neraďte se na emiminu ženský..@Russet @Ms.Ragdoll podle čeho to soudíte? Snad lidi nemají ještě potřebu si psát sami ze sebou nebo jo? :potlesk: :think:

Zakladatelka je tulipán. A tulipán jí píše.

• Nahlásit
2015
23.8.20 20:35
@Mark999 píše:

Tak ono to bude asi tim, ze malokdo ma potrebu psat na emimino prispevky ve stylu

„Ahoj maminky a damy. Jsem 8 let stastne vdana, 2 deti, dum s velkou zahradou, 2 auta. S manzelem mame dohromady skvele prijmy, v praci nam obema vse slape, deti nezlobi, tchyne je zlata. Oba se porad hrozne milujeme a mame sex 3× tydne, vzdy s jednim az peti orgasmy. A zkousime i ruzne veci, zadny stereotyp.
Manzel nepije, s detmi si hraje, uci je jezdit na kole, na baraku opravi vse potrebne, nosi mi minimalne 1× za mesic kvetiny a v zivote nezapomel na muj svatek, narozeniny, vyroci manzelstrvi a vyroci prvniho rande. Ponozky a trenyrky hazi do kose a obcas vyp[are, vyzelhi a uvari obed, "to abych nemela tolik prace“
Nikdo z nas nebyl nikdy neverny. Jsem naprosto spokojena…
Co s tim mam sakra delat? 8o "

• Nahlásit
27629
23.8.20 20:35

@Mark999
A ty budeš ten anonymní tulipán, viď? Trolle…

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama