Odporoučíte spravit si online kurz SEO?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Blažena453
Nováček 3 příspěvky 08.05.18 15:50
Odporoučíte spravit si online kurz SEO?

Ahoj, popři mateřské dovolené rozbíhám eshop s kabelkami. Chci se zeptat jestli si dokážu spravit SEO optimalizaci sama po úspěšném zvládnutí online kurzu zde na *** Platit za to agentuře se mi moc nechce protože to stojí hodně peněz. Nebo poznáte nějakou, která je cenově přijatelná? Děkuji :) :)

edit admin - odstraněn odkaz

Reklama

Reakce:

mobilo
Kecalka 216 příspěvků 50 inzerátů 08.05.18 16:34

Pokud myslíte tento kurz https://www.learn2code.cz/…chlokurz-seo, tak tohle všechno zjistíte po chvíli samostudia na internetu bez placení. Pokud je pro Vás ovšem toto jednoduší nebo neumíte anglicky, tak 990 není zas tak moc, pokud máte naprosto nulové znalosti.
A eshop máte vlastní nebo pronajatý? I v tom může být kámen úrazu, protože Vám nemusí umožnit to, co budete potřebovat.
Hlavní odpověď - základní SEO optimalizaci si dovedete udělat sama, agentury jsou předražené, ale záleží, na jaké platformě máte eshop a co Vám umožní ten.

Afrikana
Kecalka 481 příspěvků 08.05.18 18:43

@Blažena453 Jsem z oboru a ten kurz je opravdu jen takovy uvod. Jak pise uzivatelka nade mnou - na internetu tyto informace dohledate behem chvilky, ale druha vec je, jak se vam je podari aplikovat v praxi. Ono totiz na prvni pohled vypada vsechno jasne, ale vetsinou clovek cestou narazi na nejake vyjimky, neni si jisty, co a jak…

Otazkou take je, co pro vas znamena cenove prijatelna agentura (a ano, nektere si za sve sluzby uctuji doslova rakety)? Pokud mate omezeny rozpocet na tyto aktivity, mozna by bylo vhodnejsi si najit sikovneho freelancera. Zase je ale dulezite si uvedomit, ze pokud si ho zaplatite dejme tomu na 2 hodiny mesicne, tak toho nejspis moc nestihne, a take to, ze investice do freelancera neni u SEO jediny vydaj, dalsi penize vas bude stat napriklad budovani zpetnych odkazu.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Organizovaný teror ve Švédsku: Mají hořící auta na svědomí migranti?

Několik švédských měst během noci na dnešek zachvátila vlna nepokojů.... číst dále >

Dara drtí Alagič i Rytmuse: Takto odpovídá na jejich zamilované fotky!

Koncem března Dara Rolins (45) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) informovali o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama