Odposlech mobilu / štěnice / sledování

Anonymní
11.6.20 22:07

Odposlech mobilu / štěnice / sledování

Chci sledovat blízkého člověka, ideálně především jeho hovory a zprávy, pokud možno i jeho aktivity, které neprobíhají na mobilu.
Máte nějaký tip? Software, zařízení, cokoli jiného?
Etické a právní rady zde nechci, čeká mě důležité životní rozhodnutí a já pro ně potřebuji mít co nejvíce informací.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

165
11.6.20 22:13
@Anonymní píše:
Chci sledovat blízkého člověka, ideálně především jeho hovory a zprávy, pokud možno i jeho aktivity, které neprobíhají na mobilu.
Etické a právní rady zde nechci, čeká mě důležité životní rozhodnutí a já pro ně potřebuji mít co nejvíce informací.

Promiň ale sledování člověka si děláš srandu ne?? Zajdi si k dr. aby ti udělali vyšetření jestli si v hlavě v pořádk!! :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13632
11.6.20 22:18

Pokud se na to ptáš na e-miminu, tak je to zcela mimo tvoje technické schopnosti a partner ti na to přijde a doufám, že za takovéhle psychopatické chování tě poprávu požene před soud.

Jinými slovy - pokud jedinné řešení jak to zařídit tě napadlo mama forum, tak jsi prostě příliš hloupá na to, aby ti ten obskurní plán vyšel.

Problémy normálně řeš s právníkem/manželským poradcem/dluhovým poradcem atp.

Respektive v tvém případě bude lepší i ta kartářka, než cokoliv, co se pokusíš vymyslet sama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2854
11.6.20 22:26

Mám tip jak na sw, tak na hw. Protože jsi ale dobytek, který chce tuto techniku zneužívat, tak ti žádný tip nedám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.6.20 22:38

@Zumpa
Dobytek nejsem a nic zneužívat nechci. Jenom potřebuji něco důležitého zjistit, než bude pozdě.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
11.6.20 22:41
@Flek1234 píše:
Promiň ale sledování člověka si děláš srandu ne?? Zajdi si k dr. aby ti udělali vyšetření jestli si v hlavě v pořádk!! :cert:

A ty jsi?

• Nahlásit
  • Citovat
5400
11.6.20 22:43
@Anonymní píše:
@Zumpa
Dobytek nejsem a nic zneužívat nechci. Jenom potřebuji něco důležitého zjistit, než bude pozdě.

no zneužívat, protože bys SW, HW používala bez svolení dotyčného, tak se o zneužití jedná. A pokud by na to dotyčný/á přišel/a může Tě hnát před soud s neblahými následky pro Tebe… ale určitě jsi svéprávná osoba, tak víš co děláš…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26127
11.6.20 22:46
@Anonymní píše:

Jestli chceš do chládku, tak to dál hledej na epipi. Víš, že tvou ip adresu snadno zjistí, kdyť to takhle trapně sháníš? Chceš se vdát či uzavřít obchod? Co takhle jednat narovinu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.6.20 22:48
@Anonymní píše:

Najmout si soukromého detektiva.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
11.6.20 22:52

@Russet
Na rovinu to psát nechci, ale obávám se, že jedna mně blízká osoba se dopouští něčeho velmi nekalého, co by mohlo mít případně velmi negativní následky pro mě a mou rodinu.
Než ale budu jednat, chtěla bych vědět, o co se jedná a kdo kromě oné osoby je v tom zapleten. Domnívám se, že podstatná část informací probíhá přes mobil.

• Nahlásit
  • Citovat
26127
11.6.20 22:54
@Anonymní píše:
@Russet
Na rovinu to psát nechci, ale obávám se, že jedna mně blízká osoba se dopouští něčeho velmi nekalého, co by mohlo mít případně velmi negativní následky pro mě a mou rodinu.
Než ale budu jednat, chtěla bych vědět, o co se jedná a kdo kromě oné osoby je v tom zapleten. Domnívám se, že podstatná část informací probíhá přes mobil.

Tak tím, že mu vlezeš do telefonu, ho asi nezastavíš :roll: Jestli máš podezření, podej na něj trestní oznámení. Jestli to není na trestní oznámení, bude problém v tvé hlavě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
165
11.6.20 22:57
@Anonymní píše:
A ty jsi?

Jestli chceš hlídát manžela tak asi ne tímhle způsobem bože jsi vážně ubohá sledováním a tím vším!!! Asi budeš troll

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13632
11.6.20 22:57
@Anonymní píše:
@Russet
Než ale budu jednat, chtěla bych vědět, o co se jedná a kdo kromě oné osoby je v tom zapleten. Domnívám se, že podstatná část informací probíhá přes mobil.

No tím spíš mazej za právníkem. Pokud si fakt nevymyslela nic jiného než se zeptat tady, tak to na tebe prostě praskne.

nehledě na to, že pokud páchá trestnou činost, tak má pravděpodobně telefon zabezpečenej.

Příspěvek upraven 11.06.20 v 23:07

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.6.20 23:06
@Russet píše:
Tak tím, že mu vlezeš do telefonu, ho asi nezastavíš :roll: Jestli máš podezření, podej na něj trestní oznámení. Jestli to není na trestní oznámení, bude problém v tvé hlavě.

Tím, že zjistím, co se děje, alespoň budu vědět, zda je to na trestní oznámení či ne. Je to přece jen osoba blízká a TO by pro mě bylo úplně krajní řešení, ke kterému snad nebudu muset sáhnout.

• Nahlásit
  • Citovat
26127
11.6.20 23:07
@Anonymní píše:
Tím, že zjistím, co se děje, alespoň budu vědět, zda je to na trestní oznámení či ne. Je to přece jen osoba blízká a TO by pro mě bylo úplně krajní řešení, ke kterému snad nebudu muset sáhnout.

Ale tímhle způsobem se snížíš na jeho úroveň a budete si kvit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama