Odpovíte upřímě, jestli máte hezkého manžela?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2125 příspěvků 22.12.17 12:04
Odpovíte uprímně?Máte hezkého manžela?

Možná hloupá diskuze. Každopádně mě by to zajímalo :mrgreen: Ne, vázně. Odpovídejte klidně anonymně. Ptám se ale jen na manžele, ne přítele. A upřímně. Můžete klidně sdělit podrobnosti ke vzhledu.Co je na tom vašem hezké, co ne :Taková odlehčující diskuze. Já začnu. Mám hezkého muže. Vysoký, postava akorát. Jen nemám ráda, když má vlasy úplně nakrátko. Když je má malinko delší je to fešák :P A miluju když má džíny. To mu sekne, hm. Teď vy.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

Reakce:

Markéta80
Hvězda diskuse 38707 příspěvků 22.12.17 12:06

@GabinkaCh kdyby se mě nelíbil tak s ním nejsem :mrgreen: :mrgreen:

unuděná
Kelišová 5133 příspěvků 1 inzerát 22.12.17 12:07

Muj manzel je uplne normalni chlap, ani krasavec, ani oskliva ;) Me se samozrejme libi, jinak, bych si ho nebrala, zejo. A kdyz, si vezme dziny a kozenou bundu, tak z nej slintam i po tech 15ti letech :mrgreen:

kontramatka
Závislačka 3767 příspěvků 22.12.17 12:08

Mám krásného manžela. Krásně voní a krásně vypadá a teď zrovna je to můj superman, protože všechno zařizuje, zatímco já jsem nemocná a na všechno dlabu. Už se těším až mi bude líp a užijeme si spolu dlouhé volno a budeme spolu. :srdce:
A detaily: Vysoký, štíhlý, tmavé vlasy, čokoládové oči, miluju když má tak třídenní strniště, ale čtvrtý den už ho ženu holit. :lol:
A sluší mu všechno. Když jde do práce, tak se pěkně ustrojí a když je doma, má tepláky a mikinu s kapucí a přijde mi jako kluk :srdce: :srdce: :srdce:
Dík za téma, je to fajn. :mavam:

ŠárkaPu
Kecalka 224 příspěvků 22.12.17 12:09

Tak já mám hezkého manžela, opravdu se mi líbí a hodně mě přitahuje. Má hrozně velké charisma, vím že tím hodně na lidi kolem sebe působí. Jinak je vysoký tak akorát, je hodně ramenatý, že se cítím v jeho objetí opravdu hodně bezpečně. A nejraději mám když má vousy, které si sám upravuje, ty mu hrozně sluší. No pro mě je dokonalý, protože je můj ;)

catherine100
Vesmírná mluvilka 30696 příspěvků 22.12.17 12:09

Tak to je strašně subjektivní přeci…ano můj muž se mi líbí, když chce je atraktivní…ale jiné by se třeba nelíbil…

Tichošlápek
Echt Kelišová 9110 příspěvků 22.12.17 12:10

Mam hezouna. A to jsem se jim vždy na radu babci vyhýbala, ze je s nima nuda a samé potíže :mrgreen: jediné co, tak by mohl byt trochu vyšší, když mam vysoké podpatky, tak jsme skoro nastejno.

Katrien
Kecalka 307 příspěvků 22.12.17 12:11

Muj manzel vzdycky kdyz prijde od holice ostrihanej, oholenej a upraveny oboci( ostrihany ne vytrhany) :mrgreen:, tak si rikam, jakej je to krasnej chlap a jsem z neho paf stejne jako na zacatku :srdce: :) az teda na ty,,ruzovy bryle”, ty uz ted po 8 letech nemam :mrgreen:

Kelliee
Zasloužilá kecalka 742 příspěvků 22.12.17 12:11

Já mám taky hezkýho manžela :) Vlasy už trochu pepř a sůl, pro nedostatek času (prý) věčně strniště a v džínách taky kusanec. Hlavně se mi i po těch skoro 10 letech líbí tak, jak ten první den :oops:

Uživatel je onlinePajka89
Ukecaná baba ;) 1812 příspěvků 2 inzeráty 22.12.17 12:12

Ehm krasavec z obalky casopisu to zrovna neni :lol: Ma moc velky usi, kostnaty ramena a slape si na spicky :mrgreen: Ale me na tom az tak nesejde a vyvazuji to jine kvality ;) A dite se nam vic nez povedlo, to je okaty andilek. Nevim po kom :mrgreen:

freeport
Zasloužilá kecalka 903 příspěvků 22.12.17 12:13

Můj manžel se líbí a chtěly by ho všechny mé kamarádky a kolegyně :-) Ale jako fakt! I jeho sestra říká, že prostě chce takovýho chlapa, jakýho má bráchy. On je prostě zlatej. Navíc vysokej, štíhlej, perfektně oblečenej. Teď středně prošedivělej. Co musím tedy přiznat, má asi víc strhané rysy než by musel mít, ale mají to v rodě a on hodně pracuje a unavený. Teď jsem se zase zasnila…už se na něj těším :srdce:

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2125 příspěvků 22.12.17 12:20
@Pajka89 píše:
Ehm krasavec z obalky casopisu to zrovna neni :lol: Ma moc velky usi, kostnaty ramena a slape si na spicky :mrgreen: Ale me na tom az tak nesejde a vyvazuji to jine kvality ;) A dite se nam vic nez povedlo, to je okaty andilek. Nevim po kom :mrgreen:

Dobrej popis :mrgreen:

jestericka34
Kecalka 335 příspěvků 22.12.17 12:23

Ja mam hodně hezkého manžela,180cm, černé vlasy brane strojkem na par mm snědá pleť. Vysportovaná postava. Kamarádky říkají, ze mam krásného chlapa a musím říct, ze po 13 letech spolu me stále moc přitahuje. Kryt se podívám kolem sebe, musím říct, ze jsem rada ze ho mám. V okolí se mi muži nelibí. Vim ze krása není vse, ale ja si vybrala dobře. Skvělej otec od dětí a jako manžel plní z představ 80% coz je na dnešní dobu velký zázrak. Neměnila bych :srdce:

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1567 příspěvků 22.12.17 12:24

Manžel hezoun není, navíc od mladého věku dost prošedivělý, ale je vysoký, postavu má akorát a když ho pěkně oblíknu vypadá skvěle. Miluju ho prostě takového, navíc je ten typ co zraje jako víno.

Na hezouny jsem nikdy nebyla, ač jsem sama docela atraktivní :oops:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.17 12:24

Mám krásného manžela, hodně holek do něj bylo „udělaných“. :lol: A vlastně je i teď, učí (nejen) pubertální holky a už slyšel dost vyznání lásky i pozvání na rande. :lol: :lol: I po deseti letech mě moc přitahuje, krásně voní a pořád mě vzrušuje i jen pohled na něj, když je nahý. :oops: :D Líbí se mi jeho zadek. (Nejen) :mrgreen: postavou je vysoký, spíš hubenější, ale miluju jeho měkký pupík, má menší bříško ( to je ale vidět hen, když není oblečený), nohy má vysportované. Má krásné jasné modré oči a dlouhé řasy, široké čelo a mohutnější nadočnice a obočí, pevnou bradu, ostře řezané čelisti a velikánský úsměv. :mrgreen: :D Nosí malinko delší vlasy, má je světle hnědé a bradku, jinak je stále oholený. A miluju jeho košile a manšestrové kalhoty. :* Prosím anonymně kvůli detajlnímu popisu mého muže.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková přestává být poslušnou ženou a Plekancovi to vrací!

Když Tomáš Plekanec informoval o rozpadu manželství s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Hořká kapka pro Thomase Marklea: Matka Meghan se stěhuje do Londýna!

O Meghan Markle (37) se v posledních měsících dozvídáme především kvůli... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama