Odpružený sporťák s otočnou rukojetí nebo korbou

13.3.17 09:58

Odpruzeny sportak s otočnou rukojeti nebo korbou.

Dobrý den chci se zeptat jaký by jste doporučili sportak který je odpruzeny a dá se otočit pro i proti směru jízdy nebo otočná rukojeť? Chtěla jsem Joie Literax 4 ale četla jsem ze ikdyz píšou odpruzeny tak ze prý vůbec nepruzi a děla rachot. Hledám už dlouho a pořad nemůžu najít ten správný ????
Děkuji za názory.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13784
13.3.17 10:00

Hartan Topline X.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4800
13.3.17 10:33

Zalezi jeste na tom zda chcete, aby byl skladny a lehky… My mame bebetto za me uplne top… Jezdime absolutne vsude, pres leto do lesa, pres louky, po polnackach, letosni zimu take zvladl… Je relativne lehky i skladny, ale tez bych rada do auta neco mensiho.. Po joie jsem koukala, jen se mi vubec nelibi jak se prohyba, kdyz ho zvednete jen na zadni kola.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.3.17 10:37

@locinqay
Na Bebetto Nico jsem taky koukala, když nad tím přemýšlím taky asi v první radě musí zabírat málo místa no jelikož hodně cestujeme. Když bude těžký tak se to nějak zvládne ????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4800
13.3.17 11:16

@Ifanka1 hodne mista zaberou kola, takze dokufru sundavame zadni.. Ale zase je to vyhoda pak v terenu. Neumim si predstavit neco mensiho :( taky dost tapu.. Chtela jsem snap ultra s nafukovackama, ale uz je temer nesehnatelny…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.3.17 11:21

Taky mám bebetto a super. Projede téměř cokoli a má otočnou sedačku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4800
13.3.17 11:31

@veronique87 ze ta otocna sedacka je hrozne plus… Neumim si predstavit, ze malej mi kouka jen dopredu kdyz fuci vitr nebo sviti slunce…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.3.17 16:03

@locinqay nemůžu si to vynachválit! Hlavně teda když fouká. A celkově se mi malý zdá klidnější když mě vidí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama