Odpuštění nevěry a obnovená důvěra

Anonymní
20.5.20 09:37

odpuštění nevěry a obnovená důvěra

Dobrý den, chtěla bych poprosit jen ty, kterých se to skutečně týká. Jedná se o záchranu vztahu po nevěře. Je tu prosím někdo, kdo si prožil nevěru (ne jednorazový úlet), vzládl to, překonal, odpustil, znovu uvěřil a je rád, že tomu dal druhou šanci? Děkuji za případné příběhy.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
20.5.20 10:01

Chápu, že hledáš útěchu, ale za mě je tohle nemožné. Zažila jsem to, snažila se moc, nezapomněla, neodpustila a nakonec vztah ukončila. Slepovana váza je prostě slepovaná a já při každém milování od začátku do konce přemýšlela o tom, jak to dělal s ní :poblion: Možná ještě jednorázový úlet… :nevim: ale u nás šlo o to, že to s ní normálně táhnul a spal paralelně s námi oběma :poblion:
Nakonec ho načutla i ona, což byla trochu satisfakce, ale už bych se k němu nikdy nevrátila.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.5.20 10:33

Napisu svuj pribeh. Neveru jsem zazila a to hned na zacatku vztahu (po asi mesici a pul, na sex nedoslo, pouze libani - nic vic, presto to se mnou zamavalo). Pritel si se mnou zacal kratce po rozchodu (po 4 letem vztahu). Kdyz si zacal se mnou, bylo to v dobe kdy zacal randit s jinou divkou. Bylo to hodne na zacatku a na vic nez libani nedoslo. Ukoncil to s ni on, narovinu ji rekl, ze potkal me a chce mit vztah. Toto, ze s ni mel jeste neco prede mnou jsem se dozvedela az zpetne s tou neverou potom. Prisla jsem na to tak, ze se zkratka zacal chovat divne. Presne od te doby, co se v jeho okoli zacala vyskytovat parta holek (v te parte byla ta divka) a s dalsi z te party si zacal i kamarad meho pritele a proto se tak nejak zacali vic vidat. Zacal byt neprijemny a vyvolaval hadky kvuli naprostym blbostem. Proste mu zacalo vadit vsechno. Kdyz jsem na nej uhodila, ze za zmenou jeho chovani podle me muze jedna z tech slecen, tak samozrejme zapiral, delal ze me paranoidniho blazna, byl nevrly a utocny. Ja verit chtela(dukaz nebyl) - jen ma intuice. On se rozchazet nechtel, ze to zkusime dal udrzet a byt jako pred tim. Ale jeho chovani bylo stejne divne a za asi 4 dny mi kamoska ktera byla obeznamena s mou neduverou a ktera na instagramu sledovala vsechny slecny z te particky, mi poslala screen z instagramu a uz bylo jasno. Nepletla jsem se vubec a uz jsem aspon vedela o kterou z nich jde. Sice jsem se s nim rozesla, ale to mi vydrzelo 3 dny :zed:. Omlouval se, prosil za odpusteni, ukoncil to, smazal si ji odevsad. Jeste dodam, ze jsme vsichni pracovali na stejnem miste, takze jsem se denne vidali - tomu se vyhnout moc nedalo (ale nastesti kazdy na jinem useku, takze nebyla nutna spoluprace nebo nejaky extra kontakt). No a ted…uz je to dva roky. Pritel slape jak svycarsky hodinky. Bydlime spolu, chceme se vzit. Je mi oporou a muzu se na nej spolehnout. Od toho oskliveho zacatku na nej nic nemam. Moc ho miluju. Nelituju, ze jsem to zkusila znovu. Ale pochyb se uz nikdy nezbavim. I kdyz mi duvod nedava, vsechno hrozne zkoumam a analyzuju (dost me to uzira, ale nedokazu s tim prestat).

Příspěvek upraven 20.05.20 v 10:36

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.5.20 10:36
@Anonymní píše:
Chápu, že hledáš útěchu, ale za mě je tohle nemožné. Zažila jsem to, snažila se moc, nezapomněla, neodpustila a nakonec vztah ukončila. Slepovana váza je prostě slepovaná a já při každém milování od začátku do konce přemýšlela o tom, jak to dělal s ní :poblion: Možná ještě jednorázový úlet… :nevim: ale u nás šlo o to, že to s ní normálně táhnul a spal paralelně s námi oběma :poblion:
Nakonec ho načutla i ona, což byla trochu satisfakce, ale už bych se k němu nikdy nevrátila.

u nas to taky bylo paralelní. Bohužel. Jaký jste jinak meli vztah? Fungoval? jak dlouho te podváděl?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.5.20 10:39
@Anonymní píše:
Napisu svuj pribeh. Neveru jsem zazila a to hned na zacatku vztahu (po asi mesici a pul, na sex nedoslo, pouze libani - nic vic, presto to se mnou zamavalo). Pritel si se mnou zacal kratce po rozchodu (po 4 letem vztahu). Kdyz si zacal se mnou, bylo to v dobe kdy zacal randit s jinou divkou. Bylo to hodne na zacatku a na vic nez libani nedoslo. Ukoncil to s ni on, narovinu ji rekl, ze potkal me a chce mit vztah. Toto, ze s ni mel jeste neco prede mnou jsem se dozvedela az zpetne s tou neverou potom. Prisla jsem na to tak, ze se zkratka zacal chovat divne. Presne od te doby, co se v jeho okoli zacala vyskytovat parta holek (v te parte byla ta divka) a s dalsi z te party si zacal i kamarad meho pritele a proto se tak nejak zacali vic vidat. Zacal byt neprijemny a vyvolaval hadky kvuli naprostym blbostem. Proste mu zacalo vadit vsechno. Kdyz jsem na nej uhodila, ze za zmenou jeho chovani podle me muze jedna z tech slecen, tak samozrejme zapiral, delal ze me paranoidniho blazna, byl nevrly a utocny. Ja verit chtela(dukaz nebyl) - jen ma intuice. On se rozchazet nechtel, ze to zkusime dal udrzet a byt jako pred tim. Ale jeho chovani bylo stejne divne a za asi 4 dny mi kamoska ktera byla obeznamena s mou neduverou a ktera na instagramu sledovala vsechny slecny z te particky, mi poslala screen z instagramu a uz bylo jasno. Nepletla jsem se vubec a uz jsem aspon vedela o kterou z nich jde. Sice jsem se s nim rozesla, ale to mi vydrzelo 3 dny :zed:. Omlouval se, prosil za odpusteni, ukoncil to, smazal si ji odevsad. Jeste dodam, ze jsme vsichni pracovali na stejnem miste, takze jsem se denne vidali - tomu se vyhnout moc nedalo (ale nastesti kazdy na jinem useku, takze nebyla nutna spoluprace nebo nejaky extra kontakt). No a ted…uz je to dva roky. Pritel slape jak svycarsky hodinky. Bydlime spolu, chceme se vzit. Je mi oporou a muzu se na nej spolehnout. Od toho oskliveho zacatku na nej nic nemam. Moc ho miluju. Nelituju, ze jsem to zkusila znovu. Ale pochyb se uz nikdy nezbavim. I kdyz mi duvod nedava, vsechno hrozne zkoumam a analyzuju (dost me to uzira, ale nedokazu s tim prestat).Příspěvek upraven 20.05.20 v 10:36

děkuji za tvuj příběh. Bohužel, když to tak řeknu, nebyla to u vás až taková „nevěra“. Chápu, že to taky bolí, že se nad tím nedá mávnout rukou, ale srovnat se to neda. Zkouším přijít na to, jak to zvládnout. Nechci to vzdát, on taky ne, ale nevím, jakou jít cestou.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.5.20 10:51

U nas nevera rocni. Zjistila jsem to v breznu. Snazim se jit dal. Jelikoz mame male dite. Uz to nebude jako driv. Myslim na to denne. A vis co? Co by jsem ted dala za nevedeni.. duvera je v haji..cas to otupil. Uz me ten sex tolik netrapi..ale to lhani a dvoji zivot co vedl. Ten me boli. Rikal miluji te i ji i me. A ja do toho rodila nase dite. Fakt to boli..
Je to zivot. Nic stim neudelam. Rozejit se snim muzu ale dite prijde o rodinu. Tak se snazim to prejit..co bude nevim.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.5.20 11:06
@Anonymní píše:
U nas nevera rocni. Zjistila jsem to v breznu. Snazim se jit dal. Jelikoz mame male dite. Uz to nebude jako driv. Myslim na to denne. A vis co? Co by jsem ted dala za nevedeni.. duvera je v haji..cas to otupil. Uz me ten sex tolik netrapi..ale to lhani a dvoji zivot co vedl. Ten me boli. Rikal miluji te i ji i me. A ja do toho rodila nase dite. Fakt to boli..
Je to zivot. Nic stim neudelam. Rozejit se snim muzu ale dite prijde o rodinu. Tak se snazim to prejit..co bude nevim.

A co on, jak funguje? vztah mate dobry? Od brezna je to jeste kratka chvile na to to prejit… vyříkali jste si to? Funguje on jinak, nez predtim? Nas nedrží společné dítě ani majetek. Pojí mě k němu „jen“ láska.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.5.20 12:45

Ach jo. Teď zrovna se s tím peru. Nevěra trvala rok, v lednu přišel, že ji miluje a neví co, zda odejít, zůstat… Nakonec jsem ho vyrazila. Teď je to měsíc, co je zpátky. Bojujeme, myslím oba. Fakt to není jednoduché. Nejdřív to bylo docela v pohodě, ale čím dál tím víc prydlim, že nevím, zda to dám. U nás nešlo jen o samotnou neveru, ale období, co se dělo potom. Nechci úplně rozepisovat, ale nebylo to hezké. Teď koukám na jeho fotku a mám pocit, že nic necítím. Už to není on :,( Ale dávám tomu čas. Manželství jsme měli hezké, jsme spolu 13 let. Žádné velké hádky, problémy, nic… Byla to pro mě rána z jasného nebe. Říkám, si, že tomu dám třeba půl roku a uvidim. Jestli to teda ustojí on a opět nezdrhne :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.5.20 12:59
@Anonymní píše:
Ach jo. Teď zrovna se s tím peru. Nevěra trvala rok, v lednu přišel, že ji miluje a neví co, zda odejít, zůstat… Nakonec jsem ho vyrazila. Teď je to měsíc, co je zpátky. Bojujeme, myslím oba. Fakt to není jednoduché. Nejdřív to bylo docela v pohodě, ale čím dál tím víc prydlim, že nevím, zda to dám. U nás nešlo jen o samotnou neveru, ale období, co se dělo potom. Nechci úplně rozepisovat, ale nebylo to hezké. Teď koukám na jeho fotku a mám pocit, že nic necítím. Už to není on :,( Ale dávám tomu čas. Manželství jsme měli hezké, jsme spolu 13 let. Žádné velké hádky, problémy, nic… Byla to pro mě rána z jasného nebe. Říkám, si, že tomu dám třeba půl roku a uvidim. Jestli to teda ustojí on a opět nezdrhne :roll:

Dekuji i za tvuj příbeh. Naprosto chápu tvoje pocity. Zasadní asi je ted to, že oba pro to udelate maximum. U me je to asi jine v tom, ze se nezamiloval, ale zase jsme spolu o hodne menší dobu, kdy by človek mel byt zamilovany a na neco takového ani nepomyslet…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.5.20 13:06
@Anonymní píše:
Dekuji i za tvuj příbeh. Naprosto chápu tvoje pocity. Zasadní asi je ted to, že oba pro to udelate maximum. U me je to asi jine v tom, ze se nezamiloval, ale zase jsme spolu o hodne menší dobu, kdy by človek mel byt zamilovany a na neco takového ani nepomyslet…

No, já mám právě pocit, že on maximum nedela. To mě docela znejisťuje. Moc nekomunikuje a občas ještě ze sebe udělá chudáčka, jak to má těžké :roll: Netuším, jak se to může vyvinout… Ale znám více párů, co tohle překonali a jsou šťastní, některé to dokonce posunulo dál… Moc záleží, jak se k tomu oba postaví. Nevěrník by se měl snažit získat důvěru a mít trochu pokory a podvedený by se v tom neměl zbytečně a dlouho hrabat.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.5.20 13:09
@Anonymní píše:
A co on, jak funguje? vztah mate dobry? Od brezna je to jeste kratka chvile na to to prejit… vyříkali jste si to? Funguje on jinak, nez predtim? Nas nedrží společné dítě ani majetek. Pojí mě k němu „jen“ láska.

Funguje uplne jinak. V te dobe co ji mel tak se nebavil, neplanoval, nezdilel pocity, nesexoval, furt mu na me vse vadilo..lital s mobilem i na wc a do koupelny. Ted je to jinak. Dalo by se rici ze opak. Ne ze by me laskou sezral. Ale je videt snaha o narovnani. Co bude dal nemam tuseni.. byl zamilovany..kdyby nas nepojilo dite a majetek tak s nim jiz vazne nejsem, to jsem mu rekla.. nebylo co si vyrikavat, ja mela rizikove tehu a on se zamiloval do milenky. Bud to ja nebo ona. Trvalo mu mesic nez se rozhodl.. tak uvidime.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.5.20 13:14
@Anonymní píše:
Funguje uplne jinak. V te dobe co ji mel tak se nebavil, neplanoval, nezdilel pocity, nesexoval, furt mu na me vse vadilo..lital s mobilem i na wc a do koupelny. Ted je to jinak. Dalo by se rici ze opak. Ne ze by me laskou sezral. Ale je videt snaha o narovnani. Co bude dal nemam tuseni.. byl zamilovany..kdyby nas nepojilo dite a majetek tak s nim jiz vazne nejsem, to jsem mu rekla.. nebylo co si vyrikavat, ja mela rizikove tehu a on se zamiloval do milenky. Bud to ja nebo ona. Trvalo mu mesic nez se rozhodl.. tak uvidime.

No mě začal zahýbat taky v době, kdy měl podpořit a místo toho si našel babu… Měli jsme velice náročné miminko, skoro nespalo, mě se sypalo docela škaredě zdraví. Tohle je snad horší, než ta nevěra. Podraz.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.5.20 13:18

A také můžu překousnout, že v době, kdy tu behnu měl po kamarádech vyprávěl, jak to doma stojí za prd, že nevím jaká jsem semetrika… Přitom si jen sám v sobě potřeboval omluvit svoji nevěru o které nikomu samozřejmě neřekl… To mě mrzí také, že mě očernil a pak sám uznal, že já za to nemůžu.

• Nahlásit
  • Citovat
8
20.5.20 13:43

Zatím se snažím slepit vztah po 21 letech. Její druhý vztah trval jeden a půl roku. Je to už sedmnáct měsíců co jsem si to připustil, že je to pravda. Žena byla dost citově zainteresovaná. Stále se podle mě úplně neodpoutala. Žena asi patnáct měsíců se sním čas od času setkala mino práci. (problém je, že spolu dělají v práci)

Dnes se to má tak, že mi je jedno jak to dopadne. Žena se zatím nedokáže myslet na to aby mě potěšila sama třeba přitulením nebo něčím jiným když přijdu domů nebo jindy. Někdy to výjimečně udělá a když jí to řeknu připomenu tak, že si nevzpomene. Zatím to dělala nejvíc jeden měsíc a to byl rekord většinou skončí do týdne a v poslední době spíš jen jednou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.5.20 14:12

Co se týče nevěry, je to opravdu citlivé téma…každý se s ní vyrovnává po svém, ale ráda napíšu i mou zkušenost.
Byla jsem se svým nyní exmanželem přes 12let a děti máme vlastně malé. Na nevěru jsem mu přišla několikrát a několikrát se nechala naivně ukecat (hlavně kvůli dětem). Snažila jsem se věřit, ale nikdy to nešlo a ani to možné není… Podle mě nevěrník zůstane nevěrníkem vždycky.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama