Odpustil mi, ale chce se s ní naposledy setkat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.17 11:40
Odpustil mi, ale chce se s ní naposledy setkat

Předem prosím o zachování anonymity.

Ahoj maminky, s manželem máme teď dost těžké období, abych nelhala… Udělala jsem jednu hodně velikou chybu… Manželství neklapalo a já to vyřešila jinde… Dohodli jsme se na rozvodu, oba jsme to tak viděli jako nejlepší řešení, ale ani jednomu z nás se nechce rozbíjet rodinu… ( Máme děti ), které to už samozřejmě vnímají. Jenže jsem se dozvěděla, zde manžel už někoho má…Prosila jsem ho o poslední šanci, že to spolu zvládneme. Už týden ze sebe dělám blbečka, vyvaruji jako nikdy, dělám mu svačiny do práce, kupuju maličkosti, starám se o sebe… I on si všiml, že jsem se začala lépe oblékat, malovat… A říká, jak jsem krásná žena a že mě má stále rád, večer se se mnou vyspí s druhý den s ní jde stejne ven, nebo k ní… Hrozně mě to ničí. Včera mi řekl, že mi tedy dá šanci, ale že si s ní bude dál psát a že ji chce ještě naposledy vidět… Že neví, jestli se rozhoduje správně, že ho to za ní táhne. Já mu řekla, že buď ať je se mnou, nebo ať si jde za ní, ale ne obojí. Řekl mi, tě jsem si vybrala sama a že mi už nevěří. Ona je ještě studentka, opravdu nevím, co od ní očekává… Vím, že jsem mu ublížila, ale mělo to i příčinu, bohužel dost vážnou. Já jsem ochotná to vše zapomenout a začít od znova, ale on nejspíš ne, neustále se vrací k tonu, co jsem udělala a já nevím jestli mu tolerovat to, že se s ní chce naposledy vidět… Pokud by to ovšem bylo naposledy…

Nevím co mám dělat, v práci se nedokážu soustředit na nic, doma taky ne… :( Celou dobu jsem byla rozhodnutá, že ho už nechci, ale když jsem zjistila, že někoho má… Uvedomila jsem si, že ho nechci ztratit..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2323 příspěvků 03.03.17 11:43

Nj, pozde bycha honit :nevim: stejne to neovlivnis, pokud se s nibude chtit vidat i dal, tak bude.

Ou
Kelišová 5165 příspěvků 03.03.17 11:44

Pokud ho chcete doma udržet, tak potřebujete být ta rozumná co ho do ničeho netlačí.

Vyčítat mu že někoho má, když jste sama byla nevěrná nejen že k ničemu nevede, ale ještě je to trošku pokrytecké.

Jestli vám to pomůže, tak to berte jako karmu/pokání/wha­tever.

V tomto případě jsou na místě oldschoolové přístupy dle Plzáka. Pokud na svého muže budete tlačit, tak bude vyvíjet protitlak…

http://www.kosmas.cz/…lska-tonuti/

Ou
Kelišová 5165 příspěvků 03.03.17 11:45

Jinak to že vám o tom říká a domlouvá se na tom s vámi znamená, že je k vám upřímný. Nechcete ho za to trestat, protože to povede jedině k tomu, že příště upřímný prostě nebude.

nostress
Extra třída :D 13386 příspěvků 03.03.17 11:46

Doporučila bych vám odbornou pomoc, návštěvu manželské poradny.

Paola21
Závislačka 3531 příspěvků 03.03.17 11:47

Váš vztah je stejně tak rozbitý, že dřív nebo později se stejně rozvedete, tak snad radši dřív…

dajka.11
Kecalka 440 příspěvků 03.03.17 11:49

Myslim ze pokud to manzela tahne jinde asi bych ho nechala at si jde ta duvera se tezko obnovuje nekdy uz ani neprijde vzdy tam bude to ci si udelala a budes to mit na taliri porad i kdyz se jen zdrzis na nakupu…

Danielitha
Zasloužilá kecalka 609 příspěvků 03.03.17 11:50
@Anonymní píše:
Předem prosím o zachování anonymity.

Ahoj maminky, s manželem máme teď dost těžké období, abych nelhala… Udělala jsem jednu hodně velikou chybu… Manželství neklapalo a já to vyřešila jinde… Dohodli jsme se na rozvodu, oba jsme to tak viděli jako nejlepší řešení, ale ani jednomu z nás se nechce rozbíjet rodinu… ( Máme děti ), které to už samozřejmě vnímají. Jenže jsem se dozvěděla, zde manžel už někoho má…Prosila jsem ho o poslední šanci, že to spolu zvládneme. Už týden ze sebe dělám blbečka, vyvaruji jako nikdy, dělám mu svačiny do práce, kupuju maličkosti, starám se o sebe… I on si všiml, že jsem se začala lépe oblékat, malovat… A říká, jak jsem krásná žena a že mě má stále rád, večer se se mnou vyspí s druhý den s ní jde stejne ven, nebo k ní… Hrozně mě to ničí. Včera mi řekl, že mi tedy dá šanci, ale že si s ní bude dál psát a že ji chce ještě naposledy vidět… Že neví, jestli se rozhoduje správně, že ho to za ní táhne. Já mu řekla, že buď ať je se mnou, nebo ať si jde za ní, ale ne obojí. Řekl mi, tě jsem si vybrala sama a že mi už nevěří. Ona je ještě studentka, opravdu nevím, co od ní očekává… Vím, že jsem mu ublížila, ale mělo to i příčinu, bohužel dost vážnou. Já jsem ochotná to vše zapomenout a začít od znova, ale on nejspíš ne, neustále se vrací k tonu, co jsem udělala a já nevím jestli mu tolerovat to, že se s ní chce naposledy vidět… Pokud by to ovšem bylo naposledy…

Nevím co mám dělat, v práci se nedokážu soustředit na nic, doma taky ne… :( Celou dobu jsem byla rozhodnutá, že ho už nechci, ale když jsem zjistila, že někoho má… Uvedomila jsem si, že ho nechci ztratit..

Ahoj, bohzel ti nikdo z nas neporadi.Je to strasne komplikovane…chapu, jak te to nici, ze ho to za ni tahne. Netusim jak bych reagovala ve tve situaci.Ctu,ze jsi o nej zabojovala (oblekani, liceni, podstrojovani…)­.Myslim, ze tady tva iniciativa konci. Ted je to na nem, rekla bych mu at se rozhodne bud Ty, nebo Ona. Zadna nejistota, bude se ti s tim lip vyrovnavat. Tveho muze neznam, ale je velka pravdepodobnost, ze ho mlada studentka omrzi…otazkou je, zda na to chces cekat.

lapagerie
Kecalka 499 příspěvků 03.03.17 11:50

Aby jste to doma urovnali, musíte chtít ve vztahu pokračovat OBA. To je první, na co se vás v poradně zeptají. Pak už se dá najít způsob, jak na to. Ale v tomhle musíte mít jasno. Když chce jen jeden, tak to je ztracený boj.

Crystalline.01 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.17 11:52

Ahoj,

Je to nelehka situace.
Co je pozitivni:

• ma te stale rad
  • jsi pro nej stale sexualne pritazliva
  • chlap je naklonen tomu s tebou zustat i kvuli detem

Myslim, ze na to jdes dobre tim, ze se mu snazis doma podstrojovat. Bud trpeliva a pokud mozno nehysterci kvuli te druhe. V tvuj prospech mluvi i to, ze je to studentka - nezkusene trdlo, ktere to s chlapi urcite neumi tak, jako ty - zkusena zena. Navic pokud je tvuj chlap " normalni chlap" a zadny reditel banky, tudiz ji na nem nepritahuje jeho status, presedla drive nebo pozdeji na vhodnejsiho partnera - vek, nazory. Nech ho, at to s ni vyridi po svem, ale i nadale se drz strategie " femme fatale" :)

Taky se rika, ze chlap se vraci tam, kde ma zainvestovano - a to je u tebe doma.

Pripadne zkuste poradnu.

Ta druha nema sanci, das to, neboj :kytka:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16418 příspěvků 03.03.17 11:54

Njn, zákon akce a reakce. vyrovnat se s nevěrou partnera nejde jen tak. Člověk má určité obranné mechanismy, jak neztratit vlastní hrdost.
Nějakými podmínkami a tlaky si chlapa doma neudržíš. Taky nemůžeš očekávat, že se hned přehoupne do lajny spokojené rodinky. Pokud o něj opravdu stojíš (ano, zjištění, že můj partner je žádaný jinde je silné afrodisiakum), nezbývá ti, než být trpělivá. Starej se o rodinu, pečuj o své tělo i duši, udržuj si hladinu vlídnosti, ale i důstojnosti - a do ničeho ho netlač. Rozhodnout se musí sám :nevim:

Crystalline.01 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.17 11:57
@Paola21 píše:
Váš vztah je stejně tak rozbitý, že dřív nebo později se stejně rozvedete, tak snad radši dřív…

Myslim, ze clovek se nema vzdat bez boje. Oba to tahli s nekym jinym, chlap se tudiz " uz pomstil", davam jim sanci..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.17 11:58

Třeba tě také chce nechat v tom vykoupat, protože se cítí zrazen. A nyní vidí příležitost jak ti to „oplatit“. Vidí tvůj zájem a chce to takto ještě chvíli nechat, je mu to příjemné a zkouší tě, zda to bude mít delší trvání. Nepůjde to asi tak snadno to napravit, chce to čas.

Lynette
Echt Kelišová 7872 příspěvků 03.03.17 12:01

Me strasne prekvapuje veta: je to studentka opravdu nevim co od ni ocekava. V cem si myslite ze je studentka horsi nez vy? Je nova, mlada, neni unavena z deti, je plna zivota, elanu, je z nej cela paf, s ni ta budoicnost vypada ruzove. S vami jsou to jen stare krivdy a slepovani neceho v cem neni duvera, touha a vasen.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.17 12:02

Chtěla bych jen podotknout 2 věci

1. ty si to podělala jako první, našla sis bokovku a teď píšeš, že už týden se snažíš. Nemyslím si, že by byl týden dostatečně dlouhá doba na to, abys mohla očekávat převratný výsledky snahy.
  2. podle komentářů to vypadá, že studentka = blbka, co mu nemůže nic nabídnout. To si v žádném případě nemyslím - s mužem jsem se dala dohromady jako studentka, blbka jsem určitě nebyla a on je o 12 let starší. Kvůli statusu nebo penězům, jak je tu zmíněno, s ním nejsem a nikdy jsem nebyla. Takže bych ji nebrala jako nulovou konkurenci, jak ti tu ostatní radí.
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Takhle ne, šéfová! Nástupci Pohlreicha jsou spíše bezradní profesionální požitkáři

Televize Prima v pondělí odstartovala kuchařskou show Ano, šéfová!, která... číst dále >

Dojemný a záhadný vzkaz Plekance: Česko slíbil synům, vrací se i Vondráčková?

Tomáš Plekanec definitivně končí v zámořské NHL a v současné chvíli je na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >