Odpustily byste dlouhotrvající nevěru?

Anonymní
30.7.21 22:18

Odpustily byste dlouhotrvající nevěru?

Ve vztahu nejsou zatím děti, vztah trvá 15 let, víceméně bez problémů (sex asi už min, ale po 15 letech je to asi normální).

Stačí ano/ne a důvod :) a upřímně, samozrmeme zní lépe “ne, mám nějakou hrdost” než “ano, mám se s nim jinak dobře”

Díky :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
466
30.7.21 22:23

Ne, neodpustila. Takový chlap má potřebu si dokazovat, že je king, když má dvě ženské. Tohle chování se mi absolutně hnusí a když ve vztahu nejsou děti, tak by jel jak namydlený blesk. Brala bych to tak, že mě chce jednou vyměnit za někoho jiného. K čemu je potom takový člověk?

Příspěvek upraven 30.07.21 v 22:36

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12306
30.7.21 22:26

Ja doufam, ze takovou zradu a potupu bych neodpustila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10810
30.7.21 22:27

Odpustila jsem a stejně za ni pak šel. Takže znovu už ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52
30.7.21 22:29

Nějakou jednorázovku bych dost možná odpustit schopná byla. Ale dlouhotrvající nevěru rozhodně ne. Pocit že mi pravidelně kecá a že mu nemůžu věřit… To bych nedala, ani kdyby v tom vztahu děti byly…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1081
30.7.21 22:34

Ne, neodpustila.

Nedokázala bych mu věřit, ještě, když to byla dlouhodobá nevěra. Žít s vědomím, že člověk, kterému věřím semnou takto zametal. Ne, děkuji! S ním by mi už nikdy nebylo dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
645
30.7.21 22:34

Odpustila jsem, ale máme děti. Kdyby jsme je neměli, tak bych se tolik nesnazila to udržet. V tom vztahu ta pachuť stejně zustane, takže motivace musí být velka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4415
30.7.21 22:35

Ne. Dlouhodobá nevěra není nevěra ale vztah, pravidelné lhaní, podvod. Když v tom nejsou děti, není co řešit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1033
30.7.21 22:35

Upřímně, možná bych dokázala odpustit zahýbání čistě za účelem sexu, kdyby chodil pokaždé s jinou. Nebylo by mi z toho psychicky dobře, ale přesně - kdyby ten vztah jinak fungoval… Zvlášť, kdybych chtěla mít děti a nebylo mi už pětadvacet. Ono najít třeba po třicítce otce svých budoucích dětí není žádná sranda. A začínat od nuly po pětatřicítce už je skoro sebevražda.

Kdyby mi chlap zahýbal dlouhá léta s jednou a tou samou, velmi pravděpodobně bych to nestrávila. Jak už v tom jsou emoce, tak přes to nejede vlak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
198
30.7.21 22:37

Zustala bych jenom v pripade, ze jsou deti a maji s otcem skvely vztah, samozrejme s odvedenim nevery a ani bych to netajila :pankac:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8594
30.7.21 22:48

Co považuješ za dlouhodobou nevěru? Měsíce, roky?
Je to jedna jediná milenka, o které si neměla tušení a teď se to provalilo?
Manžel ti lhal, kde a kdy je? Nebo to víš dlouho a snažíš se vztah udržet?
A co manžel? Chce být s tebou a slibuje hory, doly…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
109
30.7.21 22:54

Ne, ve vztahu bez deti bych neodpustila nic, mozna tak pozdni prichod :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70541
30.7.21 23:07

Ne. Nejde o ten zasun. Ale je to podvádění, dlouhodobě, systematické, spojené se lži, neotevreným řešením problémů. Dovedu si představit, že někde výjimečně funguje otevřené řešení izolovaného problemu se sexem -otevřený vztah. Ale i na izolované problém se sexem a jinak vše sluncem zalité… taky tomu úplně nevěřím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4404
30.7.21 23:18

Ne, nebyla bych schopna se přehoupnout přes tu zradu a už nikdy bych mu nevěřila, takže o čem by pak ten vztah byl… Jestliže bych zjistila, že současně souložil i se mnou, tak by mi pak reálně hrozil postih za ublížení na zdraví, jelikož mám už roky možná až neopodstatněně iracionální strach z pohlavních chorob a on to ví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
115
30.7.21 23:21

Ne neodpustila, měla bych problém právě s tím zásunem, štítila bych se, A potom, já mám panický strach z nákazy nějakým svinstvem a nejen pohlavním. Takže leda, že by dotyčný dodal potvrzení o bezinfekčnosti, včetně testu na Covid a Hiv :lol: Ne, ohne sranda, kdybych odpustila, tak si neumím představit další soužití, pocit nejistoty, nedůvěra a zklamání, obavy, pro mne by to bylo strašné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat