Odpustit kamarádce, do které jsem zamilovaný?

Anonymní
15.3.20 09:48

Odpustit kamarádce, do které jsem zamilovaný?

Ahoj předem se omlouvám za anonymitu, ale jistě pochopíte. V pátek jsem u mě uspořádal takovou menší sešlost asi o 10 lidech, pozval jsem i jednu holku, do které jsem od léta zamilovaný. Říkejme ji třeba Natálie. Velmi hodná holka, vtipná, prostě taková, kterou by každý kluk chtěl..Chystal jsem se ji v ten večer říct co k ní cítím, ale bál jsem se odmítnutní, tak jsem se zeptal mého kamaráda, říkejme mu třeba Adam, aby se ji zeptal jak to semnou má. Adam byl ochotný to pro mě udělat, skoro celý večer si povídali, chodili kouřit na balkon a já stále naivně věřil, že si povídají o mně. Poté jsem šel na záchod a viděl jak se ti dva líbají. Asi si mě nevšimli, ale mě to hluboce zranilo a asi po pár minutách se Adam vrátil a přišel mi říct, že Natálie o mě zájem nemá. Že prý kdyby mě chtěla, tak je semnou už dávno..Zeptal se ji na to vůbec? Každopádně kolem půlnoci Natálie odešla domů a samozřejmě, že ji šel Adam odprovodit…Adamovi jsem poté řekl, že jsem je viděl a on mi tvrdil, že to byl jen opilecký úlet. Tu holku jsem si blokl. Měl bych to stejné udělat u Adama? S ním ale chodím do stejné třídy a nechci si to takhke komplikovat…Natálie mi volala a tvrdila to stejné co Adam, opilecký úlet…tak rád bych se s ní bavil a vše ji odpustil, ale vztek mě převládá…Je mi 19 mimochodem.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

1339
15.3.20 09:58

Tohle bylo od začátku blbě (posílat jiného chlapa na výzvědy), ale omlouvá tě věk.

Proč sis ji blokl a proč ti něco ona vysvětluje? Co bys jí měl odpouštět?

Jako opilecký úlet to nezní a jako začátek mnohaletého vztahu taky ne.

• Nahlásit
49105
15.3.20 10:00

A co jí chceš odpouštět? neřeš to, prostě Tě nechce a víc k tomu není co dodat ;)

• Nahlásit
15.3.20 10:01

A co bys ji mel odpoustet? Vzdyt spolu nechodite a ani nevis, jestli o tvem zajmu opravdu vi. To je jako kdybych resila, jestli mam odpustit chlapovi, ze chodil s nekym v dobe, kdy o me existenci ani netusil.
Holka je v tom nevinne, maximalne bys tak mohl byt nastvany na kamarada, ktery o tvem zajmu vedel a mohl byt vic loajalni.

• Nahlásit
Ou
11939
15.3.20 10:02

To mě mrzí, že tvoje touhy nevychází - ona jaksi nedělá nic, on je vcelku na houby kamarád. Ale takhle prostě namlouvání funguje leda do 5 třídy…

No pokud možno se přestaň upínat na vysněnou princeznu a nedělej ji nadále kamaráda. Ty se kamarádit nechceš a tam kam chceš to zjevně nepovede - ty nemáš odvahu a ona zájem.

Ano - pro nejistého člověka je jednodušší zůstat schovaný jen ve svých fantaziích a naznačovat, protože tím minimalizuje riziko odmítnutí a má pořádt prostor pouštět si ty fantazie.

Svět bohužel funguje jinak.

Smiř se s tím, že tahle slečně opravdu není osudová a jedinná a začni fungovat i s ostatními holkami - neporovnávej je s princeznou z fantazie - pokud možno si fantazie nepouštěj moc na špacír - konfrontace aha realita a fantazie nesedí nebývají pěkné, znaš se holku, která v tobě probouzí trošku chemie vnímat takvoou jaká je - to znamená že s ní musíš trávit čas a spíš dřív, než později dát na jevo, že chceš víc.

Tedy " hele jsi moc fajn, rád bych tě pozval na kafe" (teda po skončení karantény). Pokud se ti ji na rande podaří rozesmát a hovor poplyne tak nějak dobře, pokus se ji letmo dotkout na ruce a podobně - uvidíš jak zareaguje a pokud pozitivnině a ty budeš chtít jít na druhé rande, tak po konci rande nehraj hry, že se musíš ozvat až za tři dny, nebo kolik…

Tohle je dovednost, komunikovat s druhým pohlavím tak, aby to v případě oboustraného zájmu vedlo dál. Člověk se potřebuje naučit číst signálny prvotního zájmu a ve vhodné chvíli se prostě zeptat a riskovat odmítnutí. Jinak se dál nedostane.

Málo kdy to člověk umí sám od sebe - od toho je puberta, aby to trénovat, pvoětšinou s neúspěchy a trapnem, ale ono se to poddá. Pokud jsi roky zamilovaný do jedné slečny a v realitě komunikaci s holkama, co se ti líbí netrénuješ, tak teď chceš skládat maturitu se znalostmi ze základky…

Takže vysněnou princeznu ožel, odvztekej a začni trénovat s živejma holkama. Na živo - jde to mnohem snáze a s mnohem menšími neúspěchy, než po síti.

Po síti reaguješ vlatně jen na svoje fantazie o tom, kdo je na fotkách a za písmenky, na živo má šanci se rozproudit reální chemie.

• Nahlásit
4294
15.3.20 10:13

Vtipné, vysněná princezna nic neprovedla a je v blokaci a v nemilosti, jen to fikne. Ale u kámoše, co ti do ní dělal, si nejsi jistý :lol: Prosím tě, nechovej se jako zhrzená milenka, není to sexy ;)

• Nahlásit
15118
15.3.20 10:25

A co ji chces jako odpoustet? Tak o tebe nema zajem no. Kdyz uz bych byla na nekoho nas*ana, tak na sebe, ze se nedokazu rozhoupat a sem takovy srab, ze posilam na vyzvedy kamose 8)

• Nahlásit
23564
15.3.20 10:25

Tak kdyz posles za sebe kamarada, tak to dopadlo tak, jak to dopadlo. Priste to chce koule a jit za devcicou sam.Mne by osobne vadilo, kdyby chlap neumel jednat sam, neni to sexy, neni to chlapacky. Nechapu, proc sis bloknul ji, vlastne chapu-ego? Jen nechapu tu blokaci, kdyz s ni pak normalne mluvis a rozebiras s ni libani s kamosem.No jako nevin, jestli tvrdit, ze te omlouva vek, podle me v tomto uz fakt ne, neni ti 13.

• Nahlásit
15682
15.3.20 10:35

Prej odpustit :mrgreen: a co? Podrazák je kámoš, ale dobře ti tak, když nemáš koule na to, pozvat holku na rande, tak mas halt smůlu.

• Nahlásit
601
15.3.20 10:49

Tak to je vtipné, ale uznávám, že v 19 by mě to asi taky zlomilo. :)

• Nahlásit
15.3.20 11:00

Tady uz jen chybi, aby si oba dva zhrzeni kluci (zakladatel i kamarad, ktery krome vykusu asi neskoroval) unisono zarvali s klasikem: „A odvetny akce (rozumej blokovani) budou nasledovat!“

• Nahlásit
8514
15.3.20 11:06

Ty si dobrej, blokneš si holku, která ti nic neudělala? Měl si si s ní jít povídat ty, posílat kamaráda byla pěkná blbost. Na něj naštvanej nejseš??

• Nahlásit
15.3.20 16:22

Nemáš ji co odpouštět, ona ti nic neudělala a nic ti nedluží. A že tě to vůbec napadlo, je dost divné, nezdá se ti?

• Nahlásit
Anonymní
18.3.20 06:43

Jsi blb, co k tomu říct. :potlesk: takže kamarádka je svině co skončila v bloku, ale kamarád je v tom nevinně? Podle mě to začal ten kluk :roll:

• Nahlásit
Anonymní
18.3.20 06:52

Hele ale na jednu stranu, jestli ta holka o jeho citech věděla, tak je chyba na straně obou „opileckých milenců“. Oba mohli být loajálnější. Kór ještě v tvém bytě. Za mě si udělal dobře, ale i s tím kamarádem bych přerušil kontakt. :think:

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama