Odrážedlo First bike, nebo jiné?

730
9.3.16 22:03

Odrazedlo first bike nebo jine?

Máte někdo zkušenost s first bike? Da se koupit někde levněji než za 3000 s brzdou?
Nebo jaké odrazedlo je srovnatelné s first bike? Děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6807
9.3.16 22:06

Za mě Azub Fík, bez brzdy, super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
287
9.3.16 22:09

Mame first bike a spokojenost :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2812
9.3.16 22:09

Taky máme Azub Fík po klukovi. Ten Firtstbike je parádní, ale přijde mi dost předražený. Navíc stačí bez brzdy, protože dítě většinou ve 2 - 3 letech stejně neumí brzdit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54281
9.3.16 22:21

Pokud to pro tebe neni prilis velka castka, tak Firstbike je super, jsou to vetsinou detaily, ale jsou fajn. Pokud jsi z Prahy nebo okoli, za mesic bude detsky veletrh, tam mivaji pravidelne slevy, ja kupovala za 2700 (coz je teda porad o 1000, obcas i 1500 vic nez jina koloodrazedla). U nas se teda brzda osvedcila, dcera ji zacala pouzivat nekdy kolem 3. roku (ve 4 presla na velke kolo).
Jinak pokud porovnam s odrazedly v okoli…
Firstbike je jeden z nejlehcich, oceni se pri jizde i prenaseni.
Ma ty brzdy resene lepe.
Ma mnohem lepe a pohodlneji resene sedlo.
Sedlo jde vyskove nastavit jen rucne pomoci sroubu, ocenila jsem parkrat venku v terenu.
Ma celozivotni zaruku na ram, ten snese vsecko.
Ale jak jsem psala, jsou to vsecko jen prijemne detaily, pokud je pro tebe ta castka vysoka, dite se pekne sveze i na odrazedlech jinych znacek :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3HE
22304
9.3.16 22:22

Máme Strider bike…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
730
9.3.16 22:22

@Janča333 chceme rozhodne s brzdou, aby se naučil brzdit, budou mu dva roky. Mrkla jsem na azub a je ještě o dva tisíce dražší než first bike :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2596
9.3.16 22:23

Máme first bike je super malá od druhé procházky pochopila jak na to. Je lehký a dobře se nosí. Koupila jsem na bazosi za 1600

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3HE
22304
9.3.16 22:23

Koupila bych klidně jiné, ale toto jsme vzali proto, že dcera byla jako pírko a chtěli jsme co nejnižší sedátko - takže kvůli nízké váze a sedátku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
730
9.3.16 22:29

@ugluk částka je i není vysoka. Nevím totiž, jestli to není zbytečné, jestli nestačí nějaké odrazedlo ta polovic. Jinak je mi ze všech nejsympatičtější :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38892
9.3.16 22:33

@pajule022
Koukni na davidka. Je lehky, levnejsi, s brzdou a vysel vyborne v Dtestu, mozna i nejlip.
Ja od predrazenyho FB upustila budem kupovat davidka.

Edit: je snad i verze pro holku s holcicim nazvem  :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23298
9.3.16 22:34
@3HE píše:
Máme Strider bike…

Taky mame :palec: nejvic ocenim, ze je opravdu lehke. Kdyz syn zacne stavkovat ze uz nechce jet, vezmu do jedne ruky a jdeme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2812
9.3.16 22:36

@pajule022 ne ten fík určité není dražší. My ho tenkrát kupovali za 1500Kc, ale konkretne ten fík už se asi nevyrábí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54281
9.3.16 22:39

@pajule022 jooo, to si musis rozhodnout sama :lol: Ja mam v okoli vetsinou lidi, co jsou toho nazoru, ze je FB zbytecne predrazeny a ostatni udelaji naprosto stejnou sluzbu. No jasne, nevim, jestli naprosto stejnou, ale jeich deti na nich v pohode jezdi a maji z toho radost, ucel splnen. Ja jsem teda moc rada, ze jsme meli FB, ty detaily byly super, ale ja mela sponzora. Jinak bych sla asi do FB z druhe ruky, da se sehnat za slusny peniz a na tom kole fakt rocni intenzivni pouzivani neni videt. Coz je zase dobra zprava pro dalsi prodej - FB bude vzdycky bez problemu prodejny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54281
9.3.16 22:43

Jinak moc fajn eshop se spoustou recenzi a porovnani jednotlivych odrazedel je tady: http://www.neobycejne.cz/…-c22_0_1.htm

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat