Odrážedlo First Bike versus BTWIN z Decathlonu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1365
10.4.21 16:24

Odrážedlo First Bike versus BTWIN z Decathlonu

Krásný den, :kytka:
plánujeme pořídit pro syna 2 a čtvrt roku odrážedlo - kolo a měla jsem vybrané First Bike Street podle recenzí a hlavně bezpečnosti. Známí nám hrozně vychvalovali odrazedlo BTWIN z Decathlonu. Jenže ono nemá dorazy proti přetočení řídítek a jak znám syna, ten když se rozjede a strhne řízení, tak aby se nepřizabil :think: Prosím, máte někdo First Bike a jak jste spokojení s manipulací a vším? A někdo s BTWinem, kdo by mi mohl poradit? Moc děkuji :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2457
10.4.21 16:27

Vybirala bych podle váhy, obávám se, že ten first bike v tomhle bude vycházet líp. Co se týče těch dorazu, máme tři děti a žádné nikdy nespadlo z odrazedlo protože by si pretocilo řídítka, to mi zrovna nepřijde užitečný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6736
10.4.21 16:31

Zkusenost pouze s firt bike a jen ta nejlepsi, syn na nem jezdil od 2let, brali jsme i s redukci kvuli vysce, ac vzdy patril a patri k tem nejvyssim.
Naucil se fakt behem dne, lehke na ovladani, velky uspech i mel kosik vepredu na auticka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4018
10.4.21 16:35

Taky mame jen first bike a bezvadne, lehoucke, da se sehnat i z druhe ruky kdybys vahala kvuli cene.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19815
10.4.21 16:38

Fistbike je lehčí, dá se díky redukci snížit, takže na něm můžou jezdit i poměrně malé děti.
Ale moje tři děti jezdily na odrážedlech spíš podobné tomu z decathlonu. A zvládli to. Jen když už nechtěly jezdit, tak se mi více proneslo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1365
10.4.21 16:40

@Jogrr Děkuji moc za reakci. Prosím, jak byl syn vysoký, když se mu kupoval ten adaptér? Náš má ted 93 cm, tak nevím, jestli jej pořídit nebo ne :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4961
10.4.21 17:07

Dcera měla galaxy kosmík. Zvládala již v roce a půl. Tenkrát to bylo nejnižší odrážedlo na trhu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6736
10.4.21 19:59

@mipiro podivam se zitra do ockovaciho prukazu, uz si to takhle z hlavy nepamatuju presne, tak abych Te zbytecne nezmatla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1425
10.4.21 20:33

Synovi jsme k jeho třetím narozeninám kupovali Firstbike (je to takový náš malý posera) a naprostá spokojenost… Naučil se na něm během chvíli - až jsem byla překvapená, že se nebojí a to jezdí hodně rychle… Teď skoro ve 4 letech jsem zkusili lehké kolo WOOM a nechce na něj vůbec nasednout, takže FirstBike ještě užije (je myslím do cca 5 let)…
Když jdu s nejmladším s kočárem, tak FirstBike je i lehký, takže ho můžu i snadno poponést (když zrovna syn nechce jezdit). Koupě rozhodně nelituji, podědí ho mladší brácha…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1365
11.4.21 07:51

@Jogrr děkuji moc :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
85
12.4.21 18:29

Syn má od dvou let (dostal k narozeninam) odrazedlo z Decathlonu a jezdí na něm parádně, těžké mi nepřijde. Nasedl a jel jak drak…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.5.21 15:20

Máme First bike. Dcera začala jezdit 2 měsíce před druhými narozkami… Teď (2 a půl roku) pomalu zkoušíme šlapací kolo, z first bike má skvělou průpravu.
Je lehké, krásně se nosí, nepřetáčí se řidítka, snadno zvednete sedačku bez nářadí… pro nás Top

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26019
18.5.21 16:45

Měli jsme First bike, ale dneska už bych koupila spíš to z Decathlon u, kolikrát měla dcera půjčený a s řídítky neměla problém, takže asi tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7495
22.5.21 08:35

Vím, ze je to starší diskuze, ale kluk měl od roku a trictvrte z decathlonu to dražší s ruční brzdou. Riditka mají blok takže se neprotaci. Teď ve třech letech má 100 cm a už měsíc před narozkama začal jezdit na šlapacim taky z decathlonu. Velkou výhodou jsou i brzdy, které jsou stejne a na které je zvykly. 2 týdny jezdil s koleckama na návyk slapani a pak během dvou dnů bez koleček a rozjížděl se sám bez pomoci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat