Odrážedlo kolo - je lepší dřevěné nebo kovové?

214
19.6.08 09:15

Odrážedlo kolo - je lepší dřevěné nebo kovové?

Maminky, prosím, jaké máte zkušenosti s těmito odrážedly? Chceme Matyáškovi pořídit, ale nevím, jestli dřevěné či kovové? Dřevěné je určitě lehčí, ale nevím, jestli je to výhodou. Podělte se prosím se zkušenostmi :-) Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1762
19.6.08 10:49

My máme kovové, Croozer Trotter a naprostá spokojenost. S tou váhou bych si nebyla tak jistá, naše váží asi 2,5kg. Myslím, že to kamarádka zjisťovala a líbilo se jí to dřevěné, ale právě kvůli váze nakonec koupila kovové.
Halka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5331
19.6.08 12:24

ahoj, máme Azub, kovový, je o něco těžší než Trotter, ale Luki začal jezdit ve třech letech a zvládá to bravurně.. taky si nejsem jistá, jestli dřevěné bude lehčí. Určitě je lehčí Trotter než Azub, o něco, měla jsem je v rukách a porovnávala, ale Azub je zas o něco delší a myslím, že ještě ve 4 letech se na něm dostatečně Luki vyřádí, ten Trotter mi spíš příjde velikostně do těch 3,5 roku.. max do 4 let. Trošku off topic, ale toť moje zkušenost:)

iv-ka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2733
19.6.08 16:27

Naopak dřevěné je těžší!!máme kovové, panther, a naprostá spokojenost, je lehounký.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
65
19.6.08 22:06

Ahoj,
důležité je, jak vysoko jde dát sedátko, aby dítěti vydrželo, nás baví i ve 4 letech :-) Máme Croozer Troter a je dokonalé (www.bikeexpert.cz).
Doporučujeme, Honzík ho zbožňuje,
Pihule

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28
2.10.08 18:44

Azub pripomina nemeckeho Kettlera. Kluci maji Kettlera i Trottera a musim se postavit na stranu Kettlera (u nas Azub). Ackoli je Trotter hezci, ma brzdu atd., na Kettlerovi (Azubu) se lip jezdi. Kettlera take perfektne zvladaji od 2 let, Trottera poradne az od tri let.
Ale vsechna tato odrazedla jsou dobra, takze zalezi jen na vkusu :-) (a vysce ditete) :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
214
2.10.08 19:18

Ahojky, děkuji za rady a tipy. Kettler už je doma :lol: Je bezva, ale i přesto nejspíš zůstane až na příští sezónu, neboť náš chlapeček je pohybově trošku „nemehélko“ - po mamince :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28
2.10.08 19:25

:lol: U nas byli kluci docela rychli, hlavne Johann, Mates byl take „pomalejsi“ (zbrkly), ale jako ten, co je jinak rychlejsi, musel brachu dohnat :-). A na zadne odrazedlo nedam dopustit, ve trech letech jsme uz delali opravdove tury na obou :-). Az jsem nestastna, ze uz z nich pomalu odrustaj a budou muset slapat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama