Odrážedlo pro 2,5letou holčičku - prosím poraďte

31
25.4.08 14:41

Odrážedlo pro 2,5letou holčičku - prosím poraďte

Ahojky,
prosím o radu ohledně odrážedla pro 2,5 letou dcerku. Máme klasické motorky (užší i širší) a malá k žádné z nich nemá moc vztah. Jezdí na nich stylem, že se odráží střídavě pravou a levou nohou a ne oběma zaráz jako snad všechny děti. Občas se rozjede a zvedne nožičky, ale pak zase jede opět střídavo. No a pak ji to logicky přestane bavit a radši jde pěšky. Uvažuji jestli by ji nebavilo spíš malé kolo (na tříkolce jezdit nechce) nebo odrážedlo typu Azub Fík. Ovšem nechce se mi zbytečně utrácet peníze a pak zjistit, že stejně jezdit nebude. Nemáte někdo, prosím, zkušenosti s podobnou situací? Předem moc děkuji za názory, rady i zkušenosti. H.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

664
25.4.08 14:47

U nás tedy motorka byla v kurzu, ale jelikož zničila boty na skrz, od 2 a čtvrt jezdila na kole s přídavnýma kolečkama, krásně to sama utáhla. . teď už jezdí na větším bez nich. . ale zas dcerka našich známých, ta na odrážedlo, kolo, koloběžku prostě moc nechce, má jiné záliby. .. takže rada žádná, jen že to v tomto věku na kolo lze. .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2318
25.4.08 14:57

Hopinka: tak z toho, co popisuješ mi přijde, že ji prostě neba na něčem jezdit, takže bych nekupovala nic a spíš počkala, jestli se jí něco někde (na hřišti, v MC) nezalíbí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5811
25.4.08 16:39

Hopinko , taky bych nekupovala nic a počkala, co (jestli vůbec něco) si vyhlídne u kamaráda nebo někde v MC. Mimochodem, takhle vybírám pro Dalka skoro všecky hračky :wink: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1652
25.4.08 18:48

Hopinko,

taky bych nic nekupovala..a počkala až začne chtít to co ostatní ;-) když už tak ji spíš lákala na kolo nebo koloběžku.

a mmch naše holky ani jedna nejezdila na odrážedle odrážejíc se oběma nohama..viděla jsem tak jezdit jen jednoho chlapečka…jinak všichni střídali nohy..tak nevím ;-)

Z.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
andela
25.4.08 20:50

Náš jára taky jezdí na odrážedle tak, že se odráží na střídačku nožkama …

ona je v tvém případě rada drahá … buď do toho ještě „nedorostla“ aby řádila na odrážedle, a nebo jí to prostě neba. Mmch ono to odrážedlo taky je značně omezující, koho bybavilo jezdit jen po cestě, když okolo je k vidění víc a pěšo se to lépe zvládá :wink: . Jinak mě se třeba líbí to odrážedlo co vypadá jako kolo bez šlapek … ale fakt záleží jak kdo na to je. A ve věku tvé slečny bych už asi spíš volila rovnou kolo.
A co takhle zkusit koloběžku? Nějteré pro prťata mají vzadu 2 kolečka že jsou stabilnější … to by třeba bylo lepší.

• Nahlásit
  • Citovat
685
25.4.08 22:24

Ahoj,
od 2,5 r. dcera jezdila na klasické trojkolce se šlapátky pod sebou a od 2 a 3/4 jezdí na kole. Koupili jsme rovnou velikost 16 (velikost 12 by měla fakt jenom na 1 sezonu) a dali sedadlo co nejníž. V pohodě to zvládala. Letos na něm jezdí zas a určitě jí nebude malé ještě ani příští rok. Takže investice se nám vyplatila. Letos jsme dokoupili i skládací koloběžku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3328
6.3.15 20:45

Ahoj,
přemýšlím, jaké koupit odrážedlo pro naši 2,5 letou dcerku. Měří 98cm. Jen vím, že si hodně lidi chválí first bike, které je ale vcelku drahé, ale jinak nemám vůbec přehled a jsem líná si nastudovávat ty rozdíly a tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Run
20670
6.3.15 20:46

Máme Yedoo too too C a super, malá ho zbožňuje. Teď už má přes metr, jezdí na něm už víc jak rok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3328
6.3.15 21:00

@Run to vypadá dobře, díky za tip.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Run
20670
6.3.15 21:04

Hele, když projdeš diskuze tady, hodně ho chválí. Já tu taky hledala. First bike drahý, z Lidlu celkem ok, ale kamarádce ho kluk po roce rozvrzal. Tohle je fakt dobrý, takový klasický, zatím nikdy nepíchla, brzda brzdí skvěle, sedlo je celkem malý a pohodlný, řidítka se nepřetáčí, ta cena taky ujde. A váhou je na tom podobně jako Firstbike, dá se to nosit v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1855
6.3.15 21:04

Máme first bike pro 20 mesicniho a fakt super.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14934
6.3.15 21:11

@poppaea Taky jsem pořídili Yedoo TooToo, malá se naučila rychle. Spokojenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
116
6.3.15 21:26

My jsme synovi koupili odrážedlo Skibi, parametrově dost podobné Yedoo too too C, ale nám se Skibi líbil víc a pro holku ho mají v krásné červené barvě:)
http://odrazedla.heureka.cz/…dlo-cervene/?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Run
20670
6.3.15 21:32

@Sávi mě příjde úplně stejný :mrgreen: máme taky červený ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama